Прах за пране и омекотители / тема 2

  • 113 217
  • 747
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 070
Аз си купих Диксан- течен, италиански 3, 6 л за 19 лв. Страшно съм доволна, а миризмата е един път! Няма нужда даже от омекотител, още повече че след сушилнята излизат много меки и пухкави. А забелязах че италианският Диксан е един от малкото препарати, на които аромата им не се губи след сушене. В комбинация и със Сано омекотител - мммм, целият апартамент мирише като включа сушилнята,а дрехите след това миришат с дни!

# 286
  • Русе
  • Мнения: 11 920
 ⅞ ...and Happily Ever After , от къде си го купуваш Диксана

# 287
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Да споделя, че съм доволна от Тема за бяло  Peace
Взех и Бинго за цветно - добър е.
Но червения омекотител Бинго не ми харесва   Naughty- беше подарък към праха.

# 288
  • Мнения: 1 070
⅞ ...and Happily Ever After , от къде си го купуваш Диксана

Магазинчето съм го оградила с червено кръгче на ул. Рила

# 289
  • Мнения: 5 207
Да ви препоръчам нещо. В Карфур са пуснали гръцки екологичен прах My Planet направо на смешна цена: 12 пранета (1,080 кг) за 2,25 лв. Ако имате възможност, купете си. Аз днес се снабдих с два пакета. Mr. Green
Пробвала съм същия, но паралелен внос от Гърция, и е много добър.
Малко извън темата, но са пуснали и екологично веро от същата марка (500 мл за 0,99 лв.), което също си струва и е страшно евтино.

# 290
  • София
  • Мнения: 1 345
Guess Who  отдавна чета и знам,че ти даваш страхотни съвети и понеже още се чудя на питанката ми по горе та.. да те питам  Embarassed Заслужава ли си Диксан и Ариел гръцки да се взимат? Дано не съм нахална,че се обръщам директно към теб.   bouquet

# 291
  • Мнения: 5 207
Еvка, Диксан и Ариел от Гърция си заслужават, но за цената не мога да кажа нищо, защото не даваш много информация. Литрите нямат значение, от значение са броят на пранетата, означен на опаковката, защото продуктите са с различна концентрация и с 3-литрова бутилка може да изпереш и 25 перални и 30 перални, а при най-концентрираните - и 40 перални.

# 292
  • Мнения: 184
Аз ползвам капсулите на Ариел в момента,доволна съм,но са доста скъпички

# 293
  • София
  • Мнения: 1 329
Купих си бялото Бинго омекотител - с бебето. Доста от вас са доволни, та  се зарибих.
Но като го сложих в отделението за омекотители - като че ли се пресече при поемането от водата  Shocked

Не съм се заглеждала при другите омекотители как е. Да не е развалено това  newsm78

# 294
  • Мнения: 0
Аз ползвам капсулите на Ариел в момента,доволна съм,но са доста скъпички
Аз също съм доволна от капсулите Wink					

# 295
  • София
  • Мнения: 1 654
Изчетох темата, благодаря, наистина е много полезна! В момента пера с Тайд, а омекотителят ми е бялата Семана 4в1 сензитив. Ще пробвам Бинго Peace

# 296
  • Мнения: 24
Доста мнения сондирах тук  Peace

Аз лично си купувам пакети от по 2 кг на Тема, много съм доволна от прахта и за цветно и за бяло, от време на време взимам и Савекс, но той като че ли не запазва уханието си след като изсъхнат дрехите.
За омекотители не съм решила още кой ми харесва най-много, но на Ленор тези хич не са за изхвърляне според мен-ухаят прекрасно.

# 297
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Черните дрехи само с препарат за черни ли перете, или и с такъв за цветни?

# 298
  • Мнения: 0
Черните дрехи само с препарат за черни ли перете, или и с такъв за цветни?
Аз пера с Ариел(капсули) за цветно.

# 299
  • Мнения: 227
Здравейте отдавна чета и следя за отзиви, но вече забравих какво прочетох  Embarassed

Имам нужда от помощ - имате ли отзиви за Диксан и Ариел гръцки ? Цена от 29лв за 3л + бонус 1 л. много ли е? Ще съм благодарна ако ми кажете дали стават за нещо да не се мъча сама да разбирам   bouquet

турският Ариел е много добър
А иначе аз тук купувам 6 л Вер Нел Релакс  (лилав), също Бинго (бял) само за 7лири (=лв) в Мигрос и съм повече от доволна - трайни  и хубави  Peace

Общи условия

Активация на акаунт