Любители на котки - тема 45

  • 37 063
  • 728
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 7 158
Ган, много съжалявам за приятелят ви Мо  Cry Съчувствам ти!

kotkovo, истанбулските котки са кат' индийските крави, бре  Crazy На почит и уважение, даже и къщички из парковете... Ще чакаме снимки  Simple Smile

И нашата елха е готова. Мишелка само си сваля по някоя топка да си играе и често ляга под елхата, като се прави на подарък.

# 181
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Ган,
ужасно съжалявам за загубата ви, мила Cry

# 182
  • Мнения: 154
Ган,много съжалявам за случилото се с  Мо Weary

# 183
  • Sofia
  • Мнения: 45
Моите съболезнования за кученцето  Cry

# 184
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ган, приеми и от мен най-искрени съболезнования за загубата на Мо. Прегръщам те  Hug

# 185
  • Мнения: 6
Ган , моите съболезнования, съчувстваме ти......  Cry

# 186
  • Мнения: 2 125
Ган, съжалявам за загубата  Sad

# 187
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Ган , моите съболезнования закученцето ти Hug

Момичета имам питане, на снощи открих че е паднало долното кучешко зъбче, а днес другото се клати много. Нямам спомени на старата ми котка да са падали( но това беше преди 18 год ), като гледам до довечера ще е без два долни зъба newsm78. Трябва ли да се притеснявам?

# 188
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Деси, нормално е, и котетата сменят зъбки също като децата Simple Smile

# 189
  • Мнения: 2 125
Момичета, намерих още една група във ФБ, която може да помага евентуално при намирането на дом на някое коте. Котките - тези мъррррркащи съкровища )

# 190
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Леле, момичета нашия дребния кот станал мъж вече ...  ooooh!
Преди малко го гледам захапал нашия кувертюрата и с едни такива характерни движения ... Свърши си работата, седна облиза се целия от глава до пети и изчезна към хола ... На 5,5м е говедото.
Още зъбите не си е сменил, тръгнал да е..

# 191
  • Козлодуй
  • Мнения: 775
Ган, приеми и моите съболезнования за кученцето  spoko
Гари ми изкара акъла тази сутрин Twisted Evil Излизах на терасата и той след мен,реших да го оставя да поогледа и само за секунда го изпуснах от поглед.Когато го видях,сърцето ми спря направо-беше "кацнал" на парапета.Нямах глас и да го викна,само приближих лекичко и го смъкнах за опашката.Не се противи,не знам дали и той не се беше постреснал,на 5-тия етаж съм.Повече никакви разходки навън,щях да пукна ако му се беше случило нещо...

# 192
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
вижте колко е пораснало детето Simple Smile тук учат с малката.
Вчера извадих малката елхичка, свали я на земята и почна да си играе с нея, не знам как ще слагаме голямата Thinking

# 193
  • Мнения: 416
Ган, съжалявам за загубата на Мо!  Sad

Относно елхите аз вече съм я украсила моята малка и скромна елхичка, за сега е цяла  Mr. GreenНаправих на чернилките малко снимки, ще ги пусна по късно.

# 194
  • Мнения: 258
Ган, съжалявам за загубата на Мо!Аз преди 2 седмици загубих също едно малко приятелче и сега се надявам че останалите мъничета ще са изградили имунитет срещу оная гадна болест и 4е ще надживеят Жорко

Общи условия

Активация на акаунт