Автоимунен тироид на Хашимото (17)

  • 66 471
  • 715
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 484
Ох, ами моята доза е 100 Crazy

# 31
  • Мнения: 775
Ми... звънни си на ендото, той ще те насочи, хем да не се притесняваш. Моята за сега е 50.

# 32
  • София
  • Мнения: 17 283
Линет, аз забременях с доза 100 и после така ми остана до края  Peace Не се плаши  Peace

# 33
  • Мнения: 4
Здравейте,

за да не заблудя някого-левкоцитите падат при прием на лекарства за хиперфункция Wink, може би не съм се изразила правилно. Sorry!

Някой друг пие ли подобни лекарства?

Честито на Lynette!!!!! Пожелавам ти безпроблемна бременност и едно прекрасно бебче:)))))))))

# 34
  • Мнения: X
Хайде и аз да се запиша с поредно голямо закъснение, направо срам ме хваща. Честито на всички бременни и вече родили Hug. А за всички ни пожелавам скоро да се затопля и да идва пролетта, че поне мен голяма депресия ме е подгонила с този студ и няма отърване ooooh! 

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Lynette Simple Smile Леко бременеене и едно пухкаво здраво бебе на финала  Hug

anssi , ще те пляскам  Naughty Никакви черни мисли, ни-как-ви!

Аз не пиша в отчетна, защото както вече май на всички ви е ясно, си падам малко темерут. Не стига, че цял ден "памп, шише, спане, зъби, разходки" на Ева пълната програма, ами и за други бебета да слушам - нееееееееее  Crazy Майката на едно дете от моя клас роди момиченце един ден след Ева. Бременеехме заедно и сега продължаваме да се виждаме и чуваме всеки ден. Все едно двете деца са като сестрички. Много е странно  Simple Smile
Работата започва все повече и повече да ме поглъща, че чак се плаша на моменти. Трудно ми е да балансирам. Надявам се да намеря най-доброто решение и да няма ощетени.

# 36
  • Мнения: 74
 wavey
setibeti, на мен ендокриноложката ми изписа Q10, а заедно с него и селен, витамин А и Омега 3 Whistling, като ми е дала схема, по която да ги пия, не всичко накуп. Преди това ми беше изписвала комбинирани мултивитамини и когато я попитах не може ли да продължавам с тях, каза, че били слаби. ТРябваше да ходя в средата на януари, но ще изчакам да мине грипната вълна и тогава Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 049
Коко*, може ли да ми кажеш ти какъв Q10 пиеш - на кой производител и от колко микрограма е, защото аз мисля да го почвам на своя глава. И също - ти при кой ендокринолог ходиш?

# 38
  • София
  • Мнения: 10 698
Lynette , аз като изкарах +кръвен тест, с него бях пуснала и ТСХ и тогава ми беше паднал на 0.85. Звъннах на Начев и той ме викна същия ден..отидох на следващия  и ми вдигна дозата на 100, а бях на 75. В последствие на 125,започнах да получавам сърцетуп,минах на 112.50 и сега вече месец съм на 125.

Изледвай ТСХ и фт4   Peace

# 39
  • Мнения: 484
А защо след като ТСХ ти е паднал, са ти вдигнали дозата?

# 40
  • София
  • Мнения: 10 698
А защо след като ТСХ ти е паднал, са ти вдигнали дозата?
Заради бременността+ започваше зима и според Начев за да е всичко ок направи така. Каза,че това понижаване в първия триместър може да е инцидентно и наистина,следващия месец се беше вдигнал на 1.92,после падна отново,но през зимата нуждата от хормона е повишена особено при жени в нашето положение. Но аз съм все пак и с повтяращи се аборти и възел на щитовдината...не знам дали има и това някаква връзка с по-високата доза хормон....

# 41
  • София
  • Мнения: 17 283
Магнитче, смЕтам щом си официално вписана като бременна, да вземеш да си сложиш една лентичка да те наблюдаваме какво-що  Mr. Green
А Евилчето да се обажда по веднъж на ден, да знаем, че е още тука  Laughing

Линет и анси и тях ги чакам с лентички, ама айде давам ви още 2 седмици толеранс  Laughing

Ех, такива хубави неща как ми се пишат в тая тема  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 6 798
Че магнитчето има лентичка.  Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 10 698
Че магнитчето има лентичка.  Mr. Green
Вече....досега нямаше.....то и още се колебая дали да я оставя...

# 44
  • София
  • Мнения: 6 798
Че магнитчето има лентичка.  Mr. Green
Вече....досега нямаше.....то и още се колебая дали да я оставя...
Магнитче, отпусни се.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт