Подаръци за Коледа

  • 20 542
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 224
И аз мисля, че по-наивната графика и по-безобидния вид на игрите е плюс (зависи колко е голямо "дететнцето" де). На ПС футбола е много реалистичен, дори коментатиорите са много добри  Laughing ама тия трепаници  Naughty Моите момчета са на по 8 и 2 - да карат колички с Марио и Луиджи или да играят боулинг е по-добре за тях от спасяването на земята от нашественици. На Уии могат да играят четирима, да се правят съсътезания.Спасявало ме е до сега на 2 рожденни дни когато е трябвало да забавлявам десетина малчугана из къщи.ПС има мнооого кабеляк, малкия все се спъва като играе батко му, а за него е малко сложно да запомни комбинациите от копчета (докато на Уии се научи сам, някак интуитивно, защото се използвт движенията на тялото).
За популярността им аз сравнявах с Япония. Тук са не популярни, а задължителни едва ли не. Приятелите на сина ми изпадат в шок, като разберат че "ама нямате Уииииии  Shocked " и той започва да им обяснява че му е останало в Европа.Дошли не дошли и ни подариха ПС2 (с много извинения за морално остарялата игра, ама ей така за на първо време, че то какво е това дом без НИКАКВИ игри!). От две години отбиваме яростни атаки за ДС, но това няма да го огрее, защото само това ми липсва - преносима версия да си я завира нон стоп на една педя от лицето и да седи неподвижен и вторачен в една точка  Naughty Разбира се всички деца имат тук, даже му предлагат по-старите си модели на горкото, ама аз на всички съм казала че забранявам.Във Франция , за сравнение, само около половината му приятелчета имаха Уии, а може и по-малко.

# 301
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Едно, че подскачат, в което пак има някакъв смисъл, но не мисля, че по-.. наивната графика е отрицателно нещо.
И аз мисля, че по-наивната графика и по-безобидния вид на игрите е плюс (зависи колко е голямо "дететнцето" де).

Интересно ми стана, защо смятате така? И аз не го намирам за отрицателно, но си мисля че за игра на тази цена трябваше малко повече да се постараят. На нея не играят само маки деца, доколкото виждам Wink

# 302
  • Мнения: 5 710
ами защото самурайката е казала защо - по-безобидни и забавни. чисто субективно.
мен нищо не ме привлича в ПС, гледайки какви игри има мъжът ми, нито ми харесва да се мятам от скала на скала, нито да отключвам нива, нито да стрелям и да плискам кръв наоколо., нито пък имам слух да поемам всичко това.
опитах да играя малко от лара крофт, за да видя какво е, и след като скачах безуспешно на някакви камъни и не успявах да се закрепя половин час реших, че бг мамма е по-забавна Grinning

az imam tova susto http://www.youtube.com/watch?v=Xa76O8oojok

# 303
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
опитах да играя малко от лара крофт, за да видя какво е, и след като скачах безуспешно на някакви камъни и не успявах да се закрепя половин час реших, че бг мамма е по-забавна Grinning
Напълно съгласна и солидарна с теб Laughing

Държа да отбележа, че не агитирам в полза на ПС напротив, даже в някой от по-горните постове споменах, че няма наблюдения върху него. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт