Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 5

  • 50 666
  • 784
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 011
Добре дошли!
Това е тема за взаимопомощ при избора на количка - модели, марки, цени, промоции, магазини...

Старите ни теми:
1
2
3
4

# 1
  • Мнения: 58
Запис
Дуранго, все повече ми харесват количките на X-lander i Zooper, тези с помпащите се гуми.
особено бъгито триколка на Зупър. има и зимно чувалче, че и помпа за гумите, и дъждобран, и поставка за чаша. Става ли на 100% за зимата за новородено? Къде ги има?

адапторите за какво служат?

# 2
  • Мнения: 1 650
chopi Попита ме за количка с помпащи гуми, дадох ти най-ефтинките варянти
адапторите служат да си сложих столче макси кози или съвместино (подозирам че макси кози Citi 2010 няма да стане, тъй като е променена конструкцията)
количка е, не е акумулираща печка  Mr. Green
когато се появиха Zooper цената и беше 450 лв., но нямаха абсолютно никакви аксесоари с тях. Следващатата партида беше с всички възможни аксесоари, но цената беше 650, след което изпаднаха в застой.
Според мен цената е на "далавера", наистина не се сещам за нещо с помпащи се гуми под тази цена
интересното е, че Zooper въобще нямат чанти

# 3
  • Мнения: 1 650
Ника
от 2 седмици не мога да спя, защото се чудя какви са тези числа в подписа ти
пробвах с различни алгоритми за криптиране - не е
не е менделеевата таблица, изглежда като някаква сложна прогресия
какво аджеба е това
Сложна прогресия е, да - наддаването на децата ми през първата година.  Laughing
аааааааа
по едно време си мислеш че е от онези лентички с диетата ... колко килограма си свалила
ама от 76 на 56 множко малко ми се видя, бая аеробика трябва да е падала ...

# 4
  • Мнения: 9 439
Дайте отзиви за тази количка http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&cPath … p;products_id=197
Ако някой пусне и реални снимки ще съм му много благодарна Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Сакън, аз ако изпраскам лентичка със сегашните си килограми... болна тема.  Mr. Green
Къде го гледате този Зупър с помпащи се гуми и на каква цена? На живо тази количка изглежда доста добре, а ако е триколка е идеална за зимата.  Peace

Кристал, в нашата отчетна тема /6-месечни са ни бебоците горе-долу/ повечето майки с Хоук пропищяха, а конкретно Малибу май имаме само едно здраво.

# 6
  • Мнения: 1 650
Кристал
малоумна е тази количка
15 кг за количка която не е с помпащи гуми си е бая
миналата година беше и с незавиващи се гуми, та хептен беше весела (то и за тази не пише че са завиващи, нищо чудно и да не са)
всъщност май е по-добре да е с незавиващи, като се обърне дръжката е гадно да имаш задни завиващи се колела
от миналата година еспритите още се влачат на промоция
Ника
http://www.bebe-best.com/zooper-zooper-boogie-navy-blue.html
някой може ли да ме светне къде е разликата между Jane Challanger и Jane Aniversario щото аз не мога да я осъзная

# 7
  • Мнения: 1 650
Ако някой си купува Malibu - само Lolly Turquise цвят - то е гарантирано различна партида от онази дето се трошат рамите

# 8
  • Мнения: 58
Дуранго, не ми се карай и не ми се сърди..... Peace

до януари, когато пуснат новите модели, някой цени на някой модели могат и да паднат. сега гледам и си набелязвам марки и модели, после в София да ги видя на живо.  и не ме разбирай погрешно-мога да си позволя и количка за 1200лв, което е най-лесно за избор. но по-трудното е да избера някаква на средна,нормална цена, имайки впредвид че смятам да я ползвам малко.
то и аз съм се заинатила с  тези помпащи гуми като магаре на мост  Crossing Arms #2gunfire, но почна ли да гледам и пробвам на живо, мнението и избора ми може да се обърне на 180градуса  Thinking Rolling Eyes
 Peace

# 9
  • Мнения: 1 650
ааа не ти се карам
Бугито няма да падне под тази цена, мога да се подпиша. Просто вносителя няма да вкара новия модел докато не приключи с този
А за 1200 лв избора е един - Jane Slalom 3 в 1, +99 лв за зимно чувалче
 Mr. Green Mr. Green
според мен разумната цена (средна) е към 600
а как смяташ да я ползваш малко  newsm78
т.е. плануваш бебето от 6 месеца да стане директно на 2 години ли  newsm78 #Crazy
помпащите гуми навсякъде (с изключение в БГ) се водят екстра т.е. всички колички с помпащи гуми са по скъпи
примерно Jane Nomad с задни помпащи се гуми обикновено струва с около 50 евро повече

# 10
  • Мнения: 58
цената ме устройва на Бугито. гледам че има промоции на X-lander-a от 2009г-600лв.
 Joy ще ми дадат лятна количка на джип чероки, по-стар модел е, ама ми харесва.. е, като си взема и нова, тъкмо ще имам 2 за лятото
помпащите се гуми наистина са екстра,и возят по-меко, нали? ми искам на бебока да му е удобно в количката, всички знаем какви са ни улиците и пешеходните зони, та щом мога да осигура по-меко возене на бебето, ще го направя. като са по-скъпи, таткото ще плаща.... купи си чисто нова кола джип, няма да купи количка каквато аз избера Crossing Arms Naughty няма такъв филм

# 11
  • Мнения: 1 650
X-lander-a na 600 лв. не е с помпащи гуми. Само задните могат да са помпащи
ама мисля че мога да измисля син XT (триколка с помпащи се гуми) с кош за 555 лв примерно
Jeep Cherokee е Hauck Shopper 6 (или Speed Sun беше)

# 12
  • Мнения: 21
tatko N 1, зарадва ме   bouquet (без да се обиждаш, аз не виждам лошо  Wink ). Сега ако споделиш нещо относно маневреност или двойните гуми (тъй като съм свикнала с мутсито, а то е високопроходимо), цена няма да имаш.  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 0
Боже с каква скорост се пише тука  Wink аз докато се включа и нова тема изникнала

Мерси за включилите се по моя въпрос и предложенията-
Giordani го намерих, Cybex-а ама няма къде да ги видя наживо тука (ох ама и при нас ще е една сложнотия да не ви занимавам)
Jane ми хареса - но пък и цената е май без кошче за кола, но и така или иначе отпада като го няма наличен
Сега издирвам Chicco-то и да се пробва в багажника.

Аз пък имам въпросче към разбиращите тук - как да си смажа колелата на Инглезина зипи ,нали не се свалят ? .......................А какъв тест драйв правим на тая количка просто не е истина - за два месеца е сгъната повече от сто пъти и коша за новородено и той толкова пъти е закачен и откачен , чудно ми е дали няма да се развали скоро?
Не съм от разбиращите ама хич, но понеже и аз се влюбих в тая количка и подробно я разгледах на сайта има та видях в инструкциите пише как се монтират колелата (клик тука за инструкциите). Дали по пътя на логиката не се демонтират в обратен на описаното ред  (стр. 102/103- има и картинки):

СГЛОБЯВАНЕ НА ЗАДНИТЕ КОЛЕЛА
Фиг. 4 Натиснете бутона A и закачете
задните колела, докато чуете изщракване от
захващането.
Фиг. 5 Поставете скобата B на предвиденото
място върху шасито.
Фиг. 6 Поставете тапата за блокиране на канта
C.
ВНИМАНИЕ: Правилният монтаж на
спирачката е важен за безопасната употреба
на шасито.
Фиг. 7 В случай че се сблъскате с проблеми
при поставянето на пластмасовата тапа, можете
да я свалите, както е отбелязано на фигурата, и
след това да опитате да я поставите отново.
СГЛОБЯВАНЕ НА ПРЕДНИТЕ КОЛЕЛА
Фиг. 8 Закачете предните колела, докато
чуете изщракване от захващането.
ВНИМАНИЕ: Преди употреба проверете дали
колелата са добре закрепени.
Фиг. 9 За да свалите предните колела,
натиснете пружината H и едновременно с това
ги извадете.


И ние мислим така да я експлоатираме нашата бъдеща количка сгъване всеки ден- има ли някой с негативен опит от подобна история или си издържат на експолатация?

# 14
  • Мнения: 1 650
Asi_cz кое Jane, кое столче

Общи условия

Активация на акаунт