ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 36 898
  • 812
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 62
Ентусиаст
*
Offline Offline

Публикации: 147



Профил Лично Съобщение (Offline)
   
Re: (Без заглавие)
« Изпратено до: malka : Пет., 25 Февр. 2011, 21:18 »
   Отговори с цитат Отговор Изтрий това съобщение
Цитат на: malka в Пет., 25 Февр. 2011, 18:37
аз не знам какво ще постигна защото не аз съм изтрила поста ти но знам какво ти ще постигнеш ако не спреш  Laughing  БАНН  Cool защото модератор изтри поста ти newsm48
 
затова ли изтрихте коментарите ми .... достатъчно добре се вижда злорадството на потребителката Ashanti79

# 76
  • Мнения: 6 362
1. Личните съобщения не случайно се наричат "лични" и публикуването им първо е проява на лош вкус, второ - нарушение на правилата.

2. Никой не трие публикации, само защото на даден потребител не му харесват.

3. Досега не бях поглеждала публикациите Ви, но считам, че освен изтритите има още доста, които са за премахване. Мога да Ви ги цитирам после, но за повечето е достатъчно да се погледне прозорчето с емотикони, тъй като съдържанието им е основно такова.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 3 054
Имам следното питане: Допускат ли се обиди и нападки от един потребител към друг и ако да, защо???

Визирам това мнение - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564324.msg17929777#msg17929777
и по специално това:
Цитат
Но ако прочета още веднъж някой да се опитва да прикрива multimodal по подобен на totonto абсолютно смехотворен начин и ако продължавате да упорствате, лъжете и забаламосвате хората, ще приведа доказателства, след които, за ваше съжаление, ще стане много, много грозно в тази тема.
От къде накъде един потребител ще предоставя информация за друг потребител (без неговото съгласие) на трети лица????

 
Последните страници след това мнение са пълна безсмислица и не във връзка със заглавието на темата.

П.П. Всъщност като прочетох пак правилата на форума има нарушение (поне според мен) на няколко точки - 2,8,10.
Виждам единствено заплаха за действие, не самото действие.
Инак тонът, да, не е приятен, но в тези теми на много места е така.
Ако има разкриване на лична информация, разбира се, че ще последва санкция.
За последните страници сте абсолютно прави.

# 78
  • Мнения: 6 362
Работи ли се в "На път"? От вчера го няма бутончето "Ново"  Thinking
Никъде го няма.

Навсякъде си работи НОВО-то.

Здравейте !

Тъй като съм отдавнашен / сравнително / потребител се изкушавам да попитам , поради каква причина от близо година не работи броячът на публикациите ми ? Зная за теми , в които те не се отчитат , но мисля , че през този период съм писала и в доста други .

Прегледах отгоре-отгоре публикациите, но всичко, което видях, бе в подфоруми, в които публикациите не се отчитат.
Влезте в профила си, изберете Покажи статистики и вижте в кои форуми са повечето публикации.
От 10 подфорума, в които имате най-много публикации, едва в 2 се отброяват мненията.

# 79
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Mamma,сега погледнах и само в "На път " нямам бутонче "ново". И то на първата страница половината теми нямат , на втора нито една. В моят телевизор ли е повредата?

# 80
  • Мнения: 2 176

Здравейте, може ли да ми отговорите за колко време e блокиран потребителя otkazal se.

# 81
  • Мнения: 6 362
Mamma,сега погледнах и само в "На път " нямам бутонче "ново". И то на първата страница половината теми нямат , на втора нито една. В моят телевизор ли е повредата?

Пробвайте да изчистите кеша на браузера.



Здравейте, може ли да ми отговорите за колко време e блокиран потребителя otkazal se.

Временна е наложената забрана. Ако питането е от самия потребител, да ми пише на мейла.

# 82
  • Мнения: 5 140
Може ли да заковете тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=566660.new#new
Благодаря предварително!  Hug  bouquet

# 83
  • Мнения: 945
Не трябва ли да е на български http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=566657.0
Авторът сигурно е с добри намерения, но трудно се чете така.

# 84
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Привет,

наскоро имаше проблем с добавянето на анкета, псоел беше решен, но сега не мога да изтрия анкетата, за да добавя нова.

Имам бутон "добави анкета", а би следвало да има"изтрий анкетата" и после да се появи бутон за добавяне.

Също анкетата от скоро не може да се редактира - защото преди 2-3 дни я редактирах веднъж.

Моля за съдействие   bouquet

# 85
  • Мнения: 106
Няколко пъти ползвам бутона "Информирай модерато" ,за тази тема ,която е на 450стр. близо.
Има ли причина да не е заключена?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360412.6705;topicseen  - клик

# 86
  • Мнения: 945
 В темата "Кой е филмът", пуснах един плакат. Вчера се виждаше, а днес е изчезнал. Каква може да е причината?

# 87
  • Мнения: 6 362
Имам бутон "добави анкета", а би следвало да има"изтрий анкетата" и после да се появи бутон за добавяне.

Писах на програмистите. Възможно най-бързо ще бъде отстранен проблемът.


Няколко пъти ползвам бутона "Информирай модерато" ,за тази тема ,която е на 450стр. близо.
Има ли причина да не е заключена?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360412.6705;topicseen  - клик

Да. Нееднократно е коментирано, включително и вътре в темата. Това е мястото, където всеки може да получи най-бърз отговор на въпрос от всякакво естество, тъй като много хора са писали в темата и съответно при нов въпрос на всички тях темата им излиза в Нови отговори на моите публикации.


В темата "Кой е филмът", пуснах един плакат. Вчера се виждаше, а днес е изчезнал. Каква може да е причината?

Изображението е зададено коректно и си е в публикацията. Напълно възможно е от сайта, откъдето е взето изображението, да не позволяват вграждането/използването му в други страници.

# 88
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
  bouquet Благодаря, ще чакаме  Hug

# 89
  • Мнения: 6 362
a.l.e.n.a, моля, проверете дали всичко е наред с анкетите и пишете тук.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт