Нова златна седмица - 7.11/13.11.2005 г.

  • 5 048
  • 176
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 212
е, вий ма убихте. Ми може 4иляка работа да си е намерил и да е запо4нал. Няма цял живот да ви разведрява  Mr. Green пък може и да е усетил прас4о 4е му се то4ат Коледните ножове Laughing скоро ще се появи някое незастрашаващо живота си доби4е  Grinning

# 151
....скоро ще се появи някое незастрашаващо живота си доби4е  Grinning
Ми аз като гледам към края се е появила някакво добиче приличащо на таралеж  Laughing
Ама каква груба атака са му устроили на горкото прасенце, чак с мрежа  Crazy Mr. Green

# 152
  • Мнения: 6 390
ЕЕЕ Оранжавке и аз видях  Laughing страхони снимки, просто супер, е това само в Низоземско може да го има  Wink Laughing  през прозороца от спалнята ви ли са снимани  Wink

Еееее Дидонке
Викич Коджабашев става голям момък вече / ама много ви хубава фамилията бе жена, хем караджа, хем баш караджа  Whistling Mr. Green/
страхотен джип си му избрала, и цвета му е екстра, нищо че съм левскарче Wink и с почти четирите зъба, ще хапва ли тортичка утре  Wink Laughing

Пепе,
с таз свинкя избихте рибата  hahaha Mr. Green

# 153
  • Мнения: 1 854
Мара отварачката  ooooh!
Небето,следващото парти ще е без чалга и без певици  Party Е там вече се надявам а те видя  Hug
Ти в кой град си?
абе какви са тия купони?
аз що нищо не знам, то не че хуквам де, ама ей тъй , за осведоменост

Абе Палми, от небето ли падаш?хихихи
Не го ли знайш тоз сайт , не стига, че са ни кьт бг-дьч сайтове, ами ти извора да не знайш newsm78 Wink

# 154
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
вдигам темата щото търся филма "Пурпурните реки" с Жан Рено Mr. Green
ми май мъж ми го беше свалил от мулето, ама като се чуя с него ще го питам
освен ако има други пурпурни реки....

# 155
  • Мнения: 4 244
вдигам темата щото търся филма "Пурпурните реки" с Жан Рено Mr. Green
ми май мъж ми го беше свалил от мулето, ама като се чуя с него ще го питам
освен ако има други пурпурни реки....
Две са - и двете с Жан Рено, но 2 излезе наскоро, та не знам дали ще има шанс да се намери из торентите или ДС++

# 156
  • Мнения: 7 605
И аz имам един въпрос към мамите в иужна Европа  Wink Някоя от вас има ли рецепта zа пресни маслини? НаШите вzеха да оzреят и Ще трябва да ги берем, но zнам 4е така пресни не могат да се ядат а трябвало да се маринират, или?  newsm78  Вие какво ги правите?

# 157
  • Мнения: 2 452
И аz имам един въпрос към мамите в иужна Европа  Wink Някоя от вас има ли рецепта zа пресни маслини? НаШите вzеха да оzреят и Ще трябва да ги берем, но zнам 4е така пресни не могат да се ядат а трябвало да се маринират, или?  newsm78  Вие какво ги правите?

Приятелката ми има вила в Южна Франция - те ги правят на зехтин.

# 158
  • Мнения: 4 390
вдигам темата щото търся филма "Пурпурните реки" с Жан Рено Mr. Green
давайте идеи откъде да се сдобия с него, ама обяснявайте подробно, че  Twisted Evil
пс. ако Diviana  се мерне тук, да не бяга по тъча, ми да ми го прати Коледен подарък Mr. Green Flutter Flutter


THE CRIMSON RIVERS 2  Wink

# 159
  • Мнения: 2 452
вдигам темата щото търся филма "Пурпурните реки" с Жан Рено Mr. Green
давайте идеи откъде да се сдобия с него, ама обяснявайте подробно, че  Twisted Evil
пс. ако Diviana  се мерне тук, да не бяга по тъча, ми да ми го прати Коледен подарък Mr. Green Flutter Flutter

Дотърчах бързо до компютъра, само за да ти кажа, че в момента по кабелната телевизия (ние имаме безплатен видеоканал) съм си заплюла пурпурните реки и след малко ще ходя да го гледам. newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Нещо да кажеш за Канада?  smile3534 smile3534 smile3534

# 160
  • Мнения: 4 212
позволих си да си приватизирам и аз този сайт, текю Дивиана  Hug

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=800584  Laughing  hahaha  Mr. Green

# 161
  • Мнения: 4 212
прати и една 4етка за кинефа  Sick  Laughing  Laughing  Laughing от балгодарност  Sunglasses Whistling

# 162
  • Мнения: 7 605
И аz имам един въпрос към мамите в иужна Европа  Wink Някоя от вас има ли рецепта zа пресни маслини? НаШите вzеха да оzреят и Ще трябва да ги берем, но zнам 4е така пресни не могат да се ядат а трябвало да се маринират, или?  newsm78  Вие какво ги правите?

Приятелката ми има вила в Южна Франция - те ги правят на зехтин.

Как то4но правят, слагат ги в доста zехтин или как? После колко време се остават докате могат да се ядат, zнаеШ ли слу4айно? Ще съм ти благодарна zа инфото

# 163
  • Мнения: 2 452
И аz имам един въпрос към мамите в иужна Европа  Wink Някоя от вас има ли рецепта zа пресни маслини? НаШите вzеха да оzреят и Ще трябва да ги берем, но zнам 4е така пресни не могат да се ядат а трябвало да се маринират, или?  newsm78  Вие какво ги правите?

Приятелката ми има вила в Южна Франция - те ги правят на зехтин.

Как то4но правят, слагат ги в доста zехтин или как? После колко време се остават докате могат да се ядат, zнаеШ ли слу4айно? Ще съм ти благодарна zа инфото
Не; самите маслини стават на масло...

# 164
  • Мнения: 2 195
Лелееееееееееееее,колко сте изписалиииииииииииии doh
Теич,отвори ли бирката? Mr. Green
Мерси за почерпката на алкохоличките  Laughing
Тук цял ден вали ли вали...И за да вкарам малко настроение ходих да купя малко коледна украса,ама такива красиви неща има  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт