Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява хомеопатията и как действа?
Възможно ли е хомеопатията да повлияе положително на хроничните заболявания?
Какви хомеопатични лекарства могат да се използват за лечение на настинка и кашлица?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява хомеопатията и как действа?
Хомеопатията е алтернативен метод на лечение, който се основава на принципа „подобното лекува подобно“. Той използва силно разредени препарати, които имат за цел да стимулират организма да се самоизлекува. Вместо да потискат симптомите, хомеопатичните лекарства се използват за активиране на жизнената енергия на пациента, което може да доведе до възстановяване на здравето.
-
Възможно ли е хомеопатията да повлияе положително на хроничните заболявания?
Да, хомеопатията може да повлияе положително на хроничните заболявания, като предлага лечение, което насърчава тялото само да се справи с болестта. Важно е обаче да се подчертае, че успешно лечение зависи от индивидуалните особености на пациента и правилния избор на хомеопатично лекарство от квалифициран хомеопат.
-
Какви хомеопатични лекарства могат да се използват за лечение на настинка и кашлица?
-
Какви са индивидуалните реакции към хомеопатичните лекарства?
-
Какво да правя в случай на остри симптоми, докато чакам среща с хомеопат?


.
, само ще се травмирам, а е възможно да е нещо временно. Освен това има и друго - ако този апарат отчете при теб проблеми в черния дроб примерно, но ги отчете и при мен, това не значи, че ще бъдем лекувани по един и същи начин. Лечение след изследване с този апарат може да бъде само симптоматично, по боаронската методика, което не е правилно. също така апаратът няма да ти отчете какъв точно човек си ти! - А това е най-важно за хомеопата - твоите чувства, страхове ,болки, притеснения, кошмари, отношението ти към хората и тяхното към теб. Тоест инфото не е достатъчно за класическо интервю. Но ако си решила да се подложиш на изследването просто за да разбереш нещо за здравето си, няма нищо лошо.
и ..ако искам да слагам Виброцил, което аз няма да направя. Имаме хомеопат, от който не съм доволна,/при предния такъв слуачй ми предписа Сумамед 