Отговори
# 720
  • Мнения: X
Ааа, шубето настрани  smile3513  Вече си абсолютно здрава и щастлива жена, дай Боже за дълги години !

# 721
  • Мнения: 430
Ааа, шубето настрани  smile3513  Вече си абсолютно здрава и щастлива жена, дай Боже за дълги години !
newsm10 newsm51

# 722
  • Мнения: 5 140
Браво на Джес ще и звънна утре, непременоооо  Heart Eyes

Искам да ви се похваля...тази година за 2-ри пореден път съм с 1-ва група ПАП.  Mr. Green

Кога да пускам нова тема!!! newsm78 Дали е време?  Joy

# 723
  • Мнения: X
Преди да пуснеш, да поздравя, все такива резултати !  Hug

# 724
  • Мнения: 5 140
Преди да пуснеш, да поздравя, все такива резултати !  Hug


на всички да са все такива хубавиии  Heart Eyes Hug  bouquet

# 725
  • Мнения: 0
Здравейте мили дами, както доста от вас и аз досега само съм чела, докато се реших да пиша и да споделя това, което ми се случи и ако мога да бъда полезна с нещо за другите.

Ще се опитам да бъда по-кратка. С моя мъж миналата година решихме да започнем да правим опити за бебе, но до момента все неуспешно. През август реших да отида на профилактичния гинекологичен преглед и от тогава започна и моето ходене по лекари. Пуснах си изследване за цитонамазка и гинеколожката ми каза, че вижда съмнителен левкоплакичен участък и ме прати да се изследвам в онкодиспансера. За първи път се сблъсках с термина левкоплакия и ужасно се стресирах. Очакваше се резултата от цитонамазката да бъде готов след 2 седмици, през това време отидох в онкологията и незнайно защо реших да запиша час при д-р Узунов (просто нямаше кой да ме светне да не си избирам този лекар). Той ме стресира с думите че виждал ракови клетки, но трябвало да отида в частния му кабинет за да се уверял. Веднага след като излязох от кабинета му реших да отида и при д-р Филев. Той пък без да има резултат от цитонамазка и без да ме предупреди реши, че трябва да ми взима биопсия. Преживях най-стресиращите дни в живота си, ако не беше интернет нямаше да знам нищо. Та.. изчаках още две седмии и получих резултатите и от цитото и от биопсията. Цитото ми беше пап2, а биопсията - цин 3 и диагноза тежка дисплазия - директно ми казаха конизация. Още по-стресирана реших да потърся и още едно мнение и си избрах доц. Корновски от майчин дом и тогава доста неща ми се изясниха. Мнението му не беше по-различно, но съм благодарна, че си избрах този лекар, тъй като за първи път се сблъсках с добро отношение и разбрах всичко, а и метода чрез който ми предложиха конизация ми допадна повече от колкото в онкодиспансера. И така миналата седмица направих конизацията и сега остава да чакам да мине възстановителния период и отново профилактичен преглед и всичко да е ок, че да възобновим опитите за така желаното бебе. Май не успях да бъда много кратка, за което се извинявам. Пожелавам на всички здраве!

# 726
  • Мнения: 2 898
Lusi, аз съм минала по този път, само че имах късмета да попадна директно при Явор Корновски. Невероятен лекар и Човек. Оперирана съм от него преди 3г. и засега, слава Богу съм добре. При Филев не съм била, но при Узунов - да. Много студен и  не съм убедена,  че човек, който не влиза в операционната е в час. Пожелавам ти добри резултати и бебче!

# 727
  • Мнения: 0
Джеси,
много се радвам, че е минала операцията! Нямам търпение да влезеш в темата и да кажеш, че се чувстваш добре  Simple Smile Стискам ти плаци, изпращам ти много много много положителна енергия и вярвам, че  ти си силна жена и ще се възстановиш бързо!  Hug

# 728
  • Мнения: 0
Lusi, аз съм минала по този път, само че имах късмета да попадна директно при Явор Корновски. Невероятен лекар и Човек. Оперирана съм от него преди 3г. и засега, слава Богу съм добре. При Филев не съм била, но при Узунов - да. Много студен и  не съм убедена,  че човек, който не влиза в операционната е в час. Пожелавам ти добри резултати и бебче!

Благодаря за пожеланията  Simple Smile

# 729
  • Мнения: 430
Браво на Джес ще и звънна утре, непременоооо  Heart Eyes

Искам да ви се похваля...тази година за 2-ри пореден път съм с 1-ва група ПАП.  Mr. Green

Кога да пускам нова тема!!! newsm78 Дали е време?  Joy
Бравоооо Синеочко. Много се радвам за теб мила. Отличничка ,само така да си.

# 730
  • Мнения: 117
Момичета Джеси ми се обади ,операцията е минала, много я болеше и не можахме да говорим много, беше упоена още и уморена. Тя е с нисък праг на болка и каза че много я боли. Катетера са и го сложили на живо  не знам защо, аз бях под упойка когато са ми го сложили. Това е кошмар тия хора акъл нямат. Каза че и тази манипулация много я е боляла, но важното е че мина най-страшното. Утре на визитация ще кажат какво са и махнали , след операцията лекар не е идвал и тя не знае подреобност. За сега е това ако има друго ще пиша пак.

Стискаме палци всички да се възстанови по-бързо и отново да се усмихва и радва на семейството си.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 6 348
Синеоч е пуснала нова тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=619289.0

# 732
  • Мнения: 5 140
Браво на Джес ще и звънна утре, непременоооо  Heart Eyes

Искам да ви се похваля...тази година за 2-ри пореден път съм с 1-ва група ПАП.  Mr. Green

Кога да пускам нова тема!!! newsm78 Дали е време?  Joy
Бравоооо Синеочко. Много се радвам за теб мила. Отличничка ,само така да си.

 Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 733

Общи условия

Активация на акаунт