Подаръци за Коледа

  • 20 534
  • 303
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 567
Здравейте мами,
отварям традиционната ни тема за Коледни и новогодишни подаръци. Можем да споделяме и черпим идеи кой какво ще купува на деца, половинки, баби.... Grinning
Аз пак имам заявка за кукла ooooh! И розов фотоапарат.
И започвам с първата питанка за тази кукла

Zapf Creation Little Sunshine, 48 cм

Моля, ако някой я има да даде отзиви Hug
Приятни емоции в Коледното пазаруване! Hug

# 1
  • Мнения: 1 959
Супер темичка благодарности,че я започна.За куклата не мога да ти помогна,но затова пък аз имам питане.Решила съм да купя детска кухня и работно шкафче със строителни инструменти ако някой е купувал моля да си даде мнението за марка,ще съм много благодарна.Избора за кухни е огромен и не мога да реша коя точно да е. Peace

# 2
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Шоши, а тази кукла прави ли нещо?
Ели в края на ноември има и рожден ден, та първо ще е по-големия подарък, така сме решили. Сега проучвам желанията И, иска всичко що реклаират на ТВ-то. При нас де котират кукли и електронните игри, липстер, липфрог, сега иска нинтендо.
Ани, играят си с кухнята, но колкото по-малка, толкова по-добре, по-малко място заема.

# 3
  • Мнения: 195
точно навреме с идеите Simple Smile)
ние за миналата коледа купувахме кухня-избрахме тази от ИКЕЯ, защото искахме да е дървена и сме до сега много доволни. Понякога вратичките се отварят трудно, но и за това има оправия....За кукли не мога да кажа нищо, че ние хич не си падаме по тях...

# 4
  • Мнения: 108
Това е хунята, която Дядо Коледа донесе на каката преди две години. И още е здрава  Wink.


А единият от подаръците за тази Коледа е този:

# 5
  • Мнения: 1 959
бяла лястовица това е точно кухнята на която и аз съм се спряла за сега  Peace
Doret тази кухня от снимката е от Смитс магазина аз реших да се поразходя до Шефийлд другия петък да я погледна.

# 6
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ето и тема за мен Laughing.Коледаааа,такова ми е едно хубаво вси4ко свьрзано с Коледо.
Миналата година,Дядо Коледа ни донесе Нинтендо, и тази година като гледам Ще се обзавеждаме сьс всякакьв вид игри на Боб Еспонха за нея ooooh!.
ПлУс редовните фигури на говореЩи Гормити hahaha.

За тази кукла ниЩо не мога да кажа,заЩото в нас малко кукли има обЩе взето Laughing

Няма ли майки на мом4енца тук, да споделят неЩо за коли4ки,багери и тем подобни Mr. Green

# 7
  • Мнения: 108
А аз чакам отзиви за къщата на Плеймобил, че с легото ударих на камък. Изобщо не й е интересно,а цяла зоологическа градина й купих. Предполагам, че и с Плеймобила ще е същото  Crossing Arms.

# 8
  • Мнения: 108
бяла лястовица това е точно кухнята на която и аз съм се спряла за сега  Peace
Добро попадение е !  Wink С нея като по чудо още играе Simple Smile.

# 9
  • Мнения: 301
И аз съм ЗА кухнята на Икеа. Нямам впечатления от другите, но тази направо ни спаси в магазина - синът ми доста се захласна по нея и всички съдове, а и е много сладка.
Той (1г. и 6м.) няма да получи подарък  Mr. Green - пълни сме с бобикарове, кончета, коли за бутане, които стоят като паметници. Но събирам идеи за подаръци на други дечица. Единия ще е овощната градина на Haba.
 Ей това чудо http://www.mytoys.de/JOHN-Saturnhopper/Spiel-Spa%C3%9F/Spielen-i … .17.03.06/1209284 ми е любопитно, ако някой го има. Струва ми се подходящо за едни бесове  Simple Smile

# 10
  • Germany
  • Мнения: 1 262
aniji мама на Джозеф и Кейт, такова ли имаш предвидhttp://www.yatego.com/werkzeug-anders/p,4af99240cfad3,4ad88cd559 … b172481bf5574fe98 Препоръчвам го - това беше единия от подаръците на Симон (3г.) за РД тази година и много се ползва - дори и баткото (8г.) се заиграва. Отделно от баткото имахме куфарче пак Бош и идеално ни пасна  Crazy

Идеи нямам за сега никакви, ще ви чета и се надявам нещо да ми щукне  Flutter

# 11
  • Мнения: 1 959
Да такова нещо и аз имах на предвид само че друга марка  Peace:
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Learning/Role-Play/Black-and- … -Workshop(0047537)

# 12
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Супер темичка благодарности,че я започна.За куклата не мога да ти помогна,но затова пък аз имам питане.Решила съм да купя детска кухня и работно шкафче със строителни инструменти ако някой е купувал моля да си даде мнението за марка,ще съм много благодарна.Избора за кухни е огромен и не мога да реша коя точно да е. Peace
Ние имаме, на Бош е, синовете ми се занимават доста, но..се настрой да събираш редовно гайки, болтове и т.н. и заема поне 1кв.м. място.  =on]http://www.hitseller.de/de/article/149881_bosch-werkbank-mit … c[jsAvailable]=on

# 13
  • Мнения: 1 959
pepelyashka това ми е болната тема със събирането на малки играчки редовно ги запиляват на някъде но просто няма как.В групата където ходят да играят говорих и с тях и те това ми казаха че доста се заигравали с тези играчки така че няма как ще обирам гайки и болтове поне докато свикнат да не хвърлят(това ще е най-вероятно като станат на 18г. Mr. Green)

# 14
  • Мнения: 3 521
aniji, кухнята, която бялата лястовичка показа я има и у нас от 3 години - препоръчвам с всеки крайник, с който разполагам. Това е може би най-доброто ни постижение в графата подаръци като родители. Laughing

Иначе за момента сме се спряли на кукла, Monopoli Junior, и едно Барби с кон и щерката на Барбито с пони и конюшна, защото в момента сме на вълна принцеси и коне и ако не се появи поне едно такова животно под елхата подозирам, че ще имам едно страшно тъжно дете Crazy Mr. Green

Иначе търся препоръки за хубав детски куфар-тролей, който все пак да събира известно количество дрехи и да не струва колкото чанта от крокодилска кожа на Версаче Tired

Шоши, благодаря за темата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт