Фентъзи и фантастика - Тема 3

  • 29 258
  • 729
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 581
   


Старата тема

Добре дошли в новата тема и анкета. Анкетата е базирана на предишната, като този път избираме любим герой.За да не става излишно дълга, съм подбрала само по три мъжки персонажи, предимно положителни. Картинките по-горе са от петте произведения - ако някое не разпознавате, заповядайте  Hug
Да уточня само, че "Истории от Света на диска" печели пред "Песен за огън и лед", но поради мащабността си и многото герои реших да поставя втората Peace

P.S -  Може да се гласува и за петнайсетте опции, като гласът също може да се променя по всяко време

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 19:52 от NellyR

# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
Я, първа  Grinning
Гласувам за Арагорн.
Още не съм прочела Колелото и Песента, срам голям  Embarassed
Само ви чета и се настройвам  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 35 968
и аз не съм прочела Колелото - дори не съм го започнала  Grinning
жалко, че моите най-любими малазанци ги няма в класацията, но пък там не е много ясно кой и кога е положителен  Laughing

ще помисля как да гласувам  Wink

# 3
  • Мнения: X
Тирион е моят човек. Като няма Джайм..

Между другото, ето нови 10-тина снимки от сета на сериала: http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20385926_20442931,00.html

За пръв път съм разочарована от това което виждам, какво са направили с Джон?! Това къдравко нисичко нещо.. е ужасно.

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 08:30 от Анонимен

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Аз гласувах за Коруин и Мерлин. И аз не съм чела Колелото. Но все ще успея някога  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 35 968
За пръв път съм разочарована от това което виждам, какво са направили с Джон?! Това къдравко нисичко нещо.. е ужасно.

на мен и Джайм не ми допадна много, тази квадратна челюст и прави устни не са моята представа за него
за Джон - нямам коментар  Confused

# 6
  • Мнения: 47 991
Изненадват ме Джон и Денерис...не си я представях така, нито пък Джон, той дори е доста смешен
Джайм и Церсей дори са ми симпатични на снимките, дано са добри актьорите
Във филма ясно ще си личи колко са млади повечето, в книгата с всичкия този секс и бой и т.н. често го забравях

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ранд разбира се!

Бубс, как не си чела Колелото - срамота  Wink

Да отговоря на Денерис от предната тема - следващият филм за Нарния ще излезе през 2011 на 3D  Laughing

# 8
  • Мнения: 35 968
Лу, не ми се захваща нова поредица, а и отзивите са доста противоречиви; след Песента и Малазанците ме е страх, че няма да ми хареса  Embarassed

# 9
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Шегувам се, разбира се  Laughing

За хващането на нова поредица добре те разбирам. Аз така и не довърших Меча на истината, а първите няколко книги бяха много добри. Всъщност тази поредица завърши ли?

За Колелото съм пристрастна, така че не мога да преценя ще ти хареса ли или не.

# 10
  • Мнения: X
Да отговоря на Денерис от предната тема - следващият филм за Нарния ще излезе през 2011 на 3D  Laughing

Нямаше ли един сега през декември?

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Маграт, права си, сега даже чета, че премиерата за България ще е на 10ти декември:

http://www.imdb.com/title/tt0980970/

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Точно вчера си мислех, че не съм любител нито на орки, нито на елфи, нито на джуджета, та новото заглавие е много добра идея. Simple Smile

# 13
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Не мога да избера между Арагорн,Коруин и Джон.  newsm78
  И аз не си го представях Джон така

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Защо трябва да избираш, гласувай и за тримата. Има 15 опции в анкетата, можеш да гласуваш и с 15те, ако искаш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт