Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 12

  • 27 634
  • 743
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 973
                                              
                                
                                                          Сарухан Хюнел

      

  Едно малко интервю с красавеца:

1.  Сарухан, имате страшно много фенове в интернет,  знаете ли това?
Открих го наскоро. Видях, че има класация "Топ 10" и аз съм в първата тройка. При това съм се задържал  там 4-5 месеца. За това има значение и проектът, в който се снимаш, разбира се.

2.   Вие привлякохте вниманието с участието си в сериала "Айналъ Тахир"(Aynalı Tahir)?.
Първоначално ангажиментът ми беше за 6 серии, докато ме убият и изчезна от действието, но останах пет години и се снимах в 175 епизода. Затрих трима главни герои, десетки второстепенни и сума ти жени.

3.    Как решихте да станете актьор?
Всъщност семейството ми и по-специално баща ми изобщо не одобряваха интереса ми към актьорството. Той искаше да си намеря сериозна работа и да се оженя. Тогава нямаше мобилни телефони и когато ми се обаждаха в къщи с предложения, баща ми вдигаше слушалката и казваше: Тук не живее такъв. Това ме караше да се бунтувам и аз станах модел.

4.    Имате репутация на много взискателен актьор.
Старая се да подбирам. Най-важен за мен е сценарият, след това надеждността на продуцентската къща и накрая екипът и режисьорът.

5.   Затова ли не се снимахте около три години?През тези три години нищо не грабна сърцето ми.

6.    Защо преценихте, че ролята на Есмер от "Изгубени години" е подходяща за вас?
Заинтригува ме необичайната комбинация между държавен служител, мафиот и влюбен човек в съзнанието на един и същи мъж.

7.     Толкова взискателен ли сте и в реалния живот?
Аз съм роден и израснал в Истанбул, в предградието Едирнекалъ - казвам го, защото много хора крият къде са родени. Имах много трудно детство. Майка ми постоянно беше по болници и израстнах с баща ми и моята сестра. Въреки всичко успях да се реализирам в живота.

                                                                                           "Врабче"                                                             "Ново начало"
 


"Врабче" на тур. език"Yeni Baştan"- новия филм на турски  

                                              
                                        

            Тема 1   Тема 2    Тема 3    Тема  Тема Тема 6     Тема 7     Тема 8   Тема 9   Тема 10      Тема 11


                                          
                                        Bolahenk-за слушане online
                                
"Врабче"-бг. субтитри-Алинка и Алекс          
"Ново начало"бг. субтитри-Алинка и Алекс    "Врабче" в превод от Алинка
                            
   
 
От 21.02.2010 г. Сарухан Хюнел е най-популярният актьор в света!!! Завидното ПЪРВО МЯСТО горещо подкрепяме и ние-неговите знойни български фенове!!!
                                          

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Добре дошли на всички, които харесват актьора Сарухан Хюнел!

# 2
  • Мнения: 0
честита нова тема
невероятна е браво много добре се е получило  Hug Hug Hug smile3525 smile3525 smile3501 smile3501  love001  love001

# 3
  • Мнения: 238
Добре заварели на всички Омаяни Hug Hug Hug HugБризка започнала си новата тема с една от
най-лъчезарните му усмивки. lovekiss

Последна редакция: чт, 16 сеп 2010, 14:44 от agatotita

# 4
  • Мнения: 20 795
Имаме си нова тема  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Бризче, много хубава е станала  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 5
  • Мнения: 3 116
Темата е оформена превъзходно!
Добре е обмислена всяка снимка и текста, поставен над тях.
Още от първата страница дори човек, който не е гледал филм със Сарухан, ще пожелае това.......
Бризче, благодаря ти!
 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 6
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ей ме на и мене пльосната в новата тема... newsm44 newsm44 newsm44
Бризкееее, както винаги...превъзходно изпълнение... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 7
  • Мнения: 0
Бризче мерси за новата тема !!!!!
Темата е превъзходно оформена!!!!!:love: Heart Eyes Heart Eyes!!!!!!

# 8
  • Мнения: 0
Добро утро мили дами и усмихнат ден !!!!!

# 9
  • Мнения: 238

Добро утро Hug Hug
За анкетата - разбира се -Едва ли би му се отразила/така като го гледа човек-Какво може да му се отрази?/

# 10
  • Мнения: 36
Добро утро и от мен в новата тема! Да ни е честита!
За Бризка, която е положила усилия за нас да се чувстваме прекрасно





# 11
  • Мнения: 20 795
Добро утро! Хайде и от мен една красота  newsm62 newsm62 да ни е приятен деня  smile3503

# 12
  • Мнения: 36












Малко спомени...

# 13
  • Мнения: 238

И аз съм за спомените
newsm53 newsm53

# 14
  • Мнения: 1 296
Бризче, благодаря ти за новата тема Hug Hug Hug
Ама гледам, че и  батко Юмит е тука в спомените Joy

Общи условия

Активация на акаунт