Раждане в МБ "Вита" - тема 3

  • 64 336
  • 744
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 178
Finty, честито щастие, честито сладко бебче-да ти е живо, здраво, много, щастливо и обичано и гордост на мама и тати Grinning Hug
Изключително ти благодаря и на теб за полезната информация  bouquet  bouquet  bouquet
Аз всеки момент го очаквам, така че момичета много ме успокоявате с вашите разкази! Heart Eyes

# 226
  • София
  • Мнения: 2 082
Finty честито  Hug

mama_dany пожелавам ти леко раждане, за мен Богословова е най-добрия избор за естествено раждане! Имам едно такова при нея октомври 2009 и то беше прекрасно  Heart Eyes
Живот и здраве отново ще раждам при нея, пак през октомври  Flutter

Описвала съм по-напред в темичката самото раждане, няма да се повтарям, ако нещо конкретно те притеснява/интересува - питай!

# 227
  • Мнения: 178
Много ви благодаря милички!  Heart Eyes  bouquet Да сте живи и здрави и вие и вашите слънчица-така ме успокоявате Grinning Heart Eyes  bouquet
А само да питам бебенцата как предпочетохте да са при вас ли или да ви ги носят в определените часове?

# 228
  • София
  • Мнения: 2 082
Предпочетох бебчо да ми го носят в часовете за хранене, исках да си почина максимално, преди да се прибера вкъщи. Съпругът ми щеше да замине в командировка точно след изписването и имах нужда да съм силна и отпочинала, за да се справя  Tired Сега бих искала да си го бях оставила при мен за постоянно Heart Eyes

# 229
  • Мнения: 2
Момичета,

благодаря на всички, които разказват в тази тема, защото аз си следя бременността при д-р Хаджиев от Вита и за сега съм страшно доволна. Като цяло ползвам услугите на болницата от две години за всякакви въпрос и съм доволна от специалистите и отношението. Незнам защо ми е толкова трудно да се реша да раждам там, аз съм секцио по медицински причини и незнам имат ли реаниматори, ако стане нещо могат ли да реагират за мен за бебето.... ще продължа да ви следя, но като чета назад виждам само положителни неща, така че може би трябва да спра да се чудя.

# 230
  • Мнения: 98
Здравейте!
Аз съм с термин през юни и сега съм в процес на мислене къде да раждам. Записвам се да следя темата, тъй като Вита ми е един от възможните избори.
Първият път раждах в Т.Киркова заради лекарката, която ме следеше, но сега не съм при нея и смятам да избера друга болница. Peace

# 231
  • София
  • Мнения: 1 609
Здравейте! Аз ще раждам, живот и здраве, през юли и съм се насочила към Вита. Там се следя при д-р Чорбова и засега съм доволна, затова се записвам да следя темичката - много са ми полезни мненията на майки, които вече са раждали там.

# 232
  • Мнения: 109
Искам да попитам майките, родили оперативно при д-р Кълвачева - колко дни преди термина ви определиха дата за секцио?

# 233
  • София
  • Мнения: 273
Искам да попитам майките, родили оперативно при д-р Кълвачева - колко дни преди термина ви определиха дата за секцио?
Мойта бебка понеже беше седалищно и в 9я месец започнахме сериозно да обсъждаме операцията с Кълвачева,датата я опрелихме на 3и януари за 10ти януари,а термина ми беше на 20ти януари.

# 234
  • Мнения: 7
mimkatabg  аз раждах при Кълвачева секцио термина ми беше за 05.12  а тя ми насрочи дата за операция на 26.11 

# 235
  • Мнения: 198
Здравейте!
Предстой ми секцио във Вита на 11-04. Искам да Ви попитам какво е необходимо да се носи, освен паста, четка за зъби, джапанки и документите, вкл и за бебко какво е необходимо?
По колко майки настаняват в стая и бебчетата при нас ли са или ги носят само за хранене?

# 236
  • Мнения: 49
Здравейте!
Предстой ми секцио във Вита на 11-04. Искам да Ви попитам какво е необходимо да се носи, освен паста, четка за зъби, джапанки и документите, вкл и за бебко какво е необходимо?
По колко майки настаняват в стая и бебчетата при нас ли са или ги носят само за хранене?

За себе си ти е нужно да вземеш документи, тоалетни принадлежности, чехли бельо и евентуално дрехи за изписване (може и мъжа ти да ти ги донесе в последствие). За бебчо - дрешки за изписване, примерно биба (залъгалка, ако смяташ да даваш...че там дават едни хамави), помпа за кърма (за да си спокойна, ако се наложи да ти е под ръка, не че бебчо няма да е, но все пак), изкуствени зърна (мен ме направиха на 2 стотинки, че не нося...и после мъжа ми като донесе и същата акушерка ми обяснява как нямало да ми свършат работа тези  #Cussing out ... но е добре да имаш, ако вземе, че те разрани бебчо в началото, да можеш да реагираш).... Вземи си нещо за четене - бебешки книжки, списания, примерно. Аз си бях взела лап топа и 3г донгълче и бях постоянно във форума  Sunglasses За друго важно нещо не се сещам  newsm78
Аз раждах нормално, та ми го дадоха в стаята няколко часа след самото раждане. Бебчето може да си стои при теб, те да ти носят само АМ, вода и да им го даваш да му сменят памперса. Вечер ако искаш също може да е при теб, но те съветвам да си поспиш  Peace Въпреки че аз така направих и като ги хранеха в 1 и в 4 и Борето като се разревеше го чувах и се събуждах. Та последната вечер си спинка при мен  Heart Eyes
Дано ти е от полза това   bouquet

# 237
  • Мнения: 198
Мама Зайка Байка, благодаря ти за полезното инфо!
Да разбирам ли, че в стайте име интернет?! newsm78

# 238
  • Мнения: 60
yoanka, в стаите няма интернет, но някои хора казват, че са хванали някакъв. Прочети назад темата - всичко, което питаш вече е коментирано и има много информация за болницата и ще ти бъде полезно.

# 239
  • София
  • Мнения: 273
Има интернет.Аз родих преди няма и 3 месеца там,поисках паролата на техния интернет защото беше заключен и те ми го дадоха,то даже излиза с такова име-вита,като потърсиш мрежа.

Общи условия

Активация на акаунт