Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 83

  • 28 694
  • 731
  •   1
Отговори
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 











Ezel/Yiğit Özşener





С участието на :Yiğit Özşener, Kenan Imirzalioğlu, Cansu Dere, Barış Falay, Tuncel Kurtiz и др.
Режисьор: Uluç Bayraktar
Сценаристи: Kerem Deren, Pınar Bulut
Музика: Toygar Işıklı

              
Всеки понеделник от 20:00 по   и    

ЕЗЕЛ може да се гледа тук:






  
Преведените епизоди могат да се изтеглят от:
torrents masters-tb



Unutma Beni / Yiğit Özşener


Последна редакция: вт, 25 яну 2011, 13:17 от късметчето

# 1
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30

 Да се надяваме, че няма да има повече проблеми  Praynig.

# 2
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Добро утро, чета! Тъкмо изгледах 51-и епизод и се обнадеждих, че сезонът върви към оправяне. Имало било надежда  Peace
То не са пукотевици  #2gunfire, не са любоФФи  Heart Eyes, а за двойните игрички няма и да споменавам (тя Еми е разказала де, но да се опитаме да запазим, колкото може повече за преведената серия). 

Та мисълта ми беше следната: исках да изкажа признателност към сценаристите, че най-накрая им дойде акъла в главата и спряха да ни мъчат с главоблъсканици, които бяха заменени със смислен сценарий в добавка на превъзходната актьорска игра.
Абе, серията е просто чудна и дано продължат в този дух. А, ако намалят малко и времетраеенето - хич няма да им се обидим. Но май всички хубости не могат да са на едно място, така че ще си мълча по последния въпрос... въпреки че очаквам подобрение и по него.

Късметче, погледнах и youtube-ето и то изглежда безпроблемно.  Hug

Хайде, спорен ден на всички, а пък аз бегом към  креватчето newsm46

# 3
  • Мнения: 0
Добро утро! Hug  Hug  Hug
Честита нова тема  bouquet

# 4
  • Мнения: 472

За   новата тема,за закуската,за епизода,за хубавата музика и за хубавите приятелства!
Хубав ден! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен  Hug
и за да не повтарям, се нареждам зад Дари,хубаво го е казала  Peace
Щастлива съм! Благодаря! Още Моля!  Wink Hug Hug

# 6
  • Мнения: 0
geryka1 bouquet 
....сценаристите, че най-накрая им дойде акъла в главата и спряха да ни мъчат с главоблъсканици, които бяха заменени със смислен сценарий в добавка на превъзходната актьорска игра.
Абе, серията е просто чудна и дано продължат в този дух....
newsm44 newsm17

# 7
  • Мнения: 1 495
Привет и от мен Hug. Аз съм поизоставила Езелчо отново , но тази вечер ще поседна да го гледам. Като минат няколко дена без да съм го гледала и забравям какво е ставало. Връщам се да видя , за да си припомня , че е толкова завъртяно понякога Laughing. Кой , с кого , какво... Тия сценаристи егати въображението Laughing.

# 8
  • Мнения: 0
Elizabett,в тези серии поне ни показваха какво всъщност се е случило докато сега ooooh!

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте !  Hug Hug Hug  
Усмихнат ден Grinning

Късмет    bouquet   Благодаря за новата тема и качения епизод .  Heart Eyes

Еми  Гери Лакуна Бланка толи прегрътки  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 417
Привет Hug
Гери,не знам колко са се съвзели сценаристите,но така както я подкараха ще гледаме трети сезон-отмъщението на змията Ейшан Mr. Green
Ако имаш в предвид,че серията е чудна,да,много хубава серия.Имахме нужда от романтика и малко светлина в плановете и отношенията между героите Hug

# 11
  • Мнения: 31 184
Благодаря за темата.  bouquet

# 12
# 13
  • Мнения: 417
Страхотен афиш Heart Eyes

Надписа отгоре гласи:

"Екип филм" ви представя с притеснение(неудобство):
 Joy Joy Joy

# 14

Общи условия

Активация на акаунт