"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ - TEMA 7

  • 29 783
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 84
Зизанкееее мараба душо  Hug чекай и да те цунем   love001

# 721
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу Hug хвана ме яд за това че пише с недомлъвки, ако има нещо да казва на някой да каже за кой става дума, обичам откритите отношения каквито ги имаме в нашта скромна темичка.
Нищо не казваш как изкарахте рожденния ден?
Галенце, нищо против теб бе душо...и аз се нервирах на дамата защото не е нужно да влиза с патлаци за да изкаже възмущение. Права си, можеше да каже какво точно има в предвид, но нейсе. Не се дразни, забрави. Peace Hug
А колкото до купона...напихме се...главата ми е като изтръпнал крак...пием УПСАРИН...и така...ще ми мине. Joy Joy Joy Joy Joy

Златце...  love001  love001  love001

# 722
  • Мнения: 10
Зизу относно новата тема на теб оставям да решиш как да се казва и според мен е редно да си е Под липите ама както и да я кръстите ще пиша в нея  newsm10 newsm51

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Чекайте сега и аз да се изходя мъдро-то не мисля,че е обидно само ако културно попиташ ще има ли превод?Не съм чела поста на Галка,сега ще отида да го видя Hug,но искам да кажа че преди времи и аз попитах Мишел на  ЛС дали ще има превод.Беше ми отговорено много корекно,за което и благодарих и търпеливо си чакам!!!!!А относно нахлуването в чуждите теми-оффффф,то май периодично се случва навсякъде ooooh!Аман от "доброжелателки"!!!!

Нервакова,честит празник миличка newsm51 newsm51 newsm51Да ти е жив и здрав юнака и много,много усмивки да ти донесе  bouquet

# 724
  • Мнения: 3
 Galia, ne se qdosvaj, ne si habi nervite.  Tuk sme za sladki prikazki  za lubimi aktiori i seriali. Moje da si poskubeme kosite zamo za maje(ot filmite)! Joy Joy Joy

# 725
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Galia, ne se qdosvaj, ne si habi nervite.  Tuk sme za sladki prikazki  za lubimi aktiori i seriali. Moje da si poskubeme kosite zamo za maje(ot filmite)! Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Еееее, ветър ни вее на бела кобила...аз бегам за малко да спретнем новата тема и после съм си тукЯ да лафиме за всевъзможни теми и лЕбоффф. Joy Heart Eyes

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Зизу относно новата тема на теб оставям да решиш как да се казва и според мен е редно да си е Под липите ама както и да я кръстите ще пиша в нея  newsm10 newsm51

Галке и аз така HugКъдето и да идете,както и да се казвате при вас съм  bouquetНапоследък никъде не съм засичала Ниобка newsm78Някой има ли инфо за нея?

# 727
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу относно новата тема на теб оставям да решиш как да се казва и според мен е редно да си е Под липите ама както и да я кръстите ще пиша в нея  newsm10 newsm51

Галке и аз така HugКъдето и да идете,както и да се казвате при вас съм  bouquetНапоследък никъде не съм засичала Ниобка newsm78Някой има ли инфо за нея?
Злати, джанъм...нооул ду? Кде си тръгнала да се местиш. Филма има още 15 серии. Никой нема да бега. Сага ще я спретна с ново с ново заглавие и си оставаме тука. Peace

# 728
  • Мнения: 3
Mnogo mi e neudobno s taq latinica.
Za nashto filmche. Struva mi se , qe ni chaka nyakolko serii neprogledna maka. Dano da gresha, no edvali. Mnogo neshta se strupaha. Djemkata hich ne se predava, a nali i  Filiz shtyala da se vrashta pri nego- ujasss!
Dano ima i vedri momenti, che shte se kaharya mnogo. Peace

# 729
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Mnogo mi e neudobno s taq latinica.
Za nashto filmche. Struva mi se , qe ni chaka nyakolko serii neprogledna maka. Dano da gresha, no edvali. Mnogo neshta se strupaha. Djemkata hich ne se predava, a nali i  Filiz shtyala da se vrashta pri nego- ujasss!
Dano ima i vedri momenti, che shte se kaharya mnogo. Peace
СПОКО Софи, Филизката ще се върне при Джем...ама наужим. Wink Wink Wink
МачоМен много скоро ще тръгне да я спасява. Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 3
Зизу относно новата тема на теб оставям да решиш как да се казва и според мен е редно да си е Под липите ама както и да я кръстите ще пиша в нея  newsm10 newsm51

Галке и аз така HugКъдето и да идете,както и да се казвате при вас съм  bouquetНапоследък никъде не съм засичала Ниобка newsm78Някой има ли инфо за нея?
Злати, джанъм...нооул ду? Кде си тръгнала да се местиш. Филма има още 15 серии. Никой нема да бега. Сага ще я спретна с ново с ново заглавие и си оставаме тука. Peace

Imeto lesno se promenya, vajnoto e da si prodaljim pak nie. A ima i vreme dokato filmcheto svarshi. Tam teparva shte stava napecheno/

# 731
  • Мнения: 3
Mnogo mi e neudobno s taq latinica.
Za nashto filmche. Struva mi se , qe ni chaka nyakolko serii neprogledna maka. Dano da gresha, no edvali. Mnogo neshta se strupaha. Djemkata hich ne se predava, a nali i  Filiz shtyala da se vrashta pri nego- ujasss!
Dano ima i vedri momenti, che shte se kaharya mnogo. Peace
СПОКО Софи, Филизката ще се върне при Джем...ама наужим. Wink Wink Wink
МачоМен много скоро ще тръгне да я спасява. Joy Joy Joy


E tova chuk...pardon, razvitie chakah!

# 732
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
НОВА ТЕМА   ТУК

Общи условия

Активация на акаунт