Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 88

  • 23 645
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 93
Ади  welcome. Забрави ни ти напоследък! Не се отделяш от твой Харунски! Ще се почерпя с питието ти и ягодките, то се е видяло, че днес го обърнах на алкохолизъм, ама след нахалните родителки днес ми се полага нещо хубаво! newsm24 newsm24 newsm24
ама той днес дойде да те види на родителската - ти не го ли видя ?- аз помислих че си го завела на вечеря та да седя на работа до 21.00 часа - и да не мога ви прочета - явно другаде е кривнал аааа, по земеделие и гори яяя- не ми казвате, но пък аз се насладих на общия ни Харун много хубаво тази вечер - откъде намирате тези снимки - разкошни newsm78 newsm78 newsm78
то нашия алкохолизъм е най-хубавия - нали Вени каза че от него не боли глава - не се оплаквай а пии bowuu bowuu hahaha hahaha hahaha
 ХА НАЗДРАВЕ

# 722
  • Мнения: 570
Mokси , благодаря за Новата тема !

# 723
  • Мнения: 0
Ади  welcome. Забрави ни ти напоследък! Не се отделяш от твой Харунски! Ще се почерпя с питието ти и ягодките, то се е видяло, че днес го обърнах на алкохолизъм, ама след нахалните родителки днес ми се полага нещо хубаво! newsm24 newsm24 newsm24
ама той днес дойде да те види на родителската - ти не го ли видя ?- аз помислих че си го завела на вечеря та да седя на работа до 21.00 часа - и да не мога ви прочета - явно другаде е кривнал аааа, по земеделие и гори яяя- не ми казвате, но пък аз се насладих на общия ни Харун много хубаво тази вечер - откъде намирате тези снимки - разкошни newsm78 newsm78 newsm78
то нашия алкохолизъм е най-хубавия - нали Вени каза че от него не боли глава - не се оплаквай а пии bowuu bowuu hahaha hahaha hahaha
 ХА НАЗДРАВЕ
Ох, Ади и ти ще ме умориш с тия снимки - откъде ги извади тия котета.... rotfImao rotfImboмного са смешни

# 724
  • Мнения: 27
А за тези думи нямам - красота и стил! newsm57 newsm57 newsm09 newsm09 newsm09 smile3505 smile3505 smile3505
Особено тази.
Полегнал си си е човека и кого ли чака?
 
Ами мен, естествено, кой друг? Чака да му занеса питиетата!
Ти нали отиде салатка да спретнеш, за оная...краставичка?
Да, да, идвам, само сиренце и маслинки да сложа и съм готова! Поканени сте всички! Има за всички!

# 725
# 726
  • Мнения: 93
Ади  welcome. Забрави ни ти напоследък! Не се отделяш от твой Харунски! Ще се почерпя с питието ти и ягодките, то се е видяло, че днес го обърнах на алкохолизъм, ама след нахалните родителки днес ми се полага нещо хубаво! newsm24 newsm24 newsm24
ама той днес дойде да те види на родителската - ти не го ли видя ?- аз помислих че си го завела на вечеря та да седя на работа до 21.00 часа - и да не мога ви прочета - явно другаде е кривнал аааа, по земеделие и гори яяя- не ми казвате, но пък аз се насладих на общия ни Харун много хубаво тази вечер - откъде намирате тези снимки - разкошни newsm78 newsm78 newsm78
то нашия алкохолизъм е най-хубавия - нали Вени каза че от него не боли глава - не се оплаквай а пии bowuu bowuu hahaha hahaha hahaha
 ХА НАЗДРАВЕ
Ох, Ади и ти ще ме умориш с тия снимки - откъде ги извади тия котета.... rotfImao rotfImboмного са смешни
АМИ УЧА СЕ ОТ ВАС, но май сте дигнали много летвата bowuu bowuu hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 727
  • Мнения: 27
Сладури, аз трябва да се оттегля, че утре рано съм на тръстиката. Но ще се видим пак! Благодаря Ви за невероятния ден! Лека нощ!

# 728
  • Мнения: 19
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 Най-готиният мъж. А песента е страхотна, става за един танц!

Ама само с него newsm19

Ох, Бобояна, моля те поднасяй ми такива красиви изненади по-предпазливо, че току-виж от вълнение ритна камбаната. Едва си поемам дъх Dizzy Face Dizzy Face Dizzy Face Dizzy Face

# 729
  • Мнения: 0
Сладури, аз трябва да се оттегля, че утре рано съм на тръстиката. Но ще се видим пак! Благодаря Ви за невероятния ден! Лека нощ!
Лека нощ, приятелко! За мен беше удоволствие да си партнираме днес!  newsm51  love001

# 730
  • Мнения: 914
АЗ се чудех дали мога да помогна с озвучаването на някой герой ама нещо не се сещам за кой. Може да се цаня ама за Ферда мога май че от доста време съм човека, който ходи след едно малко и го съветва съответно - тука не, това недей - и като ми падне пердето малко като нея т.е. Ферда гледам лошо и се карам.  Joy

# 731
  • Мнения: 0
Здравейте, дами Simple Smile Завръщам се след дъъъълга лятна почивка ... сега изгледах всички летни епизоди наведнъж, да си кажа чувсвото е невероятно, зомбясваш пред компютъра от сутрин до вечер  Grinning Имам някои въпроси, на които обаче, предполагам, че отговорът е даван многократно и не бих искала да натоварвам по този наичин темата и да създавам напрежение, така че, молбата ми е, ако някой има желание да ми отговори в "лични", да ми даде знак Simple Smile Много бих била благодарна Simple Smile
Всичко хубаво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт