ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 36 878
  • 812
  •   1
Отговори
# 90
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
всичко е наред   Peace успешно ликвидирах старата анкета и пуснах нова   bouquet

Благодаря   bouquet

# 91
  • Мнения: 2 199
Кой може да ми редактира стар пост - информацията е лична и бих искала да пиша на модератор или админ на ЛС. Благодаря ви предварително.

Благодаря поста беше редактиран.

Последна редакция: пн, 28 фев 2011, 23:57 от Суха Мащерка

# 92
  • Мнения: 5 790
Моля, някой да мине с метлата през последните 2 страници на тази тема, че се завихриха едни страсти, далеч от предназначението й: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=566920.180

# 93
  • Мнения: 685
Здравейте. Може ли да ми кажете как се търси в архива? newsm78 Вече се чудя 10мин и не мога да се сетя. Hug

# 94
  • София
  • Мнения: 39 838
Суха Мащерка, пишете ми на ЛС.

bebo4ko, архива е налят в активни форум. Използвате търсачката по обикновения начин.

# 95
  • Мнения: 685
ОК. Мерси!  bouquet

# 96
  • Мнения: 512
Здравейте, нещо от вчера ми "боде очите" и реших да си кажа - моля ви, оправете заглавието на статията "Детето и мобилният телефон", пълният член е погрешно сложен.
 Hug  bouquet

# 97
  • Мнения: 2 199
Благодаря на всички които ми писаха за да се отзоват на молбата ми. Всичко е наред сега!
 Hug

# 98
  • Мнения: 512
Благодаря Ви, страхотно сте бързи!
Не би ми направило впечатление в друг сайт, но тук всичко е така добре структурирано и поднесено, че не може да е нищо друго, освен перфектно!
  bouquet  bouquet  bouquet
Хубав ден и продължавайте да творите добрите дела, които радват и помагат на всички ни!

# 99
  • Мнения: 1 101
S Google chrom sam ...kak da opravya kredora?Imam samo sinio kvadratche s EN newsm78...i ne moga da prevkucha na BG

# 100
  • Мнения: 512
Здравейте, нещо от вчера ми "боде очите" и реших да си кажа - моля ви, оправете заглавието на статията "Детето и мобилният телефон", пълният член е погрешно сложен.
 Hug  bouquet


Е, нямам думи, страхотно се изложих...  Embarassed Embarassed Embarassed
Направо ми иде да се гръмна, повярвайте... Вие наистина сте върхът, а на мен ми иде да си скъсам дипломата - заглавието ви си е съвсем наред, не знам поради каква причина съм решила, че има грешка...  newsm78 newsm78 newsm78
Много, много се извинявам! И повече няма да се "обаждам"... Embarassed
Вие сте чудесни, приемете най-искреното ми извинение!
  bouquet

# 101
  • Мнения: 6 362
За заглавието може би може да се поспори, но не е тук точното място.
В правописната тема може да пренесем обсъждането.

И според мен е пълен, както бе публикуван, но приех забележката на доверие

# 102
  • Мнения: 349
Здравейте може ли някой да изтрие края на първия ми пост в тази тема ?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564732.0
става дума конкретно за фразата "Поздрави,..."

Благодаря ви много!

# 103
  • Мнения: 6 362
Готово.

# 104

Общи условия

Активация на акаунт