Мнение за д-р Полина Паньова (Бургас) за корекция на устни

  • 1 062
  • 2
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 241
Здравейте, момичета, навила съм си на пръста най-накрая и аз да си сложа филър в устните и от почти година се оглеждам и ослушвам къде и как да го направя в Бургас.
Сега тече една игра във фейсбук страницата на медицински център "4 life" за безплатен филър при д-р Полина Паньова и се чудя дали да се наредя и аз. Някой има ли мнение за нея, мога ли да и се доверя? Филърите, с които работи, разбрах, че са Revanesse. Насочила съм се към нея, без значение дали ще спечеля безплатния филър или не, но искам да проуча мнението на други.
Благодаря предварително

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 553
В нета пише, че докторката има...хм..няколко специалности, доколкото разбирам дипломите й са от чужбина - Украйна
Интересно дали всички дипломи си ги е "легализирала" в БГ, за да има право да работи???
Може би това е отговора на въпроса, защо в сайта на Български лекарски съюз не излиза, че тя има поне една от изброените й в разни рекламни статии специалност.
Имай едно наум при вземането на решение.

# 2
  • Мнения: 33
Аз ходих в клиника Vitalaiz, но още на вторият месец устните спаднаха, а ги дават от 6 до 12 месеца. Слагах си за една година 3-4 пъти през 2-3 месеца по 0,5, а последния път 1мл и в момента имам устни, но със сигурност не е това което искам. Първите пъти си слагах Juvaderm, a последния Рестилайн (септември). И не смятам, че е окей за една година да си сложа 4 пъти, а устните ми да са като след няма и 0,5мл. Лятот пак смятъм да си сложа, но на друго място и все още не знам къде е най-добре. А за тази докторк, която питате не съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт