Ин-витро Плевен 2

  • 49 204
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 248
                                                 Да ни е на късмет новата темичка.
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
                      babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7                                                               babydust7 babydust7 babydust7 babydust7                                                                                                       babydust7 babydust7                                                                                                                                       babydust7

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 22:05 от cveta

# 1
  • Мнения: 300
Честита радост и от мен, cveta!
Нека всичко върви по план и, както писа някой в предишната тема, да предадеш тази изключително приятна "зараза" и на нас,  Hug!

# 2
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Цвети, мила, благодаря за новата темичка Hug Хайде и аз да се мушна под прашеца и хуууууубаво да се заразя с бременни вирусчета Mr. Green

# 3
  • Мнения: 483
Хайде да ни е честита новата тема и дано да е изпълнена само с хубави новини!  newsm10

Цвета честити три сърчица! baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 4
  • Мнения: 4 737
Не мога и аз, да не се пъхна под прашеца  Party  Цвета Hug честита ти радост - шаренка  Hug
Честита ни и нова чудна тема пълна с вълшебен прашец хайде, ние пък да я напълним само с положителни тестчета и такива тройни новини  Praynig

# 5
  • Мнения: 249
canita, аз бях пациентка на д-р Бързашки. Бях по къс протокол. Всичко мина повече от добре. Доктора и акушерките ти обясняват какво следва, кога трябва да направиш изследвания, за какво и кога трябва да си на преглед, кога какво лекарство да приемаш, в каква доза.  Ако нещо не ти е ясно винаги можеш да попиташ или него или акушерките-всички са много мили и обясняват добре.  bouquet
Аз се притеснявах от пункцията, но тя мина толкова леко и безпроблемно, че нямам думи. Неприятно ми беше на трансфера, защото много ми се пишкаше, но така трябва Peace
Не се притеснявай! Ако нещо по-конкретно те интересува питай-ще ти отговоря, стига да мога. Все пак опита ми не е голям-това беше първото ми инвитро.
Успех на всички!  bouquet

# 6
  • Мнения: 248
И мен на трансферите ми е по гадно,именно заради пишкането.Последния път се бях припотила от зор,и като  ме изпишкаха съм заспала. Laughing

# 7
  • Мнения: 817
Цвети, благодарим за новата темичкаи и за това че ни навестяваш, ти си ни стимула и дано всички скоро да се преместим от тази тема в отчетни.

# 8
# 9
  • Мнения: 109
здравейте  Hug момичета да мина и аз през прашеца  newsm44 luvbed

# 10
  • Мнения: 767
Здравейте момичета  Hug
Цвета благодаря за новата тема и чести ти шарени гащи много се зарадвах.
Аз съм все още в болница заради прокървяване засега нещата се овладяха надявам се да няма вече неприятни изненади #2gunfire,сигурно ще ме изпишат утре за да пътувам в събота за Плевен стискайте ми палце милички всичко да е наред Praynig Praynig
И аз да поръся малко бременски прашец ,че много трябва да се увеличим babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 11
  • Мнения: 168
Честита нова тема и от мен момичета!Цвета честито и от мен и леко бременеене!Бенито-ще стискаме палци  Praynig !Дано прашеца ви е заразен!!

# 12
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Бени, стискам силно палци това да е било последното премеждие и от днес до термин да имаш една хубава, лека и спокойна бременност!!! Praynig Praynig Praynig Муш под прашеца и дано да държи по-дълго Mr. Green После пиши как е минало в Плевен! Hug
Ивка, ти къде се спотайваш, а? Mr. Green Какво става с теб, мина ли стимулацията, нещо за пункция, трансфер newsm78 Казвай, че да стискаме здраво палците Hug
Дездемона, ти няма ли да почваш нещо или си в изчакване? Rolling Eyes За теб от сега съм стиснала палчетата Hug Hug Hug
Някой друг да се похвали?! Издавайте се веднага Naughty Mr. Green Изчезвам, че трябва да се трудим Tired
Лек ден, мацки! Hug

# 13
  • Мнения: 670
С не голяма радост се включвам да ви следя  Cry

# 14
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Ivkacom, добре дошла и бързо отишла Peace Пиши ако искаш за себе си, проблема ви и при кой лекар си. А ако започнеш процедура наминавай да се отчиташ, че да стискаме палци за теб! Hug

Общи условия

Активация на акаунт