Предучилищна в училище, Младост

  • 2 015
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Имам намерение да запиша сина си на предучилищна от догодина, но в училище. По-точно ме интересува младосткият район. Доколкото успях да се ориентирам от сайта на училищата, в 39-то има такава опция, а за 125, 81 и 144 струва ми се - не.

Дайте моля ви акъли, опити и наблюдения в кои училища по младостко го има този вариант.

# 1
# 2
  • Мнения: 7 263
В 144-то имат подготвителен клас, в 10-то СОУ също има подготвителене клас, в 145-то също има, но май е само към сдружение "Шилер".

# 3
  • Мнения: 80
Благодаря!  bouquet

До момента: 144, 10, 39, 128, 118, в 145 е Шилер. Не е като да няма Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 35 113
И мен живо ме интересува този въпрос PeaceСледващата година, моята дъщеря ще е предучилищна и бих искала да е в училище ,а не в градина.Бих искала да чуя мнения  от някой с впечатления Peace За същия район-Младост.

# 5
  • Мнения: 2 641
най хубавите занимални тази година като условия са в 144 и в 39. най ужасно беше в Шилер. за преподаватели незнам, но условията за мен са много важни. преподавателя няма как д аго знаеш какъв е за твоето дете. и ние ще записваме детето в предучилищна и се чудим къде. догодина специално ще погледна тоалетните как са.

# 6
  • Мнения: 9 814
Конкретно в Младост 1 тази учебна година имаше подготвителен клас само в 118-то СОУ.
Нито 125-то, нито дори 10-то имаха ПУ.

Общи условия

Активация на акаунт