Отговори
# 720
  • Мнения: 105
Колкото хора,толкова варианти,включително за помени и погребения.Една България и пак,в различните области различни традиции.Какво остава за  индианците... Flutter



# 721
  • Мнения: 611
simplyaven,аз пия шуслерови соли и определено ми действат добре.Защо не пробваш с n12.
Калциум сулфурикум
 
Солта при гнойни процеси

Калциум сулфурикум има силно противовъзпалително действие и подпомага растежа на клетките. Индикации за нужда от солта са абцеси, обриви, гнойни пъпки, гнойни процеси, справя се чудесно с лечението на акне.

Храни, които могат да спомогнат за успешното лечение с тази Шуслерова сол: броколи, кресон, скариди, леща, прясна соя, гъби.


# 722
  • Мнения: 3 034
СИНЬО МЕЧТАНИЕ , именно. Просто "в езотериката" не е коректно, защото в езотериката има много и различни неща, малко са тези "по принцип".  Peace

Sweta , а сега откъде да търся тук Шуслерови соли...  Rolling Eyes Благодаря ти за идеята,   bouquet благодаря и на Vox за приятелското предложение!  Hug

Ще потърся утре и това. Искам да отида първо на лекар и да погледнат лимфите, защото тук се чака доста за специалист, та е добре човек да се нареди отдалеч.  Laughing

П.П. Леща изядохме една тенджера за два дни, вчера я свършихме, пък те гадовете баш тогава избиха!  hahaha

# 723
  • Мнения: 0
То от панихиди до панихиди има огромна разлика .И последните спомени са някак си най –ярки .Ето примерно при  мен –и свекъра ми и баща ми са починали .Когато си помисля за свекъра ми ме напушва смях едно такова ми е леко на душата и все виждам онези 5 пораснали хлапета седнали под една цъфнала ябълка , да се смеят как изсипали  цяло бурканче от киселото сладко на мама в обувките на тати  . Свекъра ми го познавах 12 години и това ми е най яркия спомен за него –на 5 ухилени хлапета под цъфналата ябълка . Когато мисля за баща ми не се усмихвам .Просто последния спомен за него е много болезнен –които е ходил на български панихиди знае за какво говоря .
И е права Делфина фон Ю.   ,че иска много смях, рок и водка.

Simplyaven опитай с  чай от коприва , глухарче , градински чай или черен бъз – те прочистват организма.

# 724
  • Мнения: 287
СИНЬО МЕЧТАНИЕ  тук единствено излиза обява във весника ,че е починал еди кой си .Това обаче не означава ,че всички „колежки ,приятели, комшии….“ трябва да дойдат и да се наядат
безплатнно .На погребение се ходи с покана и само най - близките .Предлагат се само сандвичи и пасти .Няма като при нас –дайте да заколим вол и 5 агнета и да дойде цяло село .


А защо сандвичи и пасти да е "нормално", а вола и 5-те агнета да не е ,ако така е решило семейството?И защо трябва да се гледа на това като на "безплатен обяд" за  „колежки ,приятели, комшии….“ ?  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 0
Nikolexa ако така е решило семейството може . Grinning
Само ,че по малките градчета и особено в селата идва цяло село –ама няма поканен непоканен –всички са там .Та на това семейство освен мъката му идват и доста солени разходи без то така да е решило

# 726
  • Мнения: 0
Сега се връщам обратно в темата и имам въпрос :
Някои навлизал ли е в подсъзнанието си с така наречената специална музика (това са по точно постояно повтарящи се звуци )  ,която влияе на мозъка и е създанена за директно навлизане в алфа или тета ниво ?

# 727
  • Мнения: 3 034
Нали утре е Свети Валентин (при вас вече е), ето ритуали за любов.  Grinning Този вторият ми се струва най-достъпен - взимате букет цветя, които за вас лично символизират любов (не е нужно да се съобразявате с общоприетото) и отивате на открит водоем, и градски канал става. Хвърляте цветята във водата, като в същото време произнасяте молбата си към светията. Ритуалът може да се ползва да помолите за деца или за щастие в семейството, за нов любим/а, и всичко свързано с любовта. http://www.magicwish.ru/publ/1-1-0-45

Огнен ритуал за привличане на любов: взимате две червени свещи, отивате в юго-западния сектор на дома си (или стаята), мълчейки палите свещите, държейки ги в ръце (може в свещници, да не се изгорите) и се концентрирате върху пламъка. Концентрирайте се върху мсълта, че единият пламък сте вие, а другият - вашата сродна душа, този (тази) когото (която) търсите. Вие сте толкова близо един до друг, но още просто не сте се "взели". Затворете очи, почувствайте любовта в ръцете си, визуализирайте. Обърнете се към Свети Валентин:

Енергия на деня, прегърни ме, с любов дари ме!

Отворете очи и съединете двете свещи, така че пламъците им да станат един, да се докосват, и кажете:

Пътищата ни се съединяват, любими (любима) ела! Позволявам да ме намериш сега! Да бъде!

После оставете свещите да погорят в юго-западния сектор поне 10-15 минути. Трябва да ги палите всеки ден да погорят за малко, вие определяте времето. Този ритуал ще ви помогне да запалите своя фар във Вселената за вашата половинка. http://www.magicwish.ru/publ/den_svjatogo_valentina_privlekaem_ljubov/2-1-0-1670

Честит празник на всички влюбени - и в хора, и в живота, и в Любовта по принцип!   bouquet

# 728
  • Мнения: 90
Хайде на новата темааа!   Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 1 520
Хора, говорим за главоболие от което детето пищеше и място не можеше да си намери. Какво не правих - рейки, масаж, на Дона Идън - за отнемане на болката, обливане с вода, визуализира си той сам, как болката излиза...нищо не помогна.
Клеми, интересно е това с изригванията. на мен не ми влияят.

Тогава трябва колкото се може по-скоро да го прегледа лекар.
Ако за главоболието му има физически причинител (което е твърде вероятно при тези симптоми) - трябва да бъде отстранен първо той (причинителят).
Успех и дано да се оправи бързо детето Praynig

# 730
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
На заблудените (влюбените) като мене - заповядайте в новата прекрасна темичка номер 37!

# 731

Общи условия

Активация на акаунт