Автоимунен тироид на Хашимото (17)

  • 66 459
  • 715
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 281
Остави я, ще й пращаме положителна енергия  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 484
Магнитче, "ше те бия".....Тя в 22-ра седмица нашта, чудела се дали да я остави....Вместо да ни кажеш момък или мома чакаме....Ох, аз едвам се сдържам да не си слова лентата, ама айде поне сърцето да чуя Simple Smile След петък ще питам за дозата и ще ви докладвам   Sunglasses

# 47
  • Мнения: 775
Аз пък освен съвсем офф топик да ви нацелИвам  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 74
setibeti, мисля, че е това, по 1 на ден за 20 дни ми е изписано, след 20 дни, отново
А на лекар ходя в Бургас, при д-р Димитрова Simple Smile
все се каня, да отида и в София, но съм си доволна от моята, а и тя ме познава вече и не е нужно да разказвам автобиографията си Mr. Green

Ей, много ви се радвам на бременничките ни Heart Eyesвсичко ще е наред Hug Hug Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, здравейте!
Бърди, мерсаж за новата тема! Страхотно си се справила!   bouquet
Птица, най-накрая се намери кой да те отмени, а?  Wink
Линет, чудесна новина! Честито! Желая ти лека бременност и здраво и красиво бебче на финала!  Hug
Евилче, леко раждане!  Hug Ще се справите с бебчето, няма къде да ходите Wink
Анси, никакви лоши мисли!  Naughty Всичко ще е на шест, ще видиш!  Hug
Магнитче, как е твоята пупа? Рита ли мама подобаващо?  Mr. Green
 
Ееее, какви хубави емоции има в темата, само така да е!

И аз имам 12 дневно закъснение ама за съжаление при мене кисти и нередовен цикъл колкото щеше  Tired Да ми идва вече, че се изнервих!
Началото на март ще пускам ТСХ да видим как върви, сега съм на доза 50 и се чувствам добре Simple Smile
Хубав ден, сладурки!  Hug

# 50
  • Мнения: 13 766
...
Птица, най-накрая се намери кой да те отмени, а?  Wink

Да,бе, да не повярва човек Grinning Вече се бях примирила с вас, готовани такива, и тъкмо си пускам новата тема най-безропотно, изведнъж Shocked Изненадаааа - още една имАло.
Браво на Бърдито Mr. Green То не боли, кажи им Laughing

Радвам се на новите бременни момичета! Лека, безпроблемна бременност Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 17 281
Хаха и аз така - тъкмо си викам еййй, птичка сега как ще я изненадам  hahaha hahaha

# 52
  • Мнения: 16
Сладурки как ви се радвам  Hug Hug Hug
Линет, анси и магнитчето много много успех от мен и си мислете само готини неща, знам че бременността е мноооогоооо трудна работа ,но минава и замина и стискам палци за успешен финал. Знам и за още една бременничка от нашата тема, но нека тя си каже сама, просто да и стиснем всички едни палци защото има нужда от нас  Heart Eyes  Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 1 080
Линет и Анси честито!
Магнитче браво най-накрая престраши!
Никакво даване на отрицателни мисли и депресии! Само усмивки и всичко ще се нареди.
Литъл евил мисля, че е хубаво щом и двамата искате да се справите сами. Моят от сега се е уплашил и се чуди коя баба ще излъже да се премести при нас  Laughing
Айде още бебета да стават, че ще е по-весело!

# 54
  • Мнения: 2 111
Е,колко весело е в темата.Само така ХашиСмотки  Hug
Little Evil,леко раждане  Hug
Магнитче,много ти се радвам на лентичката  Simple Smile Всичко ще е наред.
Линет,Анси,честито момичета и спокойна бременност!

Аз за пръв път си взех направление за ендокринолог,понеже е началото на годината и личната раздава на драго сърце  Laughing Ендото ми пусна само ТСХ и пролактин,фт4 не поиска да ми пусне,не бил важен.
Днес си взех резултата и съм много доволна-ТСХ е 2.47.
Последното ми изследване е от април 2010-ТСХ  е 2.51.
Нито нагоре,нито надолу.Различното е,че спрях еутирокса от 4 месеца на своя глава и нямам засега увеличение на ТСХ.
И въобще всички хапчета спрях-противозачатъчни,еутирокс,аспирин протект,метфогама.
Бях много зле със стомаха от тях и не се чувствах добре физически и психически.
Имах някаква криза след спирането на еутирокса около 20 дни,палех от всичко,виках,крещях,бях кълбо от нерви,но после всичко премина и сега се чувствам супер.Изчезнаха ми всички болежки.
С две думи реших да си направя експеримент със себе си  Wink

# 55
  • Мнения: 776
Браво Ерота, много се радвам, че хормончето ти е съвсем в норма, пожелавам ти, така да го задържиш! Може пък да си в ремисия, щом от 4 месеца не си пила нищо и не ти се е покачил.
Най-важното е, че се чувстваш добре!

Поздрави и успех на всички бременни момичета, леко бременеене и всичко най-, най-хубаво!

Бърди, благодаря за новата темичка!  bouquet

Птица  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 6 010
erota, ихааа! Много ти завиждам! Аз също освен тироксина пия и противозачатъчни (сега правя почивка от 3 месеца за да си починел организма и както по-горе писах вече ми закъснява с почти 2 седмици  Confused ), метфогамма-та я пия от около месец и няма такова гадене и тежест в стомаха... За съжаление при мен откакто съм си изследвала ТСХ не е било под 3.5, а цикъл без хапчета трудно ще видя, та само си мечтая да спра да се бъдя всяка сутрин по-рано за тироксина или някое и друго хапче. Силно се надявам един ден да мога да имам деца и тогава ще разкарам хапчетата!  Crossing Arms
Абе с две думи, както казах, завиждам ти!  Hug
Писанче, какво става покрай теб? Всичко точно ли е?  Hug

# 57
  • Мнения: 148
Ах какви прекрасни новини!
Линет лека и безпробшемна бременност!
Дяволче, леко раждане!
Магнитче, толкова много ти се радвам Hug

На мен ми увеличиха дозата на 125. Дано да няма сърцетуп.

# 58
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Леко бременеене на бъдещите мами!

От мен само запис.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 319
И от мен запис! И лека бременност на бъдещите мами!

Общи условия

Активация на акаунт