Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 39

  • 34 701
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 0
Добър вечер и от мен,

Започва да се пълни балкона вече, не остана.....Да видим какво ще ни сервират Кудрет бей и компания. Thinking

Изгледах преведаната серия с голямо удоволствие, много мила картинка бяха Шахнур и  Саваш. Как само го милваше, как мило го гледаше, в тази серия много ми хареса мама Шахнур. А толкова нежност имаше в сцените между Ясемин и Саваш, направо се разтопих. Най-любимия ми момент от серията е новината за бременността на Яска. Така хубаво го изиграха и двамата, сякаш не бяха пред камери и куп народ от екипа.Чудесни са и двамата.Само като се сетя за нашите звезди тук, как примерно си рецитират думичките и  #Cussing out
А Чичек и Явуз са достойни деца на Ахмет Моран, добре го заместват и двамата. Как влетя Явуз в дома Балдар със заплахи, точно както баща му преди време. А Чичек си мисля, че въобще не беше толкова добра в тази серия. Още като научи за Йомер на масата лицето и се изкриви от яд. И после като говориха със Саваш пак нещо не ме убеди в добрите си намерения. А върха беше и като каза на аби за развода. Тя много добре знае, че той няма да позволи тя да се разведе, толкова пъти я съветва как ако тя се изнесе от къщата ще започне отново кръвна връжда. Според мен тя съвсем умишлено му съобщи новината, само че едва ли си е представяла, че собствения и брат ще и организа отвличане. Mr. Green
Много са ми сладки Хакан и Пелин, дано да има развитие там. Сега отивам да приготвя вечерята, че да съм навреме за серията.
До след малко момичета Hug

# 481
  • Мнения: 630
Момичета, добра вечер! Hug Hug wavey wavey

Напоследък, май се явявам само с пожелания за добро утро,  вечер и Лека нощ!  За жалост е така! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Нооооо, изгледах серията, попрочетох и  Вашите мнения и всички се препокриват с моите!~ Peace Peace Peace
Радвам се неистово за Назан, че започна да си отваря очите, а не само и тях, а и акъла, за всичко това в което се насади сама! Вече съм убедена, че тя ще нарита по-най-красивия за мен начин този плазмодий, но картината няма да е пълна, както написахте и Вие, ако не се намеси и Саваш! Горкия Баран - плаках за него - милото! Но, майката явно най-накрая се освести! Thinking Thinking

От пълния превод ми стана ясно, защо Г-н Никой е задържал Саваш и Пала - дано, да е така! Peace Peace

За Фидан - невероятна жена! Прекланям се пред такива жени! newsm20 Колоритно  присъствие в сериала! В тази серия изключително, смислени разговори проведе  с Назан, Чичек, съпругът си и невероятна поддръжка, въпреки всичко на  Аблата! Peace Peace

За главните герои нямам време да пиша, че новата порция ни се задава, а и още малко време ми е нужно, за да осмисля поведението на някои от тях.

За Саваш и Яска - радвах се от сърце, за това че дойде време, двамата да се съберат отново /каква игра направи Яска при вида на любимия си, припадъка - просто нямам думи/ и да преживеят, заедно/а не тя пак сама/,  както тревогата около евентуалната болест на Омер, така и радостта от задаващото се ново Балдарче или Балдарина! Това според мен са истинските моменти в живота на двама до уши влюбени млади! Peace Peace Peace

Май длъжко стана пък гледам, че и времето напредва, така, че ще следва продължение, но незнайно кога....... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 20:04 от Goni

# 482
  • Мнения: 1 863
vanina707 Hug Hug Hug Hug Hug
 Край, намери ми слабото място! Simple Smile Умирам за оркестрови изпълнения, това никога не може да ми омръзне! Толкова мащабно звучене и обсебващо! С всеки нов такт усещаш как адреналина ти започва да се покачва! Аз съм свирила на цигулка доста години, включително и в симфоничен оркестър, и такива изпълнения са ми слабост! Благодаря ти! Hug
  Да благодаря на Аленка за бързата реакция и превод и на дъщеричката на Зизка!
Абе страшен екип сме целия форум! Само някой да каже"А" и азбуката вече е налице! Това му харесвам на това топло кътче, че ма кара да избягам за известно време от реалния "Абсурдистан"!
  Много хубави неща сте казали за епизода! Аз не можах да се изкажа, че бързам да завърша обещаното за днес! Готово е, чакам бокса да си свърши работа и ще го имате!
  Приятно гледане и дано да се усмихнем в края на епизода! Praynig Praynig

# 483
  • Мнения: 1
Здравейте, мили момичета! И аз се наредих пред компютъра в очакване на новата серия. Ако BZ я няма, което горещо се надявам да не е така, ще се включвам тук - там.

# 484
  • Мнения: 630
Сега гледам Озета с разговора между Саваш и Чичек и си спомних, че нямаше превод на това, което Чичек каза на Саваш за отвличането си, а само какво Чичек каза на Абито си???!

# 485
  • Мнения: 12 818
Добра вечер и от мен !Д а седна и аз в салона! Peace

# 486
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
И аз съм тук ! Приятно гледане на всички ! Дано нашето слънце BZ да е с нас !  Praynig
Съни  Hug Hug Hug
 

# 487
  • Мнения: 1
Сега гледам Озета с разговора между Саваш и Чичек и си спомних, че нямаше превод на това, което Чичек каза на Саваш за отвличането си, а само какво Чичек каза на Абито си???!

Някъде го бях превела предния вторник. Но с две думи - каза, че са я отвлекли двама мъже, които не видяла, но говорели с Вански акцент; той я пита на кого е казала за решението за развода и тя си премълча, че веднага изтича и каза на абито.

Ама Шахнур как изненадано гледаше Ясемин, когато тя й каза "СТИГА". В очите й се четеше - а, бе, тази жена какво иска, предлагам й да дойде да живее в нашата къща с детето си като снаха, въпреки че не са женени, а тя ...., не стига, че ще стане втора жена на Саваш, ами и тон ми повишава.

# 488
  • Мнения: 630
Киносалона е отворен за всички! Hug Hug Hug Hug Hug Hug




Момичета, радвам се, че заедно преживяваме такива емоции! wavey wavey wavey wavey wavey wavey
Ari888, blagoeva_sh, br58, BuBuLe4ka-Kle4ka, cura63, dani m, Dinah, eliNIM, galiateneva, ganka59, Gawina, Goni, iva19690, Jane, kali_georgieva, kiryakova, KKATINNA, kopnezh, krasirosi, Lilims, megitto69, mgp, nadeto651965, nelka, panterovats, rik1023, samoti, soledad-5, svetla bogeva, Tanya_M, vanina707, vnuqe (+ 9 Скрит/и) и 41 Гости преглежда(т) тази тема.

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 20:24 от Goni

# 489
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добър вечер! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
айде и аз на мегдана. компа е позициониран на съответния канал , патлака е насочен към съответната цел. Peace

# 490
  • Мнения: 630
Sunny67 Hug Hug Peace Peace  bouquet  bouquet  love001  love001

# 491
  • Мнения: 1
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Не са почнали и реклами пак. Хора, немаме нерви!  Joy Joy

# 492
  • Мнения: 9 752
 ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ И ОТ МЕН lovekiss

# 493
  • Мнения: 12 818
по нашите Тв незнам какво върви като реклама , но по ТР ги знаем вече наизуст Joy

Приятно гледане ! Дано да има хубави мигове тази вечер!

# 494
  • Мнения: 630
по нашите Тв незнам какво върви като реклама , но по ТР ги знаем вече наизуст Joy

Оох, чакам и рекламата за салам ......Балдар Joy hahaha Joy Joy hahaha

А да не говорим за рекламата на сирене  ..... Моран? Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт