Отговори
# 690
  • Мнения: 1 710
Шаманке, супер, много обичам сиво и на плетиво много ще се радвам, чакам да видя цветовете и тогава да се запиша, ако са такива цветове, каквито предполагаш засега, много ми харесват  Peace

# 691
  • Мнения: 2 677
Ще следя и аз за размери и цветове  Peace

# 692
  • на североизток
  • Мнения: 460
А при самата поръчка ли ще посочваме какъв цвят искаме или какъвто се случи?
И няма да е лошо ако има и размер ХХХL, че някои още не сме си върнали формата от преди Embarassed А най-добре ще е ако размерите са в сантиметри, че да е по-точно Peace
Пижамата с долнище ли е или само горнище?
Ааа, и още нещо...как стои въпросът с доставките до по-далечните градове?

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 13:01 от iv4i_79

# 693
  • София
  • Мнения: 17 390
И аз ще изчакам за размери и ще поръчам и също искам да попитам как стои въпроса с цветовете при поръчката - избираме ли отнякъде, или каквото има? За пръв път ще ми е, та извинете.

# 694
  • Мнения: 27
И аз се нареждам на опашката за таблицата за размери. Така като гледам ще трябва да се разберем да не се пременяваме с тези дрешки на форумските срещи, че току-виж направо ни прибрали с еднаквите униформи  hahaha

# 695
  • Мнения: 1
Имам няколко въпроса.Децките блузки в какъв цвят са и другия вапрос е за какви децки бодита става въпрос че нещо не разбрах и никаде не видях модели на  бодита. Embarassed

# 696
  • Мнения: 2 022
Диманче, детските блузки с размер до 74 са във вид на боди, по-големите са блузки. На примерната картинка са показани като блузки и затова си се объркала.  Hug

Марианка, нямаш си представа колко е гот като срещнеш "съмишленички", облечени в същата модна линия. Голям майтап пада, а непосветените се блещят.  Mr. Green

Шамане, bouquet Няма какво повече да се чудиш. Грабвай каквито платове харесаш и поръчвай дрешките. Търпението ни, което и без това е дефицитно, съвсем изчезна.
  Embarassed Embarassed

# 697
  • Мнения: 1 020
А при самата поръчка ли ще посочваме какъв цвят искаме или какъвто се случи?
И няма да е лошо ако има и размер ХХХL, че някои още не сме си върнали формата от преди Embarassed А най-добре ще е ако размерите са в сантиметри, че да е по-точно Peace
Пижамата с долнище ли е или само горнище?
Ааа, и още нещо...как стои въпросът с доставките до по-далечните градове?

Цветовете ги определя Шаманката според каквото има на пазара. Досега е правила винаги страхотни неща, та не се притенявай  Peace

Точно в таблицата с размерите, която очакваме скоро ще са написани размерите в см. Както е написала Шаманката при интерес ще има и по-големи Simple Smile
Пижамата ще е с долнище, доколкото съм разбрала от обсъжданото досега.
Доставките стават според това къде се намирате. Ако сте в по-голям град и има и други поръчали, дрешките се доставят наведнъж и после си ги разпределяте. А ако искате може лично на вас, а ако сте само вие пак се доставя с Еконт или о пощата или както се разберете с Шаманката  Peace

# 698
  • Мнения: 3 988
Много ми хареса, че
Много вероятно е роклята и полото да са в приятно тъмно сив меланж.

6.
Цитат
И аз да питам срам не срам  Embarassed : блузата с шала с достатъчно дълбоко деколте ли е, че спокойно да се кърмим или как точно ще стане номера с кърменето ?
Деколтето е дълбоко, може да се извади гърдата отгоре, а шала покрива гърдата отгоре. Има и още няколко опции за ползване на шала, които ще покажа скоро Simple Smile

Демек блузата няма да може да се носи без шала, защото ще е много отворена? Правилно ли съм разбрала?

Имам едно друго питане: уточнено ли е от предишните пъти как стои въпроса с евентуална смяна/връщане на дадена дреха? Въпреки ориентировъчните табелки с размери е възможно да се случи някой да не си улучи размера или да не му стои добре някоя дреха.

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 17:03 от Solley.

# 699
  • Мнения: 1 054
Solley., не деколтето на роклята е много дълбоко /за шал/, а само на блузата с шала. Поне аз така разбрах. А останалите бонсуи покрай шала нямам търпение да ги видя!  Peace

Шаманче, ще се радвам и аз на снимки... и не са на ужасите, да знаеш! Снимай смело!

Размерите в таблицата са в см., но не обиколки, а ще мерим дрешки. Поне до сега е било така..  Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 128
Демек, надяваш се на филм на ужасите  Mr. Green
[/quote]

Ееее прекалено си критична към себе си, дори иронична ... по-скоро очаквам една мила картинка, която по човешки да даде представа как ще изглеждат дрешките, защото не че няма да си поръчам, но ми е много любопитно как изглеждат върху истинско майчино телце.  Peace

# 701
  • Мнения: 3 988
Бубичка, объркала съм се.  Blush Имах предвид точно блузата, а не роклята.  Peace

# 702
  • FRANCE
  • Мнения: 2 248
Извинявам се имам едно въпроче. Дрешките дали ще бъдат готови до Коледа? Искам да поръчам и по Коледа ще си бъда в Бг и ако може да си ги взема  Ако ли не има ли доставка до Франция.

Благодаря

# 703
  • Мнения: 3 718
Феичке, благодаря за помощта  Hug

Момичета, моля ви да ми четете постовете преди да питате, защото някои неща вече сме ги обсъждали. Споменах, че няма как да предоставя избор на цветовете, а повярвайте ми, обмислях го сериозно как да стане.

Блузата ще може да се носи и без шал, просто ще е блуза с нормално дълбоко деколте.

madame, надявам се, но не мога да обещая. А за доставка до Франция не съм проверявала, вероятно пощите са най-достъпното решение.

Солей
, за смяна ако не е уцелен размера нямам против, стига да имам от желания размер, което не винаги е така. При желание за връщане, вариант е да пишеш в темата и някой да се отзове  Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 5 303
Шамане, има ли вариант детските ТЕНИСКИ да са с копченца на вратлето или с прихлупване на раменцата (като боди)  newsm78 Щото вече на няколко тениски не му минава главичката, а има много хляб в тях, дето се вика - другите размери са си добре  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт