Автоимунен тироид на Хашимото (17)

  • 66 519
  • 715
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 803
Ей, то бой е настаЛ за пускане на темата, а?  Mr. Green

Евилче, споко. Първо - бебетата ен са философия, ако бяха до сега света да се е затрил. И второ, щом пожелание сами ще се справяте, значи ако усетите зор има и друг вариант.
Споко.  Hug

# 16
  • Мнения: 3 050
Ей, в началото има тема за Хашимотото, която сега я виждам. Там пише да се приема масло от вечерна иглика за косопад - някой беше питал. И от тази статия си набелязах да си купя да пия Коензим Q10. Някой пил ли го е? те така са го написали, едва ли не че е толкова важен приемът му, колкото и на селена.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 803
Тази вечерна иглика и аз й се каня, ама все не й идва реда.  ooooh! Но бях видяла, че и в кварталната аптека я има (случайно са я заредили), та ще се наканя. Аз още боря косопад с неизяснен произход. На вълни е, по-силен, по-слаб. Примирих се вече, ако ще пада да пада.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 18
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Благодаря за темата . Пожелавам скоро сбъднати мечти.

# 19
  • Мнения: 1 174
Привет момичета и благодаря за новата тема!   bouquet
Някой пил ли е тази вечерна иглика и има ли резултат? Както вече споменах от една седмица ми се появи  страхотен косопад и се чудя още какви мерки да взема.Казаха ми,че е свързано с Хашимото  Tired

# 20
  • Мнения: 484
питате за нови бременни и влизам    tiptoe 

# 21
  • Мнения: 377
Благодарности за новата тема   bouquet!
Линет, честито! Лека и спокойна бременност и здраво бебче на финала!
Литъл Ивъл, стискам палци за бързо и леко раждане! Аз съм с прекрасни впечатления от ОБ и се надявам и ти да останеш с такива.
Аз наскоро пусках ТСХ, за да го видя на студеното колко е. Резултата ми е 0,85, така че си оставам на 50мкг Тироксин и май месец ще се изследвам и преглеждам пак.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 700
питате за нови бременни и влизам    tiptoe  

 welcome   Hug Кога си на лекар да стискаме палци?  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 498
питате за нови бременни и влизам    tiptoe 
Честито ! Лека бременност и прекрасно бебче на финала  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 17 305
Ууууу, ма нахален народ бе, веднъж да пусна тема и те телефони сменили, бебета родили, нови забременяли  Joy Joy Joy
Ужким всичко оправих, гледайте и свиркайте, ако има нещо  Laughing

Честито на Lynette  и много стиснати палци на Евилчето  Peace Добре сте направили, че сте решили да се оправяте сами. Ние също сме така и е много добре, няма кой да дава непоискан акъл или да ти обяснява принципи на гледане на бебе от 70-те  Mr. Green За няколко часа само след изписването бяха у нас нашите и мама ми наду главата да давам на детето подсладена вода за жълтеницата  ooooh! Най-добре си е сами. (пък и ние сме тука, дето се казва и даваме само поискани съвети  Mr. Green).

На Катерина и аз не знам какво да кажа, не са ми ясни тези неща.

# 25
  • Мнения: 775
Lynette, честито мила и дано всичко е наред до хепи енда  Hug
Та кога си на лекар? Аз мисля чаак към 9-10ти, за по-сигурно, а в октомврийската тема още ме е страх да се запиша  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 17 305
Ауууууу, анси, ти ще си октомврийка, супер Simple Smile Аз съм октомврийка 2010, точно сме ви пуснали тема на 2011-ките  Party

# 27
  • Мнения: 775
Попрочетох я аз, ама ще изчакам докторът да потвърди, живот и здраве. Иначе Lynette е по-смела  Hug

# 28
  • Мнения: 484
Аз съм на док. в петък, иначе живот и здраве и аз ще съм октомврийка. Видях, че другите пишат в темата още щом видят теста и реших да предизвикам положителното Simple Smile

А относно хашимотските работи, в месеца, в който забременях ТСХ беше 1,92, сега още не съм го изследвала. Трябва ли да пусна и ФТ3,ФТ4 и ТАТ и МАТ? И изобщо на колко време да се изследвам? Аз имам и ИР и доста четох за третирането по време на бременност. Мненията за метфогаммата се оказаха доста противоречиви- някои задължително я пият, другите им е забранено....В крайна сметка проверих в списъците със забранените лекарства по време на бременност. В Щатите се изписва единствено с подпис на пациента. Реших да не я пия...

# 29
  • Мнения: 775
Аз звъннах на Начев веднага като видях + тест и той ме извика на другия ден. Бях с нови изследвания, щото веднага се засилих към лабораторията и той ми вдигна дозата, нищо че още не съм ходила на АГ. След 30 дни пак ще се бода.
Много се изкушавам да ида тия дни на док., ама ще изчакам. А едни мрачни мисли ме налягат, гледам да не им се дам.

Общи условия

Активация на акаунт