Нещо смешно, което вашите деца са казали IV

  • 48 271
  • 758
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 472
Да ни е честита новата темичка!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 610
За да не ви изпусна и да не е само запис.
Малчо ходил с баба му до Борисовата градина и като се прибират ентусиазирано ми разказва,че са ходили при "Паметника на Зверската Shocked армия".Докато разбера,че става дума за Съветската Joy
Пожелавам ви през новата  година много радост и много поводи да пишем в тази прекрасна темичка. Hug Тя ми е лекарството за лошо настроение и не пропускам да прочета новите бисери на сладурковците. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 54
Щерката,която преди два дни стана на 6г. вчера уговаря баща си:
-Тате,хайде да ми сложиш топла вода с ПУДРА ЗАХАР за краката, че нещо съм настинала... Rolling Eyes
Морска сол имала предвид естествено, но нещо не и дошла думичката.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 365
Майка ми ми разказа тези дни за един мой бисер или накратко- как съм спипала родителите си да правят секс (била съм на 4г)
Решили майка ми и баща ми, че съм заспала, решили да се забавляват и по някое време от леглото ми се чуло гласче:
- Вие там май си играете без мен  Crossing Arms
Нашите  Shocked Shocked
-Нищо подобно, спим  Whistling
Аз:- Ааа, не, одеалото ви подскача!

# 5
  • Мнения: 150
Онзи ден се беше напишала и след като я преобух й казах "ах,ти малка пикла". Идва си баща й от работа и нашето зверче веднага да се похвали - "тати,аз съм пишка"  Mr. Green (с извинение за думата  Embarassed)

# 6
  • Мнения: 2 353
  Калина е почти на осем. Днес ме заби с:
- Като порасна светът ще бъде ли по-различен? По-технологичен и изроден?
    Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 1 243
- Преди малко леля Д. излезе от тях и кихна на стълбите.   
- И ти как позна, че е леля Д.? 
- Ами може и кака В. да беше...но беше женски ких.

# 8
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Да са ви живи и здрави сладурчетата, записвам се да ви следя  Hug

# 9
  • Мнения: 2 732
Решава задачи на детския си лаптоп -глудам я че си събува чорапа .На въпроса какво правиш ?-Ами не ми стигат пръстите Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 1 175
Играем с топчета за тенис, хвърляме ги, крием ги и по едно време ми идва на ума да му показвам фокус  Laughing Правя се, че гълтам топчето, а го крия в джоба, отварям си устата да види, че го няма вече. Той много се впечатли и аз, за да стане по-интересно, решавам да го "изплюя". Взимам го пак в ръката си и после правя физиономии, уж го връщам обратно и го вадя от устата. Той нетърпеливо посяга да го вземе и ми казва: "Дай ми сега топчето да видя дали е мокро или нещо ме лъжеш"  Mr. Green  Joy

# 11
  • Мнения: 472
Решава задачи на детския си лаптоп -глудам я че си събува чорапа .На въпроса какво правиш ?-Ами не ми стигат пръстите Mr. Green
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 6 713
Честита Нова Година! Hug

Вчера вечерта по някоя от Новогодишните програми хванахме една песен с полуголи мацки да въртят едни дупета и щерката и тя почна да танцува.  Crazy Обаче танцува и току се перне по дупето, и после пак и така.  Shocked Питам я аз какво прави, защо се удря по дупето:
"Аз тацувам" и сочи каките от екрана. ooooh! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 478
Вчера синът ми ме прегръща през корема и започва да говори на пъпа ми "Това е април"  Joy
Той толкова се вълнува за бебето, което ще се роди през април, че вече го отъждествява с месеца.

# 14
  • Мнения: 113
Решава задачи на детския си лаптоп -глудам я че си събува чорапа .На въпроса какво правиш ?-Ами не ми стигат пръстите Mr. Green

Много ми хареса!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт