Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 23

  • 52 748
  • 720
  •   1
Отговори
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

Aşk-ı Memnu


От понеделник до петък 20:00 часа по BTV



Продукция: Kanal D (Türkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия



   
АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод"- от 20:00 часа по bTV.

с участието на :

                                                     
Kıvanç Tatlıtuğ                                                                         Beren Saat
         Behlül                                                                                             Bihter
Selçuk Yöntem                                                         Nebahat Çehre
Adnan                                                                         Firdevs
Hazal Kaya                                                                  Zerrin Tekindor
Nihal                                                                               Deniz
Nur Aysan                                                                      İlker Kızmaz                                      
Peyker                                                                                     Nihat          



















групи на  сериала във vbox7



Старите Теми:




ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5,  ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9,  ТЕМА 10,  ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19,ТЕМА 20 ,ТЕМА 21 , ТЕМА 22




Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 14:12 от tina86

# 1
  • Мнения: 1 296
Тинчееее, страхотно е така, както си подготвила темата Hug Браво и благодаря  newsm51 smile3525 newsm51
Гласувах - Аднан и Хилми Peace, за мен те са най-дразнещият мъжки персонаж във филма.

# 2
  • Мнения: 27
Тинче,Мерси  bouquet.По късно ще гласувам.

# 3
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
и аз гласувах за Аднан и Хилми

Хилми е ясен , а Аднан ме дразни с това че се прави , че не разбира какво става покрай него

# 4
  • Мнения: 27
Гласувах само за Хилми Peace

# 5
  • Мнения: 8 408
Привет в новата темичка.
В анкетата гласувах за Хилми и Бехлюл. Засега поведението на двамата най ме дразни.

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 14:15 от Snejka

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041

tina86, чудесно.

И една прегръдка.

# 7
  • Мнения: 0
   Много хубава тема,поздравления   bouquet
   Аз гласувах за Хилми и Бехлюл,защото  си играе с всички,това му е проблемът на този герой-не разбира ,че и другите са хора,а не вещи и те имат чувства и сърца-това показва пълна безотговорност и незрялост.  Снежка,мислим еднакво   bouquet
  Много интересно си оформила двете връзки,с развитието на сериала с превод,защото повечето са го гледали,предполагам ще се обогатяват и разсмислите.А цитатът ти от Библията за любовта е страхотен,но си мисля,че само чисто и необременено сърце като това на Нихал може да я изпита.Другите трябва да страдат,за да стигнат до тази истина.

# 8
  • Мнения: 1 296
А това май е от първата целувка

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041
Гласувах за Нихат - вечно недоволен и чакащ да му поднесат нещо. Не го приемам нито като артист, нито като герой. На такива аз им викам заспал х.....
Втория е баща му.

# 10
  • Мнения: 1 296


и други двама се обичат hahaha

# 11
# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041
http://www.youtube.com/watch?v=VhfzVMucd9I&feature=related
Терзийска - я ги заснеми в 2,13 или 2,14 минута .

# 13
  • Мнения: 27
Гласувах за Нихат - вечно недоволен и чакащ да му поднесат нещо. Не го приемам нито като артист, нито като герой. На такива аз им викам заспал х.....
Втория е баща му.
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImboзаспал х.......  това и аз го употребявам често.

# 14
  • Мнения: 6 669
Честита нова тема!   bouquet
За анкетата-Хилми и Нихат.Хилми-заради кретенското му поведение, Нихат-защото е комплексар.Като види Бехлюл и гледа като натровен........   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт