Отговори
# 690
  • Мнения: 3 637
Момичета,заповядайте в новата ни тема,вече в раздел Родени2010  Heart Eyes !
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=529505.new#new

# 691
  • Мнения: 17
anince, сподели колко кг се роди бебето ,колко беше изписано и колко го измери педиатирката?
Предписаните формули понякога могат да бъдат много стресираши и разбирам, как се притесняваш за тези 100 мл. Но може да го погледнеш и по друг начин – ако кърмиш по-често и бебето изпива 60-70 мл, с две кърмения ще получи даже повече мляко от тези предписани 100 мл. Такаче опитай да направиш 8-9 кърмения в денонощието, като кърмиш и от двете гърди. Как мислиш, ще се получи ли?


secret girl Калоян се роди 3710 гр. , но ненам колко е бил при изписването никой не ни каза, а и никъде не пише. В болницата аз съм го теглила и най-малко е бил 3450 гр. На 17-тия ден бяхме при дикторката и тогава беше 3660 гр., аз се притесних ,че не ми стига кърмата.Тя ме посъветва да се изцедя и да проверя и повече от 60-70 мл нямам. Той се храни най-много 30 мин, 15 или 20 от едната и после на другата гърда.А за повечето кърмения незнам дали ще се получи,защото той си спинка и едвам го будя и на 3 часа да яде Simple Smile

# 692
  • Мнения: 1 153
anince, в такъв случай може да опиташ следното - след като го накърмиш и мине час-час и нещо (докато той спи) да изцедиш и двете гърди. После, като се събуди, да го накърмиш от двете гърди и да му предложиш като добавка изцеденото. А нощем как сте, той пак ли спи или има и събуждания? Добре е да има някаква стимулация и нощем - или от бебето, или от цедене, което да предлагаш като добавка.
С този интензивен режим би трябвало да се увеличи количеството за няколко дни. Как ти се струва тази идея?
За да не ни заключат тук, може да пренесем разговора в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=529505.msg16473086;topicseen#new

# 693
  • Мнения: 148
здравейте мами  Hug
първо искам да благодаря на този който прави първата страничка че въпреки невлизам при вас а в близнаци сте ни добавили на първата страничка  Hug Hug Hug
да се представим.казвам се нина и родих моите близнаци на 16.08 в тина киркова.казват се Мариан 1.900 и Божидар 2,00кг.родиха се секцио и постояхме 20дни в болницата.сега вече се гледаме вкъщи  Mr. Green имам и дъщеричка на 2 години ,която се казва Лина

# 694
  • Мнения: 1
Здравейте,

На 28 септември се роди дъщеря ни Ния Hug Hug Hug Hug Hug
Моля, запишете ни при родените бебета!

Поздрави на всички мами  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Бъдете весели и спокойни newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 695
  • у нас
  • Мнения: 1 870
добро утро Crazy защо си навивам аларма да ставам за стажа, като си имам жива такава Crazy, но нещо е повредена-звъни около час и половина преди навиването и Mr. Green

пия едно кафе и отивам на стаж- той върви и е абсолютна загуба на време. Повече им пречим, отколкото да им помагаме. Вясваме се за малко и после кой от където е дошъл, което мен ме устройва Peace

спокоен ден на всички  bouquet

# 696
  • Мнения: 1
Здравейте,мами малко с закъснение,но да се похваля,че на 9 септември се роди дъщеричката ни Емилия!Поздравления за родилите и късмет на очакващите!Ще ме разберат вече мамите,но с тези колики водим все едно война-нищо не помага,а не знам дали е не вредят опитите с най-различни капки,спим по-малко и нервничим.Споделете!

Общи условия

Активация на акаунт