Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 386
  • 746
  •   1
Отговори
# 540
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Момичета, кой по точно е този тбетски ритуал, за който говорите.
Страшно съм зациклила и не мога да се преборя със себе си. Дразня се от най-малкото нещо и плащам за грешките на хората около мен. Имам нужда от студен душ за да ме охлади малко от отрицателните емоции, с които се товаря непрекъснато...

Благодаря Ви! Невероятни неща чета при вас. В момента чета Хорхе Букай. Осъзнавам колко истини знам и в същото време не владея изкуството да ги прилагам. Имам ч-вото, че никога няма да успея да се науча да мисля за себе си и да си пестя енергията.
Давам, давам докато се изтощя на н-та степен... Sick

# 541
  • София
  • Мнения: 0
СИМОРОНСКИ РИТУАЛ

Ритуал за добра работа с бонбони



Вземете бонбон(твърд), намажете го с нещо сладко( мед например), поставете  в красива чиния, която сложете на видно място.Разговаряйте с нея, правете комплименти, молете, за да ни примами с добра работа.
Накрая препоръчваме бонбоните да се изядат.
Според други източници, бонбоните могат да бъдат толкова,колкото искате, даже да получите добра работа, може да има още предложения.
Това е един прекрасен начин да получите чудесна работа.


http://magicwish.ru/publ/%D0%A0%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1 … %D1%83/12-1-0-174

Последна редакция: сб, 30 окт 2010, 15:23 от nvesela

# 542
  • България
  • Мнения: 224
Ето го въпросния ритуал от книгата на Кр. Хансард "Тибетското изкуство на позитивното мислене":

1.http://media.snimka.bg/7457/021170028-big.jpg
2.http://media.snimka.bg/7457/021170033-big.jpg
3.http://media.snimka.bg/7457/021170031-big.jpg
4.http://media.snimka.bg/7457/021170035-big.jpg
 За това става въпрос.Благодаря на Мижж ,че го сподели с нас!  bouquet

# 543
  • Мнения: 1 520
Няколко НЛП техники за успешно овладяване на различни житейски ситуации от книгата на Ричард Бандлър - "Изгради живота на мечтите си. НЛП - тайни за бърза и трайна житейска промяна".
Ще припомня, че НЛП (Невро-лингвистично програмиране) е една от най-модерните системи за самоусъвършенстване, която ни учи как да живеем по-добре, общувайки адекватно със самите нас и околните.
Идеята е да не се насочваме към проблемните си области, а да изведем на преден план това, което притежава всеки от нас като ресурс(и).
Ето и самите техники:

Как да се справим с важни събития
За да се справим успешно с дадено важно събитие от живота си, първо трябва да прогнозираме колко време ще отделим на всяка част от подготовката му. След това е нужно да планираме как да свършим нужната работа и да изберем хората, на които да възложим задачи по интересуващия ни въпрос. Следва определяне на критерии за различните "асистенти" на събитието. За да се справим удовлетворяващо със задачите си, приемаме, че събитието няма да бъде идеално, така че идеята е да го направим възможно най-добре (но не и перфектно). Накрая си представяме, че всичко се развива добре и събитието преминава чудесно.

Идеи за по-добър секс
В книгата е отделено място и за темата, която вълнува всеки човек – секса. За да имаме успех в любовта, първо трябва да изградим в съзнанието си образа на любимия човек. Хубаво е да извикаме в съзнанието си онзи момент, когато той е бил най-привлекателен и сме били изключително омаяни от неговото присъствие. Отново преживяваме усещанията си от допира с вълнуващия ни човек и обръщаме специално внимание на чувството за страст. Мислено се усмихваме, прелъстяваме човека и го караме да се чувства възможно най-добре. Припомняме си всяко сладостно чувство и отново го изживяваме мислено в съзнанието си. Така партньорът ни в живота винаги ще бъде "секси" и в реалността.

Как да се влюбим повече
За да изпитаме в по-голяма степен насладата от любовното чувство, първо си помисляме за любимия човек. След това си припомняме първия път, когато сме се влюбили в него и отново изживяваме чувството. Представяме си това, което ни тревожи в неговото поведение, и се отърсваме от лошите спомени (тоест мислено излизаме от тялото си и гледаме своя любим като страничен наблюдател). Позволяваме в съзнанието ни да излязат наново всички прекрасни спомени за периодите, в които сме прекарвали чудесно времето с него, проникваме в тези спомени и преживяваме по най-пълнокръвния начин всичко отначало. Усилваме любовното чувство и правим картините още по-големи и приятни. След това достигаме до онова върхово състояние, в което се чувстваме така, както по времето, когато сме се влюбили в човека за първи път.

Идеи за това как да печелим повече пари
Най-важното в случая е да си повярваме, че сме богати. За да привлечем богатството в живота си, е необходимо да насочим вниманието си към спечелване на пари от дейности, от които разбираме и които ни доставят истинско удовлетворение. Голямата мисловна картина на убеждението, че изобилието вече е факт и че реално се радваме на неговото наличие в живота ни, е едно от условията за успешното изпълнение на това упражнение. Следващата стъпка е да научим всичко необходимо за бизнеса или за възможността, към която сме се насочили. Препоръчително е да открием човек, който е успял в дейността, с която ние искаме да се захванем, и да му зададем всички интересуващи ни въпроси. Основният въпрос, който трябва да си задаваме, преди да се заловим за желаната работа, е как може да сме истински полезни не само на себе си, но и на другите. Настройката за изключително ползотворна и ефективна работа е изключително важна тук.

Как да издържим изпитите си
Преди да започнем да учим, трябва мислено да се подготвим за всички обстоятелства, на които ще попаднем при предстоящия изпит. След това си представяме някой път, когато сме били уверени, ентусиазирани и изключително съсредоточени по време на учебния процес. Трябва да видим това, което сме видели, да чуем нещата, които сме чули, и да се почувстваме така, както сме се чувствали тогава. Усилваме чувството. Докато учим, отделяме време, за да разгледаме оценките, които имаме, и ги визуализираме на различни места в стаята. Трябва да сме тренирали мислено достатъчно дълго състоянието на увереност и мотивация, за да можем при явяването на изпита моментално да изпаднем в него. Започваме да отговаряме на всеки въпрос, но си представяме, че сме отново в стаята си и виждаме отговорите пред себе си по същия начин. Обръщаме внимание на начина, по който се усмихваме, дишаме, стоим и се движим. На изпита се движим по същия начин, изживявайки радостното чувство, породено от успешния резултат. Това ни гарантира "страхотно" представяне пред преподавателя.

Как да направим нещата забавни
НЛП дава и методи как да вършим с удоволствие всичко, с което се занимаваме. За да направим забавни и приятни всички наши дейности, първо трябва да помислим за нещо, което много обичаме да правим и да обърнем внимание на мисловните картини, които то извиква у нас. След това изживяваме и усилваме чувствата на радост и правим така, че тези чувства да станат възможно най-ярки, силни и дълбоки. Наслаждаваме се напълно на новозародилите се емоции.

РИЧАРД БАНДЛЪР - "ИЗГРАДИ ЖИВОТА НА МЕЧТИТЕ СИ. НЛП - ТАЙНИ ЗА БЪРЗА И ТРАЙНА ЖИТЕЙСКА ПРОМЯНА"

# 544
  • Мнения: 1 568
Наближава медитацията на Хаторите, някой да знае точно в колко часа Българско време започва?

# 545
  • София
  • Мнения: 6 798
Момичета, някой ходи ли на фестивала? Аз днес бях на четири лекции, три от които много добри. Заредих се неимоверно!!!
Утре ще разказвам, ако някой има интерес.  Hug

# 546
  • Мнения: 1 568
Момичета, някой ходи ли на фестивала? Аз днес бях на четири лекции, три от които много добри. Заредих се неимоверно!!!
Утре ще разказвам, ако някой има интерес.  Hug


Разбира се Hug
Аз искам да чуя.

# 547
  • BG
  • Мнения: 390
Момичета, дълго време не съм влизала в темата, защото се сбъдна желанието ми от горените листчета и имам много работа.
Честно да ви кажа, липсвате ми и тази нощ ще си наваксам с четене в темата Simple Smile

# 548
  • София
  • Мнения: 0
Златна минута

Днес ви предоставяме невероятен  подарък!

Всички вие знаете за вълшебната сила на новогодишната минута:
Ако си пожелаете нещо,когато часовникът удари дванадесет, то всичко обезателно ще се изпълни.
Тайната за „Златната минута”ще сподели с нас участницата от петата «Битвы экстрасенсов» Анна БОГАТА.

Вижте календара и сметнете!

За начало е необходимо да запомните една проста истина:
Всеки ден съществува една минута, когато между нас и Висшите сили, които управляват нашата съдба, се отваря директен канал за комуникация.И всичко, каквото се поиска в този момент се сбъдва сто процента.
Нека да отбележим в календара „Златните минути”и да ги използваме само в полза на нашите най-съкровени мечти.
И така:
Първо – запишете датата – число и месец.
Например, 15 септември – 15.09.
И така вълшебната минута за изпълнение на желание ще настъпи
на 15 септември в 15 часа и 09 минути.
В продължение на 60 секунди вие можете да помислите за едно желание.
Помислете за своето желание ясно и конкретно, без „искам”защото това е неопределено.

Но има един нюанс….
Вие вече разбрахте,че числото на деня съответства на часа, а броят на месеца – на минутата.
Но възниква въпроса, какво ще направим на 25 октомври  и 31 януари.И действително в денонощието имаме 24 часа.
Затова на 25 и 31 число, променяме правилото  за изчисление:
- броят на месеца ни показва часа, а числото на деня -минутата                                                                      
Например, 25 октомври ( 25.10.) , времето за нашето желание настъпва в 10 часа и 25 минути.

На 31 януари( 31.01.) времето за нашето желание настъпва
в 01 часа и 31 минута.




http://magicwish.ru/publ/%D0%92%D0%BE%D0%BB%D1%88%D0%B5%D0%B1%D0 … a_sutok/1-1-0-207


Последна редакция: нд, 31 окт 2010, 00:09 от nvesela

# 549
  • Мнения: 13
!Diva! , Благо-даря ти за съпричастността! Интуицията наистина е много добър съветник. За съжаление все още не успявам да я чуя, когато ми подсказва нещо. Надявам с времето да се науча, защото съм сигурна, че това много ще ми помогне.
Радвам се за хубавата новина при тебе и съм сигурна, че това е само началото на сбъднати мечти и нови възможности!
zuki , Благо-даря ти за съвета! Харесвам много споразуменията и наистина мисля, че ще е хубаво по-често да си ги чета и да се старя да ги прилагам.
 „НЕ ПРИЕМАЙ НИЩО ЛИЧНО” – с това ми е най-трудно. Все се опитвам да не забравям, че хората не правят или казват нещо заради мен или против мен, а просто изразяват това, което усещат и чувстват. В крайна сметка света не се върти около мен.
Знам го много добре, но въпреки това позволявам нечии думи или действия да ме карат да се чувствам зле. Хубавото е, че все пак има моменти, когато се усещам и помислям, преди да се обидя или да действам първосигнално. Вярвам, че човек може да се научи на всичко стига да го иска достатъчно силно.
За споделянето и аз взех решение да се откажа, но ще трябва да стане постепенно, защото те така са свикнали с това, че ако изведнъж спра да го правя пак ще се отприщи недоволство и ще имам  проблеми. Мисля да ги „запознавам” с новото ми „АЗ” по-внимателно, защото май им идва в повече. Трудно им е да осъзнаят и приемат, че вече имам свой живот и няма да съм все наоколо за всяка дребна и не толкова дребна задача, че ми се иска семейството което създавам да е малко по-различно от техните, и че вече има друг човек който ще е на първо място за мен. Трудно им е да разберат, че въпреки че имам по малко време за тях, аз не съм спряла да ги обичам, а просто съм се съсредоточила върху това да създам едно по-добро бъдеще за човека до мен и бъдещите ни деца. Все някога ще ме разберат, но може би още не е дошъл момента.
*Мила*    Hug, винаги съм била доста открита и откровена към най-близките. Старала съм се да общувам с всеки от тях и на всяка тема. Да споделяме и разговаряме за нещата от настоящето и миналото. Все се опитвах да им обясня ....да ме разберат......Още от малка съм си такава, с тази разлика, че преди се оставях да ми се наложи нечия чужда истина и да се затрие някоя моя мечта. Все ми се повтаряше, че това дето си го мисля няма да стане, че моя свят не е реален, че като порасна ще видя всъщност какъв е живота (труден и гаден). Дълго време се оставях на това и почти бях повярвала, че е истина, но вече не приемам това и вече не се оставям някои да мачка мечтите ми и вярата ми в хубавото бъдеще. Избрах този здравословен егоизъм, за който ти говориш, защото вярвам, че ако успея да се съхраня и да съм щастлива ще мога да направя щастливи и тези около мен. Вярвам, че който ме обича истински ще се радва за мен и ще ме разбере.
Много дълъг стана поста ми. Embarassed Благо-даря ви, че имахте търпение да го изчетете и ме извинете ако съм ви отегчила. Лека и спокойна нощ ви желая!   bouquet


# 550
  • Мнения: 90
krem-karamel, проверих за книгата на Алла Свиринская. Имам само Тайните на енергията, при е на български. Другата незнам дали това й е правилното заглавие на руски. Никъде из нета я няма... Странна работа

Klemy, и на мен ми е интересен разказа за лекците.   bouquet

# 551
  • София
  • Мнения: 6 798
Hug
Лекциите, на които присъствах бяха:
-  „Изкуството като терапия”, водещ Елица Великова
– „Лечебната сила на ритъма”, водещ Мартин Иванов
– „Как да разкрием красивата си същност чрез цветовете и стила на дрехите си” – водещи Маргарита Асадурова, Светла Запрянова
– „Правото да принадлежиш”, водещи Елена Илиева, Ирина Драголова

„Изкуството като терапия” се води от една страхотна млада жена, много позитивна, невероятно енергична. Лекцията беше демонстрация на някой от тестовете, чрез арт - задаваше ни задача и в рамките на минутка трябваше да нарисуваме първото, което ни хрумва. Премина страхотно, разменяхме си рисунките с другарчетата около нас и се посмяхме. Препоръчвам, който се интересува - Елица работи в ателието на Шмиргела, както се деца (и такива със специални нужди), така и с големи. Освен това е една от Ощовците.  Grinning

„Лечебната сила на ритъма” - също невероятна "лекция", ако може така да се нарече въобще. Мартин Иванов е също страхотен млад човек, първо ни разсмя всичките, като каза, че ритъма не лекува брадавици, не изглажда бръчки и т.нат, а само помага на тялото да се настрои в правилния ритъм. Всички имахме по един ударен инструмент - барабани, тарамбуки, маракас и т.нат. На мен ми се падна една жаба, която като се удря издава звук.  Crazy Свирихме всички заедно, като "водещият" задаваше ритъма, изобщо дирижираше. Енергията беше невероятна, не може да се опише по никакъв начин, трябва да се усети. Също препоръчвам с две ръце! Мартин Иванов води "Ритмология", имат сайт, но не съм се интересувала от формата, цената и т.нат. Но ако имам възможност бих отишла.

„Как да разкрием красивата си същност чрез цветовете и стила на дрехите си” - невероятна глупост. Две кокошки (извинявам се, ама...) ни обясняваха как жените не можели да се обличат, не си знаели подходящите цветове и стил, а те срещу скромната сума от 250лв за 1-2 часа, ще ни обяснят всичко това.  Crazy Идеше ми да си тръгна, ама пусто благоприличие, седях и слушах. На всичко отгоре имаше и жени, които отидоха и се записаха след лекцията.  ooooh!

„Правото да принадлежиш” - общо взето ни обясниха и ни показаха нагледно какво представляват констелациите. Беше много добре, за тези които никога не са ходили, интересно е. особено едната жена много ми хареса - психолог на Мтел, много позитивно и добро излъчване имаше. Другата не успя да ме "грабне", което май автоматично значи, че не бих отишла при тях на констелация.  Rolling Eyes какво да се прави, интуиция.

Това е в общи линии. Имаше страшно много хора, повечето от които имаха страхотно излъчване, идеше ми да се запозная поне с 4-5 човека, а аз въобще не съм такъв тип, въобще не обичам непознати хора и нови запознанства.  Embarassed Купих си "Императрицата в теб", всички книги бяха с 20% отстъпка. Ако някой се чуди дали да ходи и днес има свободно време - нека да отиде, със сигурност ще попадне на някоя добра лекция, ще срещне много позитивни хора и ще се върне много зареден!!! Hug

# 552
  • BG
  • Мнения: 390
Съгласно ритуалът на Вълшебната минута, споделен от nvesela, днес в 10.31 можем да си пожелаем нещо. Дерзайте. Simple Smile

# 553
  • София
  • Мнения: 0
ЧАС И ДАТА В МОМЕНТА

http://www.timeticker.com/




Вашето желание в 10:31

# 554
  • Мнения: 730
прочетох го точно навреме, и това ако не е синхроничност  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт