Лекарите в Пазарджик - 7

  • 87 409
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 291
Момичета, много интересни неща си дискутирате тук, но сме на 50-та страница.  Grinning Май е време някой да пусне нова темичка.

# 751
  • Мнения: 2 577
някой може ли да ми препоръча добър кожен лекар?
зависи за какво.
Ако проблема е алергичен- Пърнарев е добър.
В Бялата къща на първи етаж лекарката също е много добра, както и една възрастна в хигия. Дали още работи там не зная. Желязкова ли се казваше... Embarassed

# 752
  • Мнения: 32
Здравейте, Момичета! Не знам дали тук му е мястото, но ми трябва добър АГ специалист.Бременна съм в 5-ти месец, а не съм особено доволна от този който ми води консултацията и искам консултация с друг лекар който да ми направи и 3 или 4 D ехография? Благодаря ви? И пак се извинявам, ако не и е мястото тук на темата.

# 753
  • Мнения: 17
Аз ходих в АГ Селена в Пловдив при д-р Кръшков

# 754
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Момичета какво е мнението ви за д-р Коларов, завеждащ фирургичното отделение в Здраве

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 08:51 от koteto_

# 755
  • Мнения: 941
Аз ходих в АГ Селена в Пловдив при д-р Кръшков

аз също!
в Пз, аз поне незнам все още да има лекар, който да се справи с 3Д и 4Д ехограф...а мисля че и такъв ехограф няма в Пз...- ходи си на консултация при този който ще те изражда..а нещата извън каса ти препоръчвам в Пловдив да си ги правиш - като тези ехоргафии  Peace

аз друго исках да пиша  Grinning
малко инфо за базара на Движението на българските майки - Пазарджик в местните медии:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/42 … 8_546435186_n.jpg

страницата на ДБМ Пз : www.facebook.com/dbmpz

p.s. Нели, време е за друга тема - ще я заключат тази  Peace

# 756
  • Мнения: 941
за мен д-р Корсемов , че Човекът, заради който имам сина си! - Професионалист!

п.с. главните букви не са случайни  Peace

НОВА ТЕМА

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 13:58 от mother-of-pearlS

Общи условия

Активация на акаунт