Прах за пране и омекотители / тема 2

  • 113 216
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Черните дрехи само с препарат за черни ли перете, или и с такъв за цветни?
Ако пералнята е само с черни дрехи- да. Ако не- обръщам наопаки и пера с цветните. Прахът ми за цветни задължително е течен. Последно взех Милде и съм много доволна от аромата.

# 301
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
Да ви препоръчам нещо. В Карфур са пуснали гръцки екологичен прах My Planet направо на смешна цена: 12 пранета (1,080 кг) за 2,25 лв. Ако имате възможност, купете си. Аз днес се снабдих с два пакета. Mr. Green
Пробвала съм същия, но паралелен внос от Гърция, и е много добър.
Малко извън темата, но са пуснали и екологично веро от същата марка (500 мл за 0,99 лв.), което също си струва и е страшно евтино.
  Този прах универсален ли е или за бяло?

# 302
  • Мнения: 5 207
Както всички гръцки е универсален, и за бяло, и за цветно, но с уговорката, че някои цветни могат да пострадат.

# 303
  • Мнения: 1 070
Аз си взех и праха и верото. Праха още не съм го ползвала, но верото мирише отвратително. Освен че е еко продукт по какво се разбира едно веро дали е качествено?

# 304
  • Мнения: 5 207
Освен че е еко продукт по какво се разбира едно веро дали е качествено?

По това дали мие чиниите хубаво.  Laughing

Кой вид си взе? С лимон ми мирише хубаво, синьото - също, но на зеленото и на мен не ми допадна аромата.
Иначе добре мие мазнини и лесно се изплаква, така че го считам за добро.

# 305
  • Мнения: 176
ние Карфур ощер нямаме, замразиха строежа, но пътувам често до Пловдив и днес наобиколих Лидл и Карфур. В Лидл много беден асортимента, а техните прахове съм ползвала и не съм никак доволна. Сега купих праха Планет от Карфур и пускам пералня. Ще споделям по-късно. Верото купих точно зеленото и не ми хареса.Мия с Феъри или Прил и май не трябва да ги сравнявам. За тези пари, толкова.

# 306
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Аз пък си взех точно зеленото, другите две ми миришеха гадно. Точно зеленото ми се струва лимонено или цитрусово някакво. Май съм с повреден нос.

# 307
  • Мнения: 82
искам да мирише хубаво и луксозно прането.Ползвам течни прахове-ариел и персил и омекотител Ленор-какви ли не видове.Но не ми миреше на това което очаквам.кажете някой готин омекотител

# 308
  • София
  • Мнения: 957
Какво точно означава febreze effect за прахове и омекотители?

# 309
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
За мен хубав/готин/ омекотител е бялото Сано.

# 310
  • Мнения: 184
искам да мирише хубаво и луксозно прането.Ползвам течни прахове-ариел и персил и омекотител Ленор-какви ли не видове.Но не ми миреше на това което очаквам.кажете някой готин омекотител

И аз ползвам Ленор-всичките видове съм пробвала и все немога да уцеля аромата който искам,най-ми допада светло-синия сега него съм купила
Сано никога не съм купувала,но ще го пробвам да видим

# 311
  • Варна
  • Мнения: 25 252
За мен хубав/готин/ омекотител е бялото Сано.

Да, на мен ми е любимо.

# 312
  • софия
  • Мнения: 25 478
За мен хубав/готин/ омекотител е бялото Сано.

Да, на мен ми е любимо.
На мен синият ми е любим Crazy

# 313
  • Мнения: 1 070
Освен че е еко продукт по какво се разбира едно веро дали е качествено?

По това дали мие чиниите хубаво.  Laughing

Кой вид си взе? С лимон ми мирише хубаво, синьото - също, но на зеленото и на мен не ми допадна аромата.
Иначе добре мие мазнини и лесно се изплаква, така че го считам за добро.

Щом казваш че добре мие ти имам доверие и ще го пробвам . Имам в момента Фрош и като свърши ще почна Планет. Купих си лимона и синьото, зеленото не го знам как мирише, ама са ми гаднички, но всеки явно е с различен нос  Laughing


За мен хубав/готин/ омекотител е бялото Сано.

Да, на мен ми е любимо.
На мен пък жълтият най ме кефи.

искам да мирише хубаво и луксозно прането.Ползвам течни прахове-ариел и персил и омекотител Ленор-какви ли не видове.Но не ми миреше на това което очаквам.кажете някой готин омекотител

Искам да отбележа че за мен Ленорите, които продават в магазинната мрежа нямат никаква трайност и в сравнение със Сано просто бледнее аромата, а за трайноста да не говорим-дрехите с дни миришат сгънати в гардероба, такъв омекотител никога не бях ползвала!

Пробвах синьото Коколино, но след изпиране аромата е друг, а и не е траен. Пак ще си купувам Сано и повече няма да му изневерявам!

# 314
  • Мнения: 5 207
Този омекотител Сано го гледах в Карфур за 12 лева една огромна бутилка и бая се позачудих дали да го купя, защото отдавна чета, че го хвалите много. Имаше син (най ми хареса миризмата), розов и бял, за жълт не съм сигурна, защото всичко там е ужасно разбъркано, а и нямах време да гледам по-подробно (бях с мъжа ми, знаете как е). Обаче ми направи впечатление, че никъде на опаковката няма упътване за дозиране. Я кажете колко слагате и за колко пранета ви стига. Не е концентрат, нали?

Какво точно означава febreze effect за прахове и омекотители?

Febreze е марка ароматизатор за тъкани на Проктър и Гембъл в САЩ, Великобритания и други страни. Особеното на този ароматизатор е, че не покрива лошата миризма с парфюм, а я маскира. Съдържа вещество (патентовано е, така че не се казва какво точно), изолирано от царевицата, което се свързва с молекулите на неприятните миризми и по този начин носът ви не може да ги усети. Изключително успешен продукт, по мое мнение.
Та в праховете за пране с Febreze се съдържа това вещество и ефектът би трябвало да е по-свеж аромат и дрехите да не поемат странични миризми като цигарен дим, готвено и т.н. да не изброявам.

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 15:02 от Guess Who

Общи условия

Активация на акаунт