ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 36 871
  • 812
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 2 708
Здравейте,
Попрочетох наоколо но не открих тема или питане по моя проблем. Ако съм го пропуснала, моля да ме извините.

Питането ми е, защо от известно време насам, когато пиша в тема, отговор, мога да пиша само до 2-3 реда под видимата част на полета, което се отваря за отговор. След което не виждам вече последните си редове, не сработва скрола явно и цялото поле при всяко натискане на буква започва да трепти и мърда и ми е невъзможно да пиша постове по-големи от 15тина реда приблизително.
Благодаря

# 107
  • Мнения: 6 323
Предполагам става с браузер Интернет Експлорер 8.
Натиснете това бутонче

# 108
  • Мнения: 1 101
Пак да си повторя въпроса   newsm78
S Google chrom sam ...kak da opravya kredora?Imam samo sinio kvadratche s EN newsm78...i ne moga da prevkucha na BG

Кредор работи ли с Гугъл хром?4е ми се струва 4е съм писала преди newsm78 но оня ден не ставаше newsm78

# 109
# 110
  • Мнения: 1 101
 newsm78 Странно...може и да съм се заблудила 4е съм писала през Гугълхрома..
Благодаря  bouquet

# 111
  • Мнения: 4 569
Може ли да си направим спамочат тема в Имена? Praynig Малко сме редовните,та ще върви бавно. Praynig

# 112
  • Мнения: 6 323
Спамо-чат? В Имена? Не.

Не виждам смисъл и повод да има спамо-чат тема в имена.
Има достатъчно теми, разискващи имената по принцип, а не с конкретни питанки за избор.

# 113
  • Мнения: 2 708
намерих го, редактирам се


Изтествах го, Simple SmileSimple SmileSimple Smile Работи Simple Smile
Хиляди благодарности, бях се отчаяла вече Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 09:54 от Krische

# 114
  • Мнения: 17 546
Ако ползвам браузъра на телефона за влизане във форума, мога да пиша без проблем, но ако реша да ползвам форума през Опера мини в телефона, ми излиза съобщение в червено каре, че имам забрана за публикувам в този форум. Вероятно такова съобщение се появява на потребител с бан. Но аз нямам такъв. Влизам от лаптопа си, от домашния компютър, от служебните без проблем, както и от телефона, което е видно от този пост. Само в Опера мини е това съобщение за забрана в червеното каре... Rolling Eyes

# 115
# 116
  • Мнения: 6 323
Ако ползвам браузъра на телефона за влизане във форума, мога да пиша без проблем, но ако реша да ползвам форума през Опера мини в телефона, ми излиза съобщение в червено каре, че имам забрана за публикувам в този форум. Вероятно такова съобщение се появява на потребител с бан. Но аз нямам такъв. Влизам от лаптопа си, от домашния компютър, от служебните без проблем, както и от телефона, което е видно от този пост. Само в Опера мини е това съобщение за забрана в червеното каре... Rolling Eyes

Няма повод за това, освен ако през Опера-та не е влизано с друг акаунт, на който е забранен достъпът.
Проверих всички IP-та - няма наложена забрана по IP, а само на конкретни потребителски имена.

# 117
  • Мнения: 98
Не мога да публикувам в  тема, където вече съм писала,,,изобщо не ми дава бутон отговори,а вече си имам необходимия брой публикации newsm78 т.е сигурна съм ,че бяха много повече от 40 -колкото е броят им в момента римат някаква давност ли

# 118
  • Мнения: 6 323
Мненията Ви са намалени, защото преди 2 дни е премахната една тема тип "чат", в която имате над 20 публикации.

# 119
  • Мнения: 17 546
Няма повод за това, освен ако през Опера-та не е влизано с друг акаунт, на който е забранен достъпът.
Проверих всички IP-та - няма наложена забрана по IP, а само на конкретни потребителски имена.
Ами това с червеното каре, оповестяващо забраната, се случи веднъж(рядко ползвам Опера-та на телефона), малко след това се оправи и нямаше проблем да пиша през Опера. След това не съм проверявала доста време. Днес опитах и червеното каре за забрана отново беше там.
Може би съм влизала някога преди време през профил, който наистина не е мой, но дамата на която е, си пише без проблем в момента и без да е имала някога бан.
Както и да е, не ми е толкова важно, просто ми направи впечатление, че веднъж го има, после го няма, после пак го има... и така. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт