Бургас: Ясли, градини, занимални със специални занятия - 1

  • 42 630
  • 756
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 764
Стара тема

Последен въпрос от старата тема
Празнуват ли в яслите рожденните дни на децата? Каква е практиката? В ДЯ 3 сме.

# 1
  • Мнения: 2 577
AnMary   bouquet


Аз предлагам в тази тема да направим един списък и с вариантите на "извънкласните занимания" на децата в градинска възраст

bubabo , точно там в група "Калинка" сме празнували два пъти с малката. Носила съм торта /със сертификат разбира се/ и сокчета. Така беше и по време на баткото. Ако си решила да празнуваш там, може да говориш и с госпожата, тя ще те насочи...

# 2
# 3
# 4
# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 716
 Mr. Green

# 6
  • Мнения: 777
за празнуване и в ясли и в градини - сертификат за качество от фирмата производител!  Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 38
Здравейте, мамчета. Нямам възможност да прочета дали по- напред не сте дискутирали този въпрос. Направиш си труда все пак да погледна, но нищо не открих. Въпросът ми е тази година за ясли пак ли ще важат правилата от миналата година, т.е. документи да се приемат от 01.01. или има някакъв друг ред и дата? Моя позната ми каза, че вече приемали документи за ясла, но аз не вярвам?

# 8
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Би трябвало да има прием за останалите свободни места, който е различен от годишния прием, за който към момента заявления се подават от първия работен ден на годината и се осъществява през юни и септември.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 326
Благодаря за отговорите Hug Ще питам най-добре госпожите Peace

# 10
# 11
  • Бургас
  • Мнения: 675
Хубаво е да ви "видя" и тук, момичета! Simple Smile

Ками, хубаво предложение. Ще следя и ще пиша. Peace

# 12
  • Мнения: 458
Би трябвало да има прием за останалите свободни места, който е различен от годишния прием, за който към момента заявления се подават от първия работен ден на годината и се осъществява през юни и септември.

по същият начин преместих детето от едно ДГ в друго (за което съжалявам, но това е друга тема)

# 13
  • Мнения: 192
Момичета, знаете ли след колко време отсъствие от ДГ е необходимо да се правят нови изследвания?

# 14
  • Мнения: 1 701
Момичета, знаете ли след колко време отсъствие от ДГ е необходимо да се правят нови изследвания?
За повече от седмица искат бележка от личния лекар на детето, че е здраво, а за отсъствие повече от месец искат изследвания!

Общи условия

Активация на акаунт