Предучилищна къде? София

  • 7 234
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 407
Къде е добре да се кара предучилищна?Моята дъщеря тръгва от другата година ,къде да я запиша?Дайте мнения!От София съм, за квартали може навсякъде ,без крайните-Люлин,Обеля ,Надежда,Дружба,Орландовци .По добре Център,Изток, Гео Милев, Борово ,Лозенец.Иначе сме от Симеоново.

Последна редакция: вт, 01 мар 2011, 09:21 от .Ели.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 484
Къде живееш? Поне приблизително. В кой гад, квартал...

Иначе моето дете не беше ходило на детска градина и аз предпочетох да го запиша в училище.
Обикновено децата, които са на детска градина си остават там.

Не във всяко училище има предучилищна, но ако вече си се спряла на училище за 1 клас опитай първо там.

# 2
  • Мнения: 56
   Скъпа Kamij, в 5 ОУ "Иван Вазов" има предкрасен преподавател за подготвителен клас. Децата се чувстват добре при нея и страдат, когато я напускат.  Тя е много креативна и подтиква учениците си към творчески изяви. Училището се намира в квартал "Павлово". Близко е до околовръстното шосе. Може би ще получиш повече информация на сайта на училището.

# 3
  • Мнения: 819
Препоръчвам ви в 34-то ОУ в Борово при госпожа Великова..Много е внимателна,млада и креативна.Работят по системата на "Даниела Убенова",пишат ръкописни елементи и цифри,често се решават и тестовите задачи от Италианския лицей в Горна Баня.Много се набляга на рисуване,моделиране.За Коледа винаги прави голямо тържество и всяко дете рецитира по няколко стихотворения!А в края на учебната година децата имат тържество в театър"Ариел" и им се връчват тържествено свидетелствата.Ами това е,което се сещам!Моите двама сина са били при нея,а от тази година вече сме ученици,така че впечатленията са ми съвсем пресни!
Успех в избора!

# 4
  • Мнения: 1 877
За района на Гео Милев единствено се сещам за 23 СОУ срещу гара Подуене.Там има със сигурност предучилищна.За другите училища наоколо знам,че няма - имам предвид 31-во,12-то и 93-то.Моят син изкара предучилищна в 23-то - много съм доволна от госпожата,която ги пое и в първи клас  Peace

# 5
  • Мнения: 2 407
Мерси за отоговорите!

# 6
  • Мнения: 819
В Красно село и Бъкстон-142-ро училище"Веселин Ханчев" има предучилищни групи.

# 7
  • Мнения: 3 479
Препоръчвам г-жа Стоименова в 139то училище в Лозенец.

# 8
  • Мнения: 109
В 41ОУ има предучилищна група. Намира се близо до Съдебната палата. Много сме доволни от г-жа Горанова, изключително спокойна и усмихната. Има интереси в областта на детската психология. Много добре се справя и с взаимоотношенията между децата.

# 9
  • Мнения: 1 418
и аз се интересувам от същото.Ние от догодина ще сме в предучилищна.До сега не е ходил на градина.Живея в Св.Тройца и съм в голяма чуденка къде да го запиша.Със сигурност ще е в училище,но въпросът е в кое?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 113
Много хубава тема. И аз се чудя дали да не преместя сина ми от детска градина в училище за предучилищна група. В нашата детска градина много не се занимават с децата и притесненията ми са да не е от изоставащите деца в първи клас и това да го обезкуражи и така бързо да загуби интерес към училището. Опитвам се в къщи да се занимаваме, но не зная дали не изисквам прекалено много от него за възрастта му.

# 11
  • Мнения: 2 407
A къде може да се намери списък с училища,в който има предучилищна?

# 12
  • Мнения: 56
Ето това е сайта на у-ще "Иван Вазов", където може да получите повече информация http://www.5ou-ivanvazov.com/.  Раздел "Записване" е интересен за бъдещите ученици. Желая Ви успешен избор.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 484
В София, в Младост предучилищна има в 10, 39, 128, 144 и 145 ако се съберат групички разбира се.
Няма със сигурност в 125 и 81 СОУ
Ние бяхме в 144 при госпожа Станчева. И аз и детето бяхме доволни.
Разбира се сега в 1 клас се оказа, че можело да учат това, а не онова, ама... предполагам навсякъде е така. Особено щом няма ясно казано какво да се учи и какво не в предучилищната.
В нашия клас не знам дали има две деца учили едно и също в предучилищната.

# 14
  • Мнения: 1 879
Препоръчвам ти да избереш предучилищен клас в училището, в което детето ще продължи. Ако вече си избрала училището, а в него няма предучилищен клас, чак тогава търси такъв клас според учителката.

Общи условия

Активация на акаунт