Раждане в МБ "Вита" - тема 3

  • 64 311
  • 744
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 25
Хоп и аз на първа страничка Simple Smile

Сумата си остава 1400лв, за нормално и 1700 за секцио, така че спокойно момичета, сега остава само да чакаме  Hug

# 2
  • Мнения: 60
Запис от мен Simple Smile

Eva2010, Цената на секциото не е 1 700, а 1 900 лв. От цените за здравно неосигурени, здравната каса поема 400 лв.

# 3
  • Мнения: 158
охооо нова темичка  Hug
ето ме на първа страничка.... нека да е пълна само с добри новини  newsm03 newsm10

# 4
  • Мнения: 326
Запис!

julie.k   мерси за темата   bouquet

# 5
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
зап

# 6
  • Мнения: 1 119
здравейте, аз пък да попитам родилите скоро там дали все още педиатър от болницата прави домашно посещение в рамките на 1-2 дни след изписване? родих там първото си дете през 2007 и тогава Масларски дойде на посещение вкъщи на другия ден, това си влизаше в цената, а сега дали го има това ?

# 7
  • София
  • Мнения: 533
здравейте, аз пък да попитам родилите скоро там дали все още педиатър от болницата прави домашно посещение в рамките на 1-2 дни след изписване? родих там първото си дете през 2007 и тогава Масларски дойде на посещение вкъщи на другия ден, това си влизаше в цената, а сега дали го има това ?
Аз поне не знам да има такава услуга, поне на мен не са ми я предлагали, обаче ако разбереш нещо сподели моля те и на мен ще ми е интересно.
П.С А Масларски занимава ли се с новородени бебета? На мен ми казаха други мами че записва само по големи дечица, аз мисля да запиша Алекс при него като навърши 1г.

# 8
  • Мнения: 1 119
adelina bg, масларски е страхотен лекар, занимава се с бебета, нали ти казвам дойде на другия ден вкъщи, после си ходехме пак при него, но сега за второто бебе дали ще дойде някой newsm78 дано услугата не е отпаднала от цената, че беше удобно, но тогава може би са имали по-малко раждания и са имали възможност педиатрите да го правят, все пак колко страници изчетох и никоя мама не споменава за това newsm78

# 9
  • Мнения: 326
Педиатъра на бебето,ходи на посещение в къщи. Да не би да сте избрали  Масларски и затова да е дошъл? Т.е. да не е свързано с раждането?

# 10
  • Мнения: 1 119
не, нищо не сме избирали, след това започнахме да ходим при него; точно си спомням, че това беше в пакета за раждането, дори му предложихме мъжа ми да иде да го вземе, но той отказа , поиска адреса и дойде сам

# 11
  • Мнения: 2 633
здравейте, аз пък да попитам родилите скоро там дали все още педиатър от болницата прави домашно посещение в рамките на 1-2 дни след изписване? родих там първото си дете през 2007 и тогава Масларски дойде на посещение вкъщи на другия ден, това си влизаше в цената, а сега дали го има това ?

Още септември 2009-та, когато раждах, нямаше нищо подобно като услуга. Педиатрите на болницата - докато бяхме в болницата. После си дойде педиатърката, която бяхме избрали за детето от квартала.

# 12
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте, изчетох предишните теми и като цяло мнения много, повечето положителни, отрицателните струва ми се са единици.  Имам следното питане, свързано най-вече с медицинската грижа, а не с условията като цяло. Дали някоя от вас е имала проблеми през бременността, които да са предполагали, че може да настъпят усложнения при раждане - става дума за високо кръвно, евентуално да сте били на аспирин протект? Вита много ми харесва, като вариант за раждане, но се притеснявам да не би в последния момент да откажат да ме приемат и да ме насочат към Майчин дом. Още ми е много рано и имам време, но ми се иска отсега да се ориентирам.

# 13
  • Мнения: 25
elena_e  - според мен Вита е прекрасен вариант за раждане, стига да имаш почти безпроблемна бременност и да родиш след 36г.с.
това го потвърдиха и акушерките на отворените врати, защото те са малка болница и при евентуални по-сериозни проблеми ще те пренасочат или към Токуда или Майчин дом
така че моят съвет е да се консултираш с твоят генеколог и тогава да решиш как да постъпиш  Hug
Успех  Flowers Four Leaf Clover

# 14
  • София
  • Мнения: 533
Здравейте, изчетох предишните теми и като цяло мнения много, повечето положителни, отрицателните струва ми се са единици.  Имам следното питане, свързано най-вече с медицинската грижа, а не с условията като цяло. Дали някоя от вас е имала проблеми през бременността, които да са предполагали, че може да настъпят усложнения при раждане - става дума за високо кръвно, евентуално да сте били на аспирин протект? Вита много ми харесва, като вариант за раждане, но се притеснявам да не би в последния момент да откажат да ме приемат и да ме насочат към Майчин дом. Още ми е много рано и имам време, но ми се иска отсега да се ориентирам.
Елена, защо смяташ че бременността ти е проблемна, доколкото виждам си в 14г.с има още много време и повярвай ми нещата могат да се променят хиляда пъти. Аз също пиех аспирин протект до края на 3 месец, след това не. Моята бременност се водеше сравнително проблематична, но единственото за което сме говорили с моя доктор беше че ако раждането тръгне преди 37 седмица ще раждаме в Шейново. Можеш ли да споделиш кое е проблематичното при теб (доколкото разбирам е нещо с кръвното, но не разбирам дали е само временно или си имаш постоянно високо кръвно). Освен това ако ти се следиш при доктора при който ще раждаш, той най добре ще знае дали ще можеш да родиш или не във Вита, иначе няма кой друг да ти откаже да те приеме там, доктора е този който решава, затова най-добре питай него. Принципно гинеколозите им са страхотни и едва ли има някаква разлика с другите болници, но ако има някакъв риск за бебето може и да те насочат към Токуда или МД.

Общи условия

Активация на акаунт