Re: ВЪПРОСИ към хомеопати - 9

  • 51 673
  • 738
  •   1
Отговори
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Добре дошли в новата тема No 9

 Внимание: Тук, във форума, не се предписват хомеопатични или каквито и да са други лекарства или билки!

Преди да зададете въпроса си, моля ви информирайте се поне малко за хомеопатията тук:


  Информативно за Хомеопатията

# 1
  • София
  • Мнения: 5 758
да не ви изпусна  Blush

# 2
# 3
  • Мнения: 1 708
Да не ви изпусна   bouquet!

При мен линка от предната тема, водещ към тази не проработи.

# 4
  • Мнения: 648
Да ни е честита 9-та тема Simple Smile (но ако може Александър да оправи линка в осмата тема, защото нещо не препраща към тази)

# 5
  • Мнения: 824
да, линка не работи и препраща към друга тема 

# 6
  • Мнения: 656
Хайде и аз скок-подскок тук  Simple Smile
С въпрос - тази сутрин дадохме гранулката от конст.л-во на сина ми - даваме за първи път от това, не се знае дали е точно това лекарството. Хроничното оплакване, което имаме вече е изключително слабо осезаемо  Simple Smile. Да се радвам ли или не? Т.е. дали е нормално изведнъж да спре почти или може да се засили в следващите дни отново?  newsm78 С хомеопата се уговорихме да звънна след 2 седмици да кажа как се развиват нещата и преди това, ако нещо ме притеснява. Но това не ме притеснява, а по-скоро просто не мога да повярвам как от една-единствена гранулка тези мъки почти спряха! Дано да не е временно де... възможно ли е?  Rolling Eyes  Simple Smile

# 7
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Усмихнатото, това е всекидневието на класическия хомеопат. И не само от гранулка, а и от една единствена капка, капната в една чаша и после с потапяне на лъжичка в тази чаша изваждане вертикално нагора, тръскане за да не останат капки по нея и потапяне и вадене в още 4 чаши, като от последната се дават само една капка! И действието продължава да е чудесно.  Peace

# 8
# 9
  • Мнения: 3 483
Усмихнатото, това е всекидневието на класическия хомеопат. И не само от гранулка, а и от една единствена капка, капната в една чаша и после с потапяне на лъжичка в тази чаша изваждане вертикално нагора, тръскане за да не останат капки по нея и потапяне и вадене в още 4 чаши, като от последната се дават само една капка! И действието продължава да е чудесно.  Peace

 bowuu bowuu bowuu

# 10
  • София
  • Мнения: 5 758
Усмихнатото, и при нас чудото стана с първия прием  Simple Smile Сега понякога имаме проблеми, но се оправя сам и не е толкова страшно като преди.  Simple Smile

# 11
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ходих оня ден на хомеопат, предписа ми TERBIUM MURIATICUM 200К. Никъде не мога да намеря информация в нета за това лекарство. А за малкия предписа NAT-M 12 LM. Можете ли да ми дадете някаква информация как действат и за какво се дават те.

# 12
  • Мнения: 2 674
 Laughing

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 06:32 от Цонна

# 13
  • Варна
  • Мнения: 391
Усмивки и от мен в това дъждовно утро!
Поздрави!

# 14
  • Мнения: 2 096
И аз ще споделя един такъв случай за една гранулка.. синът ми е захранен изключитено бавно и постепенно след 6м изкючително кърмене.. храненето му представляваше поемане на храна, след което повръщаше на масата.. все едно я изсипва от купичката.. прегеди, диагнози, лудница.. така 8м.. докато открихме хомеопатията... когато минахме първичното интервю, хомеопатът му даде три грануки в кабината.. и край.. нямаше и помен от предишния затворен цикъл на хранене и връщане..

Общи условия

Активация на акаунт