Мъж Телец - 2

  • 58 608
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Да продължим с Телците


Предишната ни тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=491664.0

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 23:41 от chopi

# 1
  • Мнения: 1
Ех, чопи!  Hug  Hug  Hug
Браво Simple Smile
Кой каквото има да се похвали или оплаче ... ей тука продължаваме с телешкия бульон Simple Smile  Wink

# 2
  • Мнения: 0
Anaximandra аз обаче реших, че ако не ме потърси до края на тая година взимам радикално решение и го отписвам от живота си, колкото и крайно да звучи. Дадох ми предостатъчно време, бях даже доста търпелива, което не е в стила ми, защото мислих,че си заслужава. Явно той не ме е оценил. Някой друг ще го направи! Smile Ще го блокирам в скайп и ще го изтрия от фейсбук. Не искам да ми напомня само за себе си. Искам да го забравя завинаги. Ще му дойде като гръм от ясно небе. От мен ще получава само едно колегиално здравей и нищо повече. За него вече ще съм заета и ангажирана и  няма да има възможността да си говори с мен. Това е! Той не знае какво иска! И мн ме дразнят като решиш да ги разкараш от живота си и почват да се навъртат около теб, да напомнят за себе си. МН ги боли. Приемат хората като собствености и ако им избягаш и...

# 3
  • Мнения: 1
Е той ако не се сети до края на годината да те потърси - дай аз ЛИЧНО ще ти го изтрия - телефонни номера, фейсбук, скайп и всички други чатове  #2gunfire !
  То да ти кажа и аз малко съм поставила моя на изпитание.... не се появявам в скайп, нито пиша нито нищо - хем ме пита кога ще се видим, хем вика "Ще ти се обадя" ... и накрая никъв го няма - верно че са празници и преди това има много работа и коледни партита..., но да си имаме уважението!!!

  И вярвай ми ... ако го изтриеш веднага си представям какво ще си каже " АМА КАК ТАКА... изтрила ме е?!?!? Не мога да повярвам" .......
Наистина не те е оценил , щом още се ослушва .... кой знае сега - мисли премисля.... - ти си гледай кефа.... ако се завърти наоколо - има хляб в цялата работа! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 347
Да се запиша пак при вас и да потвърдя. Да, абсолютни собственици са. Имат склонност да те приемат за да даденост, докато си техен и много не си дават зор и го раздават тежко. Нооо усетят ли, че им се изплъзваш, стават страшни лепки и все гледат да се навъртат и да напомнят за себе си.  Laughing

# 5
  • Варна
  • Мнения: 283
от мойто теле знам, а и от опит с други, че отхвърлиш ли го - може да умира от мъка и любов и каквото е по тебе, но няма да си потъпче гордостта и да те потърси. изтриеш ли го - поемаш риска наистина да е завинаги  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 0
Не съм мн съгласна,че ако го изтрия ще е завинаги. Щото аз го бях блокирала в скайп и после го отблокирах и не ме е премахнал той. Но в крайна сметка, ако аз реша да го махна, няма вече за какво да съжалявам. ТРябва ли ми мъж, който не ме търси Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 283
е аз не мога да кажа със сигурност (то и той не може, ако питаш мен) но са мн горди. Crossing Arms предполагам, че ако го потърсиш отново ще отговори, но той да прояви инициатива - не (по скромния ми опит).  Thinking дано му дойде като студен душ и се осъзнае де  Wink всеки е различен, пък бил той и телец  Peace

# 8
  • Мнения: 0
Вярно е, че като го блокирах после аз го потърсих, но той не се направи на тежък. Само ми беше казал, че е мн разочарован. Притеснявам се само да не би сега да ми отмъщава за това, което направих и да си прави гаргара с мен.

# 9
  • Мнения: 0
Моето теле влиза в скайп и фейсбук най-демонстративно, сменя статуси, тва онова, но никакъв не се обажда. Карай. Не съм заслужила явно вниманието му. Wink

# 10
  • Варна
  • Мнения: 283
ти явно не си го изтрила, но мислиш ли наистина, че е демонстративно! все пак не сте тийнейджъри... не се тормози излишно, ако е твоят човек, света да се обърне ще сте заедно Grinning аз нали съвсем на кратко разказах за моята връзка, но ефакт - след доста години се преоткрихме и сега сме заедно Peace

# 11
  • Мнения: 0
Radosveta ти какво искаш да кажеш, че света ще обърне за мен, ако е решил. То ако се отдалечим, на нас тази година ни е последна, той заминава за чужбина, всеки ще поеме по своя път. И добре, ти наистина ли мислиш, че твоето теле умишлено те е намерило и всичко е било обмислено?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 283
аааа хич не беше умишлено - просто така се случи. може би аз не се изразявам правилно, но имах предвид, че ще ти е по-добре да не се задълбаваш във всяка негова дума и постъпка, а да оставиш нещата на т.нар. съдба  Rolling Eyes както и да е... съжалявам, че се намесвам и давам съвети - май не съм по тази част Peace  Hug

# 13
  • Мнения: 608
  Омъжена съм почти четвърт век за телец  Mr. Green Мога да ви го разнищя, но препоръчвам друго-просто го обичайте  Grinning

# 14
  • Варна
  • Мнения: 283
а като е в кофти настроение какво да правим? да изчезваме ли от хоризонта или да даваме рамо Grinning

Общи условия

Активация на акаунт