Дискова херния - 1

  • 207 789
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Между другото започнах да въртя велоергометър от 3 дена,за сега няма проблеми не чувствам някаква болка PeaceАз реших да направя 3х10 със Discus compositum,след това 1 или 2 курса със Discus intervertebralis suis-Injeel и Funiculus umbilicalis suis-Injeel  Peace

Браво на теб!  Peace Скоро ще влезеш във формата отново!
Аз не смея да правя това,само плувам понякога. С нетърпение очаквам да почне програмата на НОИ от 1-ви април,че нямам търпение да се потопя в чудесната хисарска вода!   Wink
Дръж ни в течение за резултатите от лечението ти със  инжекции. Заинтригува ми със тези новите  Flutter

# 706
  • Мнения: 5


Браво на теб!  Peace Скоро ще влезеш във формата отново!
Аз не смея да правя това,само плувам понякога. С нетърпение очаквам да почне програмата на НОИ от 1-ви април,че нямам търпение да се потопя в чудесната хисарска вода!   Wink
Дръж ни в течение за резултатите от лечението ти със  инжекции. Заинтригува ми със тези новите  Flutter
Дано,че доста килца натрупах и фитнеса ми липсва Sad Другите инжекции още не съм ги поръчал,но има време PeaceИ аз се замислям за санаториум Naughty

# 707
  • София
  • Мнения: 9 920


В "Библия за болките в гърба" пишат ли нещо за храненето, какво трябва да се избягва и какво да се спазва? Силно ме интересува тази тема. Киселинна или алкална среда трябва да се поддържа или е според зависи от човека?


Препоръчайте ми продукт: качествени микроелементи (по съвременна технология), както и комплекс за връзките и ставите?

 

# 708
  • Мнения: 669
Преди време ползвах Joint plus-съдържа глюкозамини,хидрохлорид ,екстрат от зелени миди,папаин и др...Хапчетата купувах от Пловдив.Може да пиеш нещо такова...

Последна редакция: пт, 25 мар 2011, 07:44 от aha

# 709
  • Мнения: 167
телефони на "Невромедикус": 02 989 61 78; 0882 402 102

Оказа се, че няколко души вече ме питат за него. Както вече ви казах, информацията ми за него е само отзиви от познати. Повечето са доволни.

# 710
  • Мнения: 5
Здравейте на всички,
Рядко влизам тук,искам да ви попитам някой ходил ли е на санаториума в Марикостиново и какво му е мнението за ефекта от процедурите,за обстановката знам,че не добра,но все пак не това е най-важното.Желая на всички ви успех в борбата с тази коварна болест,особено сега когато сутрин е 0градуса,а на обяд 18.
 Simple Smile

# 711
  • София
  • Мнения: 2 020
Вижте на каква статия попаднах -
Спасяват от дискова херния за 30 минути.

Свързана е с откриването на, цитирам
статията:

"Супермодерна болница отваря врати на 4 април в София.
СБАЛ "Гръбначен център" е първата и единствена по рода си
лечебница в България за минимална инванзивна гръбначна хирургия.
И се намира на 10-ия етаж във Военномедицинската академия в столицата.
Водещ хирург на болницата е известният неврохирург д-р Илиян Стоев,
който дълги години е работил във ВМА-София, a след това е практикувал и в Кувейт."


В статията има дадени и телефони, и
имейл на болницата.

# 712
  • Мнения: 0
Здравей те .Мисля да посетя неврохируг но във Варна .Даите ми препоръки за неврохируг във Варна.

# 713
  • Мнения: 1 770

Да, и на мен ми казаха и мислех да пусна пост.... Ще чакаме отзиви....

При мен новините не са много обнадеждаващи... нямам особена промяна. В момента си поставям инжекциите ДК, поръчала съм си и ензими.
Мисля че е важно да започна и някакви упражнения, защото усещам че се обездвижвам и крака ме боли постоянно.
Мислите ли вече за санаториум?

# 714
  • Мнения: 2 741
 Да се похваля, че днес получих инжекциите Discus Comp., след тях почвам и ензимите...А нататък за профилактика мисля да взема капките, само да им намеря листовката на английски и да се ориентирам за какво точно са...

 Лек ден   bouquet

# 715
  • Мнения: 615

Да, и на мен ми казаха и мислех да пусна пост.... Ще чакаме отзиви....

При мен новините не са много обнадеждаващи... нямам особена промяна. В момента си поставям инжекциите ДК, поръчала съм си и ензими.
Мисля че е важно да започна и някакви упражнения, защото усещам че се обездвижвам и крака ме боли постоянно.
Мислите ли вече за санаториум?

Не бързай  Peace  Резултата най рано 2 седмици след последната и то не 100%  Crazy  След втория курс вече има шанс за 100% решение на проблема  Peace И пак не е много сигурно при някой става при други не Sad Трябва 3 път и т.н......

# 716
  • София
  • Мнения: 958
И аз  да споделя за срещата ми с неврохирург Динев. Разгледа внимателно скенера, който е от юли миналата година. Според него хернията си е голяма, натиска повече лявотто коренче и затова болката ми в ляво, в седалището не минава. Но щом в момента нямам силни болки и криза да чакаме. Ако нещата се влошат тогава ямр и консултация за операция.

Според него неуспешните операции са при тези, които се забавили, получили парези и умъртвяване на нерва. Не съм сигурна, че е прав напълно. Каналът ми бил сравнително широк, това било по-добрия вариант. Ако организмът абсорбира това желе ще е чудесно. От юли досега щом съм имала кризи значи според него хернията продължава да расте и вероятно вече е доста по-голяма...... Sad

Това е накратко. Завърши с думите да се пазя и да си живея живота...Simple Smile

Освен афламила и габаневрала, които са добро лечение ми препоръча да редувам с Фламексин. Аз в момента въпреки тъпата болка в седалището не пия нищо, боря се така, защото имам нужда от малко почивка за стомаха. Да не премина от херния на язва впоследствие. Но след седмица мисля да попия пак малко лекарства.

Моля се да нямам повече кризи, да бъдат до тук и да следва само подобрение..... Praynig

Чакам си инжекциите и аз. Като започна ще ви информирам за всичко.

Поздрави на всички и успешни пролетни дни желая на всички...без никакви болки.

За новата клиника. И аз ще чакам първите отзиви. Чак не мога да повярвам всичко да е толкова лесно и успешно.

# 717
  • Мнения: 5
Имайте търпение със Discus,както каза  и Tishoo,резултатите не идват веднага,но подобрение има със сигурност!Между другото,някой да има информация кога започват програмите на НОИ за профилактика и рехабилитация,на сайта им стои информация за 2010г.?

# 718
  • Мнения: 9
Програмата започва от 1 април(шегаджии) и е трета промяна ,уж трябваше да започне края на февруари,после казаха 20 март,дано сега да е сигурна #Cussing outХубавото тази година е че връщат спрените санаториуми Peace

# 719
  • Мнения: 669
Това за връщането на старите санаториуми не го знам.Аз получих оферта от ПРО за 6 нощувки 4 процедури и храна за цена 234лв /мисля беше/малко по-висока от нойската.Може да питате в НОИ за този пакет.

Общи условия

Активация на акаунт