С какво Ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ - 5 част?

  • 57 662
  • 825
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Понеже снощи Тати удари ключа на старата тема, пускам ново поле за дебати  Laughing

# 1
  • Мнения: 172
Пу, първа!
Хайде дано в новата тема само да хвалим свекървите Mr. Green

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 824
Пу, първа!
Хайде дано в новата тема само да хвалим свекървите Mr. Green
Ха дано,ама надали...

# 3
  • Мнения: 3 621
Пу, първа!
Хайде дано в новата тема само да хвалим свекървите Mr. Green
Ха дано,ама надали...
А ето ме аз да се похваля от моята. Детето и мъжО спят, жената готви, а аз си цъкам из форума.
Ама откакто е дошла сутринта поне два пъти така ме издразни с изказванията си , че  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 4
  • София
  • Мнения: 7 673
Запис да следя какво ме чака, живот и здраве.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 172
Запис да следя какво ме чака, живот и здраве.  Mr. Green
Ох,милата HugЖива те ожалих направо Crazy

# 6
  • Мнения: 66
Пу, първа!
Хайде дано в новата тема само да хвалим свекървите Mr. Green
Ха дано,ама надали...
А ето ме аз да се похваля от моята. Детето и мъжО спят, жената готви, а аз си цъкам из форума.
Ама откакто е дошла сутринта поне два пъти така ме издразни с изказванията си , че  #2gunfire #2gunfire #2gunfire



Не стига,че ти готви и ти си цъкаш,ами те дразни.  Mr. Green  Peace шегичка

# 7
  • Мнения: 1 749
Ох, пропуснала съм да се запиша? Поправям се.

# 8
  • Мнения: 140
Записвам се в темата.С доста неща ме дразни, най-вече с преструвките си че много ни обича Mr. Green

# 9
  • Мнения: 305
m.mega  Ама тя сигурно си обича сина,а за теб е др въпрос.Тя и мой та много обичаше да повтаря ,че ме обичала като родно дете ха ха!Ела да видиш като се хванахме за косите дали ще го повтори вече някога Mr. GreenМежду длугото да кажа ,че една свекърва може да я разбереш на 100 процента каква е само ако поживеш с нея не по малко то 1 година и повече  даже .,защото мойта си показа същноста на третата година и то защото я хванах какви ги бръщолеви на лево и десно.

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 09:56 от maria_84

# 10
  • Мнения: 2 011
Моята  свекърва  не е лош  човек ,  но  аз  не бих могла да  живея с нея  в никакъв  случай !  Той  и  съпругът ми трудно  се справя  с нея ! Тя ми  е втора  свекърва  , уважаваме се много с нея и ми приема детето от  първия брак  ...
 Единственото  с което  ме дразни  е способността  й  да  дава  акъл  с властен  тон  -  като  някой  фюрер  е   Joy  
 Изявявам  желание да помогна  и да се  включа в подготовката  за приготвяне на храна - примерно  да  направя  салата  ...обаче се  започва едно  дуднене на главата  ми  -  кое  по-напред да  сложа ,  как  да го  нарежа ,  че  и д а го  мачкам ... после обилна заливка  с оцет  .... , който  се лее на абсолютно  всички  салати  ....  Mr. Green  Обаче един  ден й казах  -  След като  поемам ангажимент  да  приготвя  нещо  аз  ще го  направя както  аз преценя  а ако незнам как  , тогава  ще   търся помощ. А  ако  не им  харесва как  го правя  - просто  няма да  го правя  !
 Обаче ....и  другата  снаха  й  го  е казала  същото  и  сега  е супер  у тях  ....  Peace    Peace

# 11
  • Мнения: 303
Вас ви дразнят свекървите с присъствието си, а мен с отсъствието си!
А може би не би трябвало да се дразня, а да се радвам Laughing

# 12
  • Мнения: 2 011
Вас ви дразнят свекървите с присъствието си, а мен с отсъствието си!
А може би не би трябвало да се дразня, а да се радвам Laughing
Да ,  радвай  се !
 На едно  място  трудно биха  живяли  снахи и  свекърви  ,  както и  обратното  зетьове с тъщи  ...
Изобщо  съм на мнение  ,  че младите  трябва да са си отделно ако имат такава възможност ! Peace

# 13
  • Мнения: 305
stels-bels Изобщо  съм на мнение  ,  че младите  трябва да са си отделно ако имат такава възможност
 

На 100 процента съм съгласна със това мнение!

# 14
  • Мнения: 780
От вчера.Много им станало неприятно, като видели в профила ми във Фейсбук, че съм се "сприятелила" с техен познат, когото недолюбвали, въпреки, че въпросната персона е и техен приятел/?!?/.Как съм можела да се "съюзявам с враговете им", като съм знаела , че го мразели?Следователно щом съм "приятел" с враговете им и аз съм враг, най-малкото предател...Сега май са сърдити...
Издразних се.Въпросния човек съм го виждала няколко пъти-от разстояние и освен едно "Здрасти", не съм разменяла дума повече-просто играем една и съща игра във Фейса.Не бих могла и да предполагам, в какви отношения са.Ако са скарани с целия свят-трябва ли и аз да съм скарана?И най-вече, в качеството на какви, определят аз какви контакти ще имам?Достатъчно съм притеснена покрай разболяването на детето...това ми дойде в повече...Не мога да ги разбера...

Общи условия

Активация на акаунт