Гласуване за книгите, прочетени през 2010г.

  • 3 319
  • 26
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
След номинациите в тази тема се откроиха следните книги, които ще предложа за гласуване. Отделила съм само книгите с 3 и повече номинации, като най-много 8 имаше за Стиг Ларшон, Милениум - цялата поредица, с по 7 номинации пък са: Маркъс Зюсак  - "Крадецът на книги" и Халед Хосейни - "Ловецът на хвърчила".

Последна редакция: пн, 10 яну 2011, 14:02 от Лилянa

# 1
  • Мнения: 4 916
Гласувах - "Три чаши чай" и "Слугинята".

# 2
  • España
  • Мнения: 342
Гласувах за тези, които номинирах "Под купола", "Сянката на вятъра" и "Крадецът на книги".
Лиляна, аплодисменти за положения труд да преброиш номинираните книги и направиш анкетата.

# 3
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лиляна, благодаря за анкетата   bouquet

Моите гласове са за "Милениум", "Сянката на вятъра" и "Слугинята".

# 4
  • София
  • Мнения: 3 114
Лиляна, благодаря ти за труда!  bouquet Много съм любопитна коя книга ще спечели накрая.  Grinning

Аз номинирах "Три чаши чай", "Сянката на вятъра" и " "Ловецът на хвърчила".

# 5
  • Мнения: X
 "Татко", "Хиляда сияйни слънца".

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
Лиляна, и от мен поздравления за труда!   bouquet

Аз гласувах за Под Купола, Хиляда сияйни слънца и Сянката на вятъра.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Гласувах, но малко на тото...
В този списък имам 5 книги, които са ми все на първо място, а трябваше за три...
Изборът ми е "Белият тигър", "Отива една жена при лекаря" и "Хиляда сияйни слънца".

# 8
  • Мнения: 107
Аз от тези четиринадесет книги съм чела само две, за които и гласувах, въпреки че едната мисля не съм я номинирала, а поименно
- Аравинд Адига - "Белият тигър". Много ми хареса и е от книгите, които аз номинирах.   

- Оскар Уайлд - "Портретът на Дориан Грей" - страхотна книга. Оскар ми е много любим, но хич не харесвам персонажа Дориан Грей и разни от тези, които се въртяха около него и го направиха в това, в което се превърна. За това не я номинирах /малко глупава причина, при положение, че самата книга ми хареса/.

Явно по-голяма част от книгите, които се четат най-много днес не съм ги чела, но ... като им дойде времето!!!  Hug

П.П. Като направих сверка с читателския си дневник и книгите, които искам да прочета, от тези участващи в анкетата ми липсваха само Андрю Дейвидсън - "Гаргойл"Галина Златарева - "Медальонът'', които обаче вече вписах и на Стивън Кинг - "Под Купола", като на последния умишлено не си отбелязвам книги, защото смятам някой ден да му обърна цялостно внимание...

Последна редакция: пн, 10 яну 2011, 18:42 от Гергана-а-а

# 9
  • Мнения: 2 805
Лиляна, и от мен поздравления за труда!   bouquet

Аз гласувах за Под Купола, Хиляда сияйни слънца и Сянката на вятъра.

И аз така  Grinning

Лиляна   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 64
Аз гласувах за "Хиляда сияйни слънца", "Татко" и "Отива една жена при лекаря".

# 11
  • София
  • Мнения: 6 210
Гласувах за "Хиляда сияйни слънца", "Ловецът на хвърчила" и "Слугинята". Всъщност, от заглавията в анкетата съм чела само тях  Blush.
За поредицата на Стиг Ларшон чувам и чета само положителни отзиви. Надявам се да успея да си я купя в скоро време!

# 12
  • Мнения: 3
Гласувах за "Хиляди сияйни слънца",другите не съм ги чел...

# 13
  • София
  • Мнения: 6 258
"Портретът на Дориан Грей" Peace

# 14
  • Мнения: X
Гласувах за Рей Клуун. Не, че и "Портретът на Дориан Грей" не ми харесва, но все пак предпочетох да гласувам за книга, която наистина съм чела през 2010.

Общи условия

Активация на акаунт