Подаръци за Коледа

  • 20 541
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 109
Мерси, Шоши. Виждала съм я, но казах че тая година кулкли нямя да има, имаме цял склад. Сега иска вървящото куче http://www.smythstoys.com/other-soft-toys-and-plush-841sc/fur-re … pup-h08014pd.aspx , май ще тарсим подходяща оферта за него.
Ани, тарси кухнята да има повече шкафчета за прибиране на дреболийките, не че не разпиляват навсякъде, но поне понякога да се поприберат джунджурийките.
Bee, сега видях, моите съболезнования.

# 31
  • Мнения: 7 605
Ох, тази година много се затруднявам. Купих една кукла Барби, без просто не може вече  Crazy и една настолна игра, но тя е замислена за ИД след 10 дена.

Голямата ми дилема е Лего, или Плеймобил?

Имаме Лего Дупло, на който не обръща особено внимание. Вече й е време за дребното Лего, но не знам дали би се зарадвала на него, предвид че с Дуплото не строи много  Thinking
Плеймобил има страшно много - еднофамилната къща с все обзавеждане, фермата, басейна и какви ли не аксесоари още. Много си играе с тях, но не исках да й купя поредния комплект, става банално някак си.

От друга страна пък знам че с Плеймобил си играе. Хвърлих око на конната база http://www.playmobil.de/on/demandware.store/Sites-DE-Site/de_DE/ … mp;cgid=Reiterhof понеже тя ходи на езда и мисля, че ще й бъде интересно  Thinking

Та, това ми е дилемата - Лго, от което няма все още нищо, с риск да не си играе с него, или пак Плеймобил, от което има вече много, но пък със сигурност ще си играе с него?  newsm78


Bee, много съжалявам за загубата ви  Cry  Hug

Кухня: Ние имаме показаната на Тефал и съм много доволна, ще станат 3 години от както е в експлоатация  Peace  Но, ако сега трябваше да купя една, бих взела Икейската  Peace  (Тогава ги нямаше още).

# 32
  • Мнения: 364
Не мога да не участвам в тази тема  Simple Smile

Синът ми е на 1,5 год. Първоначално се спряхме на неща от Лего, но не им обръща никакво внимание. Единствено с животните от зоологическата градина се заиграва, но само, ако аз му разигравам някакви ситуации  Laughing

Сега ми се иска да вземем нещо, свързано с движение, катерене... Какво ще кажете за пързалките от този тип?
А тази къща с пързалка много ни допада, но единствено цената ни спира засега... Дали някой е попадал на нещо такова, но по-изгодно?
Иначе стаята му е 32 кв.м. и ще има място, а лятото можем да ги закараме в лятната къща...

# 33
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Хайде и аз тук да събирам идеи.
Момичета може ли по едно линкче за Бакуганите и Гормитите да видя за какво иде реч, че май по нашите ширини не съм ги чувала.
Ние в момента сме на вълна Lego и  Hot Weels, у дома е пълно с тях, няма къде да стъпиш от лего части, как ще опазвам малката след някой и друг месец идея нямам. Засега съм му взела Лего игра http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3904581/Trail/s … %3ELEGO+GAMES.htm  и  Hot Weels. Ще ми се някаква хубава книга съобразена с неговата възраст, в процес на търсене съм- идеи?
Също ще съм благодарна за идеи за подарък от Дядо Коледа на една беборана на 8-9 месеца, хващам се че се заглеждам само по момчешки играчки, няма как след близо 6 год тренировки Mr. Green
Лили - Лу при нас беше много популярно на вашата възраст ето това http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3676448/Trail/s … xt%3EWALLKERS.htm

# 34
  • Мнения: 7 605
Лили-Лу, вземете му един Боби Кар  Peace Иделна възраст е за него, а дъщеря ми която е на 4.5 години, още си кара своя всеки ден  Crazy  Към Боби Кара можеш да вземеш и ремарке, или бензиностанция, има много аксеоари! http://www.mytoys.de/Bobby-Car/KID/de-mt.to.br01.72/

# 35
# 36
  • Мнения: 364
Татяна, Ел  Hug

Много благодаря за идеите! Има вече Боби Кар и една на Чико и наистина всеки ден са в употреба. За ремаркето не се бях сетила, ще разгледам и бензиностанцията. Страхотна идея! Мъжът ми обмисля и люлка, но аз не съм много убедена... Имаме още малко време да съберем идеи  Grinning

# 37
  • Мнения: 703
Doret ,Tatjana благодаря за добрите думи!Ние ще се справим,да,сигурна съм! Peace

# 38
  • Мнения: 1 049
Любимата ми тема.. за подарьци и изненади  Heart Eyes

На нашата кака сьм й купила кьщата на Плеймобил, но преносимата, която се оказа че никак не е малка... но ще си играе определено с нея! Тя се занимава с такива неща.  Laughing И сьщо едно самолетче с дистанционно управление, което лети. Да видим как ще го управлява из стаите, дано само да не улучи някоя лампа  hahaha Скоро има и имен ден, за тогава сьм й приготвила walkie talkie  (с такива неща сьщо обича да се занимава). Порьча си сама и фибички, гравна и обици както винаги.. Все се кичи пред огледалото и си слага прьстени на всичките прьсти и всички фиби, които има в кьщи на главата.  Joy Опасна работа!  Crazy Кукли има безброй вече, затова повече не смятам да купувам.

За бебка купих един бебешки gsm на Чико и една книжка от плат с различни животни. Друго ще видим какво..  Thinking


Някой може ли да ми препорьча хубави игри за изпьт (reisespiele) за 4-5 годишни деца? Иска ми се нещо такова да взема, което да става за игра в самолета или колата, но не се спирам на нищо.  newsm78 но да не е свьрзано с пьзели, мемо и подобни такива с безброй малки части, които да сьбирам навсякьде.

Последна редакция: нд, 31 окт 2010, 08:41 от Iva*

# 39
  • Мнения: 481
Някой може ли да ми препорьча хубави игри за изпьт (reisespiele) за 4-5 годишни деца? Иска ми се нещо такова да взема, което да става за игра в самолета или колата, но не се спирам на нищо.  newsm78 но да не е свьрзано с пьзели, мемо и подобни такива с безброй малки части, които да сьбирам навсякьде.

Моето дете е по-голямо,но от 5 годишна възраст пътуванията съм си решила проблема с ДВД спелер,освен филмчета има и дискове с игри,също взимам флумастери и от книжките със стикери.Ако летим (или с  колата на по-дълъг път) за България,времето в самолета минава в гледането на 1 филмче и правенето на апликация.....за баба,за дядо,за леля.. Grinning
Харесвам тези книжки,понеже се оцветява само и се лепят готови неща.Детето се занимава само,не скучае,не ни трябва място да подреждаме много части,не ги губим.... Peace

# 40
  • Мнения: 7 605
Ива, за на път препоръчвам карти Уно  Peace  Къде ли не сме играли - в самолета, на плажа, край басейна, в чакалнята на болницата.....  Crazy
Дано може да се оправи със самолета, то е много трудно дори и за възрастни  Thinking

# 41
  • Мнения: 1 959
kate.t   това е наистина много добра идея с ДВД-то.Моите малчугани са рожденици през март и съм сигурна,че нещо такова ще им е от полза,а и планираме ходене до БГ през май.Първоначално си мислех да им взема трамплин за градината,но това мисля е по-добър подарък и ще го ползваме повече.   bouquet

# 42
  • Мнения: 1 062
Лили - Лу, за пързалката с две ръце! Ние нямаме място, малката е на 3 години. В градината имат подобна такава вътре. Дори и най-големите се пързалят с кеф, друг е въпроса как се пускат, защото все пак пързалката е за по малки Mr. Green Само е да стоиш и снимаш Joy
Ние още не сме решили окончателно. Купила съм някои книжки, но със сигурност ще има и нещо друго.

# 43
  • Мнения: 481
kate.t   това е наистина много добра идея с ДВД-то.

И като купуваш,не се хвърляй на скъпи марки  Peace,аз го взех,като беше на 5 и се притеснявах да не го повреди,да не го забравим някъде.....търси оферти,които включват зарядно за кола,дистанционно...аз взимам дискове от библиотеката  Wink

# 44
  • Мнения: 364
Лили - Лу, за пързалката с две ръце! Ние нямаме място, малката е на 3 години. В градината имат подобна такава вътре. Дори и най-големите се пързалят с кеф, друг е въпроса как се пускат, защото все пак пързалката е за по малки Mr. Green

Много благодаря! Това ме окуражава малко..  Simple Smile
Сега намерих нещо много привлекателно, но трябва да се опитам да прекарам на семейния съвет по-късно. Къщата на Мечо Пух беше отхвърлена без възможност за възражения  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт