AVON обсъждане на продукти за клиенти- 4

  • 37 795
  • 651
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


AVON обсъждане на продукти за клиенти- 1
AVON обсъждане на продукти за клиенти- 2
AVON обсъждане на продукти за клиенти- 3

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Айтос
*Роска*

Благоевград
ksiush

Бургас
bradata
Belle Fleur
*Poli*            -Славейков

Варна
katyadjin
фенка на МЕЧО ПУХ ж.к. "Владиславово",  "Дубровник" 
_re_ge
jenshen73
rumi_m2001
shhht.secret
ФЕЯТА

В. Търново
Severus

Видин
anichka_avon

Г. Оряховица
Luisi

Добрич
Mari^

Дупница
bebe_27

Копривщица
mariadg1

Монтана
idealnolo6a

Перник
GarJeto   


Плевен
Patenceto84   
meggylo
Тони.

Пловдив
simona06 - центъра
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
     
Русе
berinda
маякуб

Сливен
slavena80

София
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
   deni_val     - Студентски град, Дървеница, Дианабад и Мусагеница
mimeime         - около кино Арена (запад)
Monadirs     -Люлин, Лозенец
petjia            -  Люлин 7, център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
seilar            -Окръжна болница, МУСАГЕНИЦА
TASS            - Бизнес парк София - Младост 4
vitca                - Център,Подуене,Слатина,Гео Милив,Редута,Ситняково,Яворов,Суха река,Левски,Хаджи Димитър.Може и за Павлово,Бъкстон,Борово и Красно село
ASTILLA       - Банишора и Надежда
Узи     - центъра, НДК, Медицинска академия, кв. Иван Вазов

Стара Загора
sisi_91

Шумен
neli mar4
Чечинка

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

jenshen73 - Варна

TASS - София       
mamita81 - София


AVON Moisture Seduction Lipstick swatches

Последна редакция: нд, 20 фев 2011, 18:12 от Cruella de Bub

# 1
  • Мнения: 619
Да питам и аз. Харесах си от каталог 3 новите червила, с които може да се купи промоционално калъфчета. Е, добре де, калъфчето харесах  Mr. Green .
И още повече,че има и козметична чантичка в същата серия. Някой виждал ли я на живо, колко е голяма, струва ли си парите ? Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря за темата   bouquet

Аз пък да питам за новите трицветни гланцове, някой видя ли ги?

# 3
  • Мнения: 1
Бихте ли ми препоръчали хубава пудра.    newsm03

# 4
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Да питам и аз. Харесах си от каталог 3 новите червила, с които може да се купи промоционално калъфчета. Е, добре де, калъфчето харесах  Mr. Green .
И още повече,че има и козметична чантичка в същата серия. Някой виждал ли я на живо, колко е голяма, струва ли си парите ? Simple Smile
за калъфчето не знам, но червилата са много хубави

# 5
  • Мнения: 220
Да питам и аз. Харесах си от каталог 3 новите червила, с които може да се купи промоционално калъфчета. Е, добре де, калъфчето харесах  Mr. Green .
И още повече,че има и козметична чантичка в същата серия. Някой виждал ли я на живо, колко е голяма, струва ли си парите ? Simple Smile
Аз си я взех и честно казано не съм доволна. КАто ми върнат апарата от ремонт ще я снимам. Изглежда евтино направена, подплатата е крещящо розова, няколко кончета вече се подават от ъглите. А и имам чувството, че ако я размотавам в чантата, лака ще стане на нищо. Иначе е с прилични размери.

# 6
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз имам чувството, че тази козметичка, ще е като една стара подобна от лак, само, че беше с електрикав хастар,е никак не я харесвах.. така и не я ползвам, седи си Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 78
Калъфчето към новото червило е хубаво, всички клиентки много го харесаха, вътре си има огледалце, даже някои съжалиха,че не са го поръчали.
  Някой питаше за новия вибриращ рол-он за очи. Аз си имам стабилни торбички под очите и редовно го ползвам сутрин и вечер. Много съм доволна, доста се свиха торбичките и не ми дразни на очите, защото иначе  сълзят от всякакви кремове за очи. Наистина има ефект!

# 8
  • Мнения: 220
Аз имам чувството, че тази козметичка, ще е като една стара подобна от лак, само, че беше с електрикав хастар,е никак не я харесвах.. така и не я ползвам, седи си Rolling Eyes

Ако говориш за една кръгла със синьозелена подплата - тя е далеч по-добра от новата. И лака й е по-добър, и е по-здрава.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 365
Благодаря за темата   bouquet

Аз пък да питам за новите трицветни гланцове, някой видя ли ги?
Много ми харесаха всички цветове, отговарят на показаните в каталога. Хубавото е, че може да се регулира интензивността на цвета, получават се различни нюанси. Като консистенция са доста лепкави.

# 10
  • Мнения: 438
 В предната тема някой искаше снимка, на която се вижда как изглежда цвета Sateen на лака за нокти.
 В тази връзка отбелязвам, че преди време бях писала, че цветът няма нищо общо с показания в каталога, но сега се поправям Blush
 Аз си бях поръчала този цвят и ми пристигна лак с кафеникав цвят (нещо между кафяво и бронзово), а отдолу беше залепена лепка, на която пише Sateen. И аз останах с убеждението, че цвета в каталога няма нищо общо с истинския цвят. В следваща брошура моя позната си поръча същия цвят и получи това, което беше поръчала. Тогава вече ми светна   Nature Sunny , че най-вероятно е станала грешка при лепенето на стикерчетата. За мен е загадка кой всъщност е лакът, който ми доставиха вместо поръчания от мен. Малко ми прилича на  Bronze, но не съм сигурна....

# 11
  • Мнения: 0
Бихте ли ми препоръчали хубава пудра.    newsm03
Аз съм най доволна от фон дъо тен и пудра на Anew въпреки че не са за моята възраст нямам проблеми,  може да са по скъпи сравнение с другите, но са много по икономични защото по хубаво покриват и цветовете са по приблизителни( еднакви) към човешката кожа  

# 12
  • Мнения: 1 131
Благодаря за снимчицата,Вдовичке  Hug

# 13
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз тук с въпрос относно коректорите. http://martinidan1.snimka.bg/other/03.561764.21979090 Спряла съм се на този с четката(искам го за зоната под очите) Как са цветовете?Кой е подходящ за светла кожа.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 365
За коректора с четката само негативни отзиви съм чувала, аз ползвам коректора стик и съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт