Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:10 - Тема 51

  • 22 057
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
Тема 51 - НЕюбилейна!   
Но все така "запленена"!  


   

ЗАПЛЕНЯВАЩА СЪРЦЕТО / GÖNÜLÇELEN

      

"Ще докосна само с очи красотата ти!"  



               


                                                                                  
                                                                                Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
                                                                                Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
                                                                                В главните роли: Туба Бюйюкюстюн и  Джансел Елчин
                                                                                Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси") - първи сезон
                                                                                                  Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
                                                                                Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси") - първи сезон
                                                                                                    Мухарем Бухара - втори сезон
                                                                                Музика: Кърач                                      
                                                                              


Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство,
 който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си.
 Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на културите”.
 Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее.
 Убеден, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист.
Тази идея се възприема като безумна от страна на приятелите му музиканти и той се хваща на бас,
че ще промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това.
Мъчейки се да направи от една красавица, живееща в краен квартал, изискана дама,
той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега.
 Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.

Приказката за любовта и музиката продължава във втори сезон!



В ролите:
Туба Бюйюкюстюн (Хасрет) Джансел Елчин (Мурат)

 Гюнай Караджаоолу (Гюлназ) Онур Сайлак (Левент)

Арзу Гамзе Килинч (Саиме) Айда Аксел (Несрин)

Илхан Шешен (Етхем)  Ясемин Чонка (Накие)

Надир Саръбаджак (Кобра) Еврим Аласия (Балчичек)











Клипчета на: Морганчето , Тинчето , Алиска ,  еti80 ,  paky          


  Композицията на Мурат  


   Песента на Хасрет  


Тема 1        Тема 2        Тема 3        Тема 4        Тема 5        Тема 6        Тема 7        Тема 8        Тема 9       Тема 10  

Тема 11       Тема 12        Тема 13       Тема 14       Тема 15       Тема 16       Тема 17       Тема 18        Тема 19       Тема 20  

Тема 21       Тема 22       Тема 23       Тема 24       Тема 25       Тема 26       Тема 27        Тема 28       Тема 29       Тема 30

Тема 31      Тема 32      Тема 33      Тема 34     Тема 35        Тема 36       Тема 37      Тема 38       Тема 39       Тема 40  

Тема 41        Тема 42       Тема 43       Тема 44       Тема 45       Тема 46       Тема 47        Тема 48         Тема 49        Тема 50
 

Как да поставяме  линкове, снимки, да намаляваме снимки и да пишем с бели букви  


     

     
 

Край на първи сезон

С благодарност към екипа, който ни носи много радост:


За Ирра, Моргана, Алис и Краси - от всички Запленени!



НАЧАЛО НА ВТОРИ СЕЗОН - 20 АВГУСТ 2010 ГОДИНА

КАКВО ОЧАКВАМЕ ОТ ВТОРИ СЕЗОН?







  

 


 
 
 
             
 
 
 
               
                             
  
                                        

   


"Ще докосна само с очи красотата ти!"  


Тема 51 - НЕюбилейна!   
Но все така "запленена"!  



Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 15:37 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240
"Ще докосна само с очи красотата ти!" 



ДОЙДЕ ВРЕМЕТО НА ПРЕКРАСНАТА ЛЮБОВ НА ХАСРЕТ И МУРАТ!

ДА СПОДЕЛИМ РАДОСТТА ИМ!

Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 01:07 от rina-rina

# 2
  • София
  • Мнения: 51
Ринка огромно благодаря за новата тема - вече нямам думи да изразя колко много ми харесват твоите теми и всичко което правиш за нас

# 3
  • Мнения: 9 993
Прекрасна тема, Ринка, благодаря!


Мога ли да те помоля да сложиш на първата страница и линка на АТВ за Европа, за да го има и него!

# 4
  • Мнения: 0
Добре дошли на всички в новата ни тема!

Ринка , приеми отново порция - БЛАГОДОРНОСТИ за това , че ни даваш възможност да се чувстваме прекрасно

Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 15:45 от shtereva6

# 5
  • Мнения: 15
Здравейте момичета, честита нова тема!

Много ми беше уютно в предишната,

но тази ще е още по красива, ще коментираме тази вълнуваща серия

с прекрасния превод на Ирра.  newsm51 newsm51

Благодаря Рина, както винаги  чудесно посрещане!
smile3525 smile3525

# 6
  • Мнения: 0
РИНКА,ДОБРЕ СМЕ ТЕ ЗАВАРИЛИ В НОВАТА  ТЕМА. Като гледаме тези очарователни артисти,    да  се поздравяваме като тях.. iYi kaynakli /май друго мисля, че беше "добре заварили",ама
гугълчо така ме посъветва/

# 7
  • Мнения: 10 240
Прекрасна тема, Ринка, благодаря!


Мога ли да те помоля да сложиш на първата страница и линка на АТВ за Европа, за да го има и него!


Има го!   Peace Peace Peace

# 8
  • Мнения: 0
РИНКА,ДОБРЕ СМЕ ТЕ ЗАВАРИЛИ В НОВАТА  ТЕМА. Като гледаме тези очарователни артисти,    да  се поздравяваме като тях.. iYi kaynakli /май друго мисля, че беше "добре заварили",ама
гугълчо така ме посъветва/

Пепа , аз Гугъл - преводач , отдавна съм го прекръстила на ....Гугъл , късащ нерви.........!

# 9
  • Мнения: 56
Ринка,
Благодаря ти за новата темичка както винаги прекрасна!!!

Катя,
Честит рожден ден!
Върви по пътя на живота, обсипан с рози и цветя, и
 нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!

Кески,
за теб мила също поста  ти много ми хареса!!!


# 10
  • Мнения: 1 875
Хайде и аз в новата макар и НЕюбилейна темичка.Но ,мила Ринка, всяка твоя темичка е малък празник за нас. С голямото вълнение и щастие да сме заедно в споделянето на радостта си от красотата,обаянието и любовта,която ни поднасят нашите любимци-Хасрет и Мурат.Благодаря ти!!!!!    

                                                  

# 11
  • Мнения: 1 875
Катя, Честит Рожден Ден,мила!!!!Бъди жива,здрава,щастлива и нека късметът да е винаги с теб!!!!Остани си все така запленена и пристрастена към нещата в живота ,които ти носят всички тези неща!!!!!!   



                                                                     

# 12
  • Мнения: 9 993
Прекрасна тема, Ринка, благодаря!


Мога ли да те помоля да сложиш на първата страница и линка на АТВ за Европа, за да го има и него!


Има го!   Peace Peace Peace

Благодаря! newsm51

# 13
  • Мнения: 167
Поклон и благодарност на Ринка и дружината, която прави достъпен за нас този прекрасен
сериал
Hug

# 14
  • Мнения: 0
Ринка, всички цветя не са достатъчни да изразят нашата благодарност, но все пак..... Hug

Общи условия

Активация на акаунт