Втори клас съм вече аз! - 2

  • 68 069
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Светланоооу,туй дети само да си се оплакала от него!!!То не е краснопис,правопис,четене,математика,народни танци....Комплекси имам,ша знайш!!! Hug Heart Eyes Hug

Стига де,ти го изкара перфектен  Embarassed просто е наистина добро дете,притеснявам се,че е много чувствителен,но то и аз като малка съм била такава . Танците са си негово желание,на мен ми е малко проблем воденето ,ама понеже не спортува нищо друго и това го приемам за спорт  Joy  Joy  Joy Аз например го питах иска ли за английски в училище Европа ,то е на нашата улица даже може и сам да ходи,но не иска,като не иска здраве да е...даже за момента и математиката сме доста поизоставили и изобщо не решаваме допълнително ,но той принципно това което ще взимат до Коледа си го знае. Минали са входните по математика и бел,за второто бях уведомена тази вечер от майката на едно съвестно момиченце -питам го имало ли нещо трудно -по математика-не,даже е решил контролното и на другата група щото му било скучно  Grinning , а по бел не помни,какво е било,но не било трудно-като ги върнат ще видим...
Засега имам проблем,ние сме временно с друга учителка и детето направо няма желание да ходи на училище   Twisted Evil И как да има като тази седмица имаха да научат наизуст стихотворението Къде,къде от Елин Пелин (по принцип не пише никъде,че трябва,но учителката го е дала) - на следващия ден се е оказало ,че половината деца не са разбрали,че е трябвало да се научи и познайте какво са правили -тези,които са го били научили са преписвали текста Горнякът и долнякът,а другите са си учили стихчето...моето дете не обича да пише и това си е било направо наказание за него  #Cussing out За утре имат Есен да научат ,научил го е,ама направо си ми каза,че ако пак тези ,които са научили ще преписват текст,а другите ще блеят,щял да каже,че не го е научил...оф,дано ми издържат нервите,докато си дойде тяхната учителка (до 15 октомври най-късно ще се върне) ,защото просто усещам ,че ще искам обяснения.Оплаках ви се и малко ми олекна,уж.
Деси, виж малкия е от друга мая замесен - бесоч и половина, като стане ученик ще ти пускам линк да четеш какви щуротии измисля,просто се чудя как му ги ражда главицата.  Embarassed

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Есен да научат ,научил го е,ама направо си ми каза,че ако пак тези ,които са научили ще преписват текст,а другите ще блеят,щял да каже,че не го е научил...оф,дано ми издържат нервите,докато си дойде тяхната учителка (до 15 октомври най-късно ще се върне) ,защото просто усещам ,че ще искам обяснения.
Ми то като чета, тя и учителката блее на някъде. newsm78  Страшна тактика е измислила.

# 737
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Добре де, защо не четат каквото им е интересно или някъв лек текс, а трябва да преписват?
Да не говорим колко е педагогично да се толерира и пощрява идването без домашно Simple Smile и липсата на обратна връзка - защо не са разбрали...

# 738
  • у дома
  • Мнения: 7 141
И аз си помислих точно това, че е трябвало да изпита децата,които са го научили,другите да получат забележка ,че не са подготвени за часа и така...Обаче ми давате идея-ние си имаме библиотека на класа -всеки миналата година занесе по две книжки...та ще кажа на детето ако утре се случи същата случка,да помоли да си избере книга и да чете.

# 739
  • Мнения: 4 967
Заповядайте в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530221.new#new

Общи условия

Активация на акаунт