Прах за пране и омекотители / тема 2

  • 113 314
  • 747
  •   1
Отговори
# 270
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Аз пък искам да споделя, че след като коментирахте "добрите", "средните" и "посредствените" прахове, изпратих мъжа ми да купи от Метро ОМО, защото не съм го ползвала досега. Останах доволна от изпирането, но сякаш сложих малко повече от необходимото количество прах. А за Перволите - всичките са пълен боклук. Много съжалявам, че се подлъгах по рекламата.

# 271
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
За тъмни дрехи съм взимала Domal. Не мога да преценя как изпира, но поне мирише приятно.

# 272
  • Мнения: X
Можете ли да ми обясните, кое му е лошото на Бонукс, че само го плюете? Според мен си е най-обикновен прах  Rolling Eyes И отново да попитам за праха Лекс на Медикс, хубав ли е?
P.S.
Не пера с Бонукс и не ми плащат от P&G, питам от любопитство Peace

# 273
  • плевен
  • Мнения: 1 249
В момента ползвам Диксан италиянски и съм доволна от изпирането.Пробвах и Бинго-останах приятно изненадана.
Бонукс съм купувала 1-2 пъти,но не съм доволна.
Омекотители ползвам различни-в момента имам черен Ленор и бяло Чико за детските дрешки.

# 274
  • София
  • Мнения: 38 787
Можете ли да ми обясните, кое му е лошото на Бонукс, че само го плюете? Според мен си е най-обикновен прах  Rolling Eyes И отново да попитам за праха Лекс на Медикс, хубав ли е?
P.S.
Не пера с Бонукс и не ми плащат от P&G, питам от любопитство Peace

В старата и в началото на тази тема сме говорили за това - в Бонукса има фосфати.
Освен това при мен остава по дрехите и избелва цветните /праха за цветно/.

# 275
  • Мнения: 5 209
И в допълнение е прекалено скъп за качеството си.

# 276
  • Мнения: X
Добре между Бонукс и Рекс кой е по-малкото зло? И пак да питам за Лекс  Joy Guess моля те!

# 277
  • Мнения: 5 209
Според мен Рекс е по-малкото зло, защото не съдържа фосфати.
Лекс не съм ползвала, а и не намирам публикуван в Интернет информационен лист на съставките, така че не мога да кажа нищо. Единствено мога да кажа (за еко-настроените), че съдържа над 30% фосфати.
Гледам, че продават малки кутии за 3 пранета. Евентуално по-нататък може да купя и да го тествам. Тогава ще пиша впечатления.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Понеже прочетох тук, че прахът Бинго не съдържал фосфати си взех и като зачетох опаковката пише, че съдържа фосфонати. Това различно ли е?

# 279
  • Мнения: 176
Да, съвсем различно е, не се притеснявай.

# 280
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
А има ли значение кога се слага омекотителят /в началото или преди изплакването/? newsm78 

# 281
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Да, съвсем различно е, не се притеснявай.
  bouquet

Вселена, доколкото имам спомен омекотителят неутрализира праха и ако го сложиш в началото няма да се изперат добре дрехите. Не претендирам да съм абсолютно права обаче Rolling Eyes

# 282
  • София
  • Мнения: 38 787
А има ли значение кога се слага омекотителят /в началото или преди изплакването/? newsm78 

Тя пералнята си знае, че трябва да го пусне накрая, а ти си го зареждаш в началото.

# 283
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Ясно, момичета, благодаря за отговорите. Peace

# 284
  • София
  • Мнения: 1 350
Здравейте отдавна чета и следя за отзиви, но вече забравих какво прочетох  Embarassed

Имам нужда от помощ - имате ли отзиви за Диксан и Ариел гръцки ? Цена от 29лв за 3л + бонус 1 л. много ли е? Ще съм благодарна ако ми кажете дали стават за нещо да не се мъча сама да разбирам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт