Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 88

  • 23 671
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27
Така, купона виждам е на мах,всички сте  налице. Избрах си един Глейн Грант и ви казвам Наздраве на цялата компания!
 Наздраве, да сме живи здрави и все така красиви! bowuu

# 706
  • Мнения: 27
Кометке, да не пропусна да ти благодаря за стихотворението - наистина си го бива много. Поздравления! А пък последния куплет - думи нямам!
bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu Благодаря, за мен е чест да получа признание от един заслужил творец като теб! bowuu bowuu bowuu

# 707
  • Мнения: 570
Поздрав за всички присъстващи в темата!
http://www.dailymotion.com/video/xef7zp_serhan-yavay-bize-luks_people

# 708
  • Мнения: 0
Ето и една специално за Мармалон............

# 709
  • Мнения: 27
Добреееее! Вече и питиета имаме! Айде, народе на супер гледката:

Тая снимка с краставичката, направо ме разби!
Ееееее, нееееее, това си плаче направо за ракийка. Леле пък как я е захапал, тц, тц, тц, тц, това момче срам няма! Серхане, сипвам по една гроздова!
 Ей сега и салатка ще спретна! newsm24 newsm55

# 710
  • Мнения: 93
Мокси - благодаря за темата, макар вече да е на изписване и за красотите които ни предлагаш - много хубава колекция от колажи! Браво! Поздравления за Боб, Дани, Мокси, Дежавю, Елия, Бобояня - абе всички - всички, ВСИЧКИ  Hug Hug Hug
 Незнам от кой да започна с похвалите и възхищението си - тук наистина се е събрала една елитна, талантлива и неутразима дружина, която ще остане незабравима.
Добре дошла отново при нас на Г-жа Броненосец   
Поздравления  за Дани и за нейните страхотни среднощни и ранновечерни стихове.Браво Дани, чудесни стихове!! Наистина успяваш да ни разчувстваш и развълнуваш.
Бобоянчее, клипа ти е великолепен - личи си че е направен с много любов.пък за снимките да не говорим - думи нямам, хубаво, че нямах време днес от работа да ги видя иначе нямаше да мога да работя - от сърцетуп и напрежение можех удар да получа - но независимо от това вие си говорите, шегувате, със  закачки снимки и думи, които изразяват и моето мнение - ах тоя пеле - все хубави снимки пуска - пък и винаги пръв newsm78 newsm78 newsm78
Кометке, не ти личи напрежението щом толкова рано си палава, а си заразила и всички около теб във темата - едната палавница вика на другата, "" ах ти палавнице" - ще ме уморите  hahaha hahaha hahaha hahaha Кометке - браво за стихотворението - чудно е - тези страсти избиха все пак някъде, а и одавна не беше писала.Ти, Ррекси и Бобо днес ви е хванало пълнолунието
Честит Рожден ден Reksi,бъди жива и здрава ,и много щастлива!
Винаги да обичаш и да бъдеш обичана -
 http://www.youtube.com/watch?v=FOucc5BHeJ4&feature=related

Тарабас много ми хареса акростиха ти - винаги успяваш с точни думи и брилянтни фрази да ни предадеш нужното въздействие
Ради, прекрасна снимка на Харун в банята, пък да не говорим за това което е направила Карпатия - красота на н-та степен - супер са мила Роси.
Мокси, уинонче, рекси, луцими, пепел от рози  - страхотни снимки и питиета мили - благодаря
Това "гифче" на Пепел от Рози от 41 еп. постоянно ме разсейва и мислите не мога да си събера, пък казва че било рано за полуголата серия от снимки на Харун
Бай ганьо липсваш ни - поздравление за стихчето - супер е. и виж Боби те примамва с бира и хубавици, скачай hahaha hahaha - вече си скочил
Диди - страхотно оформление на стихчето на Дани "Звезда"- бравоооо - супеееер е.

Бобиииии - страхотна "тъга" си написала
 и аз докато ви прочета Вие изписахте темата - изводът - стой тук и не мърдай, има всичко при нас - и наистина е така. виждам че и ролите вече са заети - но ще измисля с какво да помагам.
 за вас:

# 711
  • Мнения: 914

В крайна сметка който ще да го излъчва, въпроса е да е по-скоро. Аз предлагам да закупим правата и да създадем ТВ Унутулмаз. Главен режисьор ще бъде Бай Ганьо кота единствен мъж тук. Тонрежисьор - Тарабас, Превод - Г-жа Броненосец, Розовка и Росисан, Текста ще четат - Бай Ганьо (Харун, Феяз, Джамил, Керем и пр. елементи), а всички женски роли ще се озвучава по взаимни договорки и интереси.
Ебре Бобо, ти ме разби.  bowuu за новата длъжност, но ЯС от тонове не разбирам. Некой редактор или нещо от сорта нЕма ли да има  newsm78 тя по-ще да ми прилегне. Или да чета текста на Лудетка  hahaha  Joy  Joy  Joy
Дежавю, дека си бре слънце  newsm78 много ми липсват нашите майтапи  Laughing

Дани, ако щеш ми вярвай , но когато написах, че се опитвам с крака нещастието да подритвам точно за теб си мислех. Надявам се, че няма да ми се сърдиш  Praynig
[/quote]
ААА тука съм шефке под прикритие съм ама тук не пропускам компанията ви да знаеш Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 27
Добреееее! Вече и питиета имаме! Айде, народе на супер гледката:

А за тези думи нямам - красота и стил! newsm57 newsm57 newsm09 newsm09 newsm09 smile3505 smile3505 smile3505

# 713
  • Мнения: 0
Ех, Наде! Благодаря ти! Бях го забравила този клип- най-доброто от Серхан! Който го е правил  - от нашата кръвна група е!  Hug

# 714
  • Мнения: 27
Ади  welcome. Забрави ни ти напоследък! Не се отделяш от твой Харунски! Ще се почерпя с питието ти и ягодките, то се е видяло, че днес го обърнах на алкохолизъм, ама след нахалните родителки днес ми се полага нещо хубаво! newsm24 newsm24 newsm24

# 715
  • Мнения: 0
А за тези думи нямам - красота и стил! newsm57 newsm57 newsm09 newsm09 newsm09 smile3505 smile3505 smile3505
Особено тази.
Полегнал си си е чавека и кого ли чака?
 

# 716
  • Мнения: 27
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 Най-готиният мъж. А песента е страхотна, става за един танц!

# 717
  • Мнения: 27
А за тези думи нямам - красота и стил! newsm57 newsm57 newsm09 newsm09 newsm09 smile3505 smile3505 smile3505
Особено тази.
Полегнал си си е човека и кого ли чака?
 
Ами мен, естествено, кой друг? Чака да му занеса питиетата!

# 718
  • Мнения: 0
Ади, къде си бе, мила? Hug Изчезна нещо!
Да се пренасяме ли вече в поредното райско кътче ? Ей, скоро ще трябва да мислим за юлбилейна 100-тема! Дано да е при стартирал вече сезон!  ooooh!

# 719
  • Мнения: 0
А за тези думи нямам - красота и стил! newsm57 newsm57 newsm09 newsm09 newsm09 smile3505 smile3505 smile3505
Особено тази.
Полегнал си си е човека и кого ли чака?
 
Ами мен, естествено, кой друг? Чака да му занеса питиетата!
Ти нали отиде салатка да спретнеш, за оная...краставичка?

Общи условия

Активация на акаунт