ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 39 223
  • 820
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 362
Моля, ако имате въпроси, изискващи отговори от модератори и администратори, задайте ги тук, в тази тема.
Темата не е дискусионна, а предполага стил "въпрос-отговор".
Темата е за въпроси към модератори и администратори и моля потребители да не отговарят на въпроси на други потребители, особено в случай, че не са запознати детайлно с проблема/въпроса и не са 100% убедени в правотата на твърденията си.

Моля, когато имате предвид конкретна тема/публикация или потребител - давайте линк към темата/мнението или профила на потребителя.

ПРЕДИ да попитате, уверете се, че отговорът на въпроса Ви не се "крие" в някоя от ЗАКОВАНИТЕ ТЕМИ по-горе.

На въпроси от рода "защо не ми се отчитат публикациите" и "защо не мога да публикувам обява", чиито отговори са ясно видими в закованите теми, няма да бъде отговаряно.

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 03:27 от Mamma

# 1
  • Мнения: 1 567
Mamma,

модератори,

моля, уведомете вашите програмисти да поправят следната правописна грешка

Отдел - Полезно

след информацията за стволовите клетки

пише ФрАнска Биокозметика, вместо фрЕнска биокозметика...

знам, че е от недоглеждане или бързина, ама си я има  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Писах за това и в предната тема. Все още грешката си стои.

# 2
  • Мнения: 6 362
Оправено е вече.
Благодаря за корекцията!

Програмистите са невинни (от фирмата така са си попълнили данните във формата) Wink

# 3
  • Мнения: 1 567

Програмистите са невинни (от фирмата така са си попълнили данните във формата) Wink

Mamma, извинявай, ама това си е направо за номинация в култовата тема на Клюкарника за правописните грешки.... Twisted Evil Mr. Green
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

( ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! само мога да кажа за фирмата и нейните служители)

# 4
  • Мнения: 3 804
Мамма-а програмистите ,намериха ли решение за проблемът ми с изтриването на съобщенията  newsm78 Praynig

# 5
  • Мнения: 4 370
Пиша в подфорум Майки бъдеши и настоящи и не ми отчита мнения.

# 6
  • Мнения: 6 274
Пак има някакъв проблем с иконките и шрифтовете.  ooooh!
Ако реша да сложа някоя иконка или да болдвам написаното, нито иконката, нито буквичките за болднат шрифт са си на мястото.
Всичко отива в края на съобщението.
Защо така?
Thinking

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....Всичко отива в края на съобщението.
....

И с таговете [img] и [url] го има проблема при мен.


# 8
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
....Всичко отива в края на съобщението.
....
И с таговете [img] и [url] го има проблема при мен.

Явно този проблем е при всички, защото и други момичета споменаха, че го имат, а и при мен го има също.

# 9
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте!При мен ли е само проблема или е при всички - при излизане и влизане в форума ми изписва на йероглифи нещо което просто аз не мога да прочета - това е когато изписваше в форума на Български при вход,изход,редакция на съобщения и др.

# 10
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте!!!
Не знам какво стана ... Cry Цял ден чета форума :"Романтични и не толкова...изненади за любимия "и току що се регистрирах и исках и аз да напиша нещичко , а сега вече не мога да вляза ....излиза ми грешка .. Sad Cry   а толкова много ми трябва пак да влезна в този форум ,какво стана .
Помогнете ми.
Благодаря предварително!!!

# 11
  • Мнения: 25 867
При публикуване на пост или ЛС ми се появява това.
При мен ли е проблемът или при вас?

# 12
  • София
  • Мнения: 175
При публикуване на пост или ЛС ми се появява това.
При мен ли е проблемът или при вас?

Не е при теб проблема !  И при мен излиза същото.
Нареждам се на опашка - за отговор.

# 13
  • Мнения: 6 362
....Всичко отива в края на съобщението.
....
И с таговете [img] и [url] го има проблема при мен.

Явно този проблем е при всички, защото и други момичета споменаха, че го имат, а и при мен го има също.

Това би трябвало да е оправено и да няма проблем.


Кирилицата в междинните съобщения ще бъде оправена утре сутринта.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Може ли да помоля някой мод, страдащ от безсъние, да заключи Номинациите около полунощ?
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт