Професионални серии за коса - 17

  • 65 275
  • 734
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Професионални серии за коса - 17



Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно- и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.

Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване 
Как да ползваме Kerastase CONCENTRÉ VITA-CIMENT ® 1 + 2 + 3
Къдравата коса …
Опит с INOA
За боите Majiblond
За естествен блясък 1 и 2
Деминерализиращи терапии  
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти

 

Предишни теми

Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 1
Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 2
Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 3
Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 4
Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 5
Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 6
Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 7
Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 8
Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 9
Професионални серии за коса - 10
Професионални серии за коса - 11
Професионални серии за коса - 12
Професионални серии за коса - 13
Професионални серии за коса - 14
Професионални серии за коса - 15
Професионални серии за коса - 15


# 1
  • Мнения: 1
По препоръки на Алена и Люлякова /благодаря много мили дами/ си ползвам маска Интенс рипеър и реконструктора за боядисана коса на Янсей. Определено имам промяна в усещането си за косата, по- мека, по- бляскава, не стои като изпръхнала по крайщата. Ще ви следя постоянно за безценните съвети, а като взема заплата началото на месеца мисля да си взема шампоан Форс Вектор. Надявам се ще бъде удачна комбинацията с другите 2 продукта и няма да ми се губи обема от него, как мислите?
Алена, благодаря за новата тема, за доброжелателността и приятелското отношение!  Hug

# 2
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря   bouquet

между другото - аз този шампоан не съм го ползвала - защото имам много други и да не ги трупам  Mr. Green , но няколко момичета споделиха, че маската форс вектор им е идеална - в комплект с шампоана, а нез него не  newsm78 явно има нещо в този шампоан ....косата ли подготвя  newsm78

ако целиш да го ползваш само против накъсване - само с шампоана няма да има кой знае какъв ефект, но в комбинацията с маската - може да се очаква   Peace

# 3
  • Мнения: 1 434
Много съм доволна  от ампулката Аблолют рипеър Peace  bouquet

# 4
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
в препоръките пишеше, че най-добри резултати се постигат в комбинация в реню Ц - не да се смесят - а реню Ц преди шампоана, и пауър рипеър Б - след него  Peace аз в тази комбинация не съм ги ползвала; само пауър рипеър Б ми действа вълшено, но мисля до няколко месеца да взема и реню Ц и да ги пробвам в комплект  Peace

ти как я ползва?  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 434
Измих си косата с Шампоан  - Интенс рипеър , след това  внимателно напръсках дължините с  ампулата , ефекта наистина е мигновенен  ,постоях колкото  можах  около 5-6 минути , след това сложих маска  Интенс  рипеър  резултата е налице - косата ми е мека лъскава  и  по-важното е че без какъвто и да е проблем  я разресах  Heart Eyes  bouquet

# 6
  • Мнения: 75
a.l.e.n.anewsm51 за темата!
И вместо запис...ползвала съм и реню Ц и абсолют рипеар Б , но никога в комбинация.
Харесват ми много и двете и ако трябва да определям като по-силно въздействие върху косата ми - то сякаш е реню Ц.
Абсолют рипеар Б съм я ползвала всякак / нали обичам да експериментирам  Simple Smile/ - само ампулата , ампулата +маската / заедно , поотделно / ... въобще допада ми и периодично си я вземам.
Благодаря за препоръката ,когато пуснат реню Ц ще пробвам комбинацията. Hug

# 7
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
заради тази тема почвам съвсем целенасочено да се замислям и да следя какъв е ефекта на един или друг продукт и онзи ден установих, че след ползването на 5 продукта в рамките на 1.5 часа съвсем оплитам конците и не мога да кажа кой резултат на кой продукт се дължи  Mr. Green

# 8
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
 dachita и аз четох повече възторг за реню Ц   Peace Hug , позлвала съм ампули с етртични и други масла за преди шампоана на рене фюртерер и фито - но те са по-скоро за енергизиране на скалпа, а реню Ц си е за косъма (по памент) - така, че за мен са различни Wink))

от къде я вземате масово - гледам, че напоследък в рибата я чакате?

Bluevelvet   bouquet поздравления - не бе ми хрумнало да се комбинира с интенс рипеър - добър изстрел - може да се възползвам от  "откритието" ти

аз успешно я комбинирам с балсама витамино колор - идеален ми идва особено ако преди това съм имала по-подхранващи сесии  Peace

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
заради тази тема почвам съвсем целенасочено да се замислям и да следя какъв е ефекта на един или друг продукт и онзи ден установих, че след ползването на 5 продукта в рамките на 1.5 часа съвсем оплитам конците и не мога да кажа кой резултат на кой продукт се дължи  Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green и аз минах през този период - няколко месеца - да не говорим, че значение има и в какво състояние е косата в конкретния момент, какво си ползвал на предишните измивания - как е подготвена косата  Mr. Green

постепенно започнах да изучавам действието на основните продукти, които ползвам и постепенно въвеждах по 1 нов продукт, като го наблюдавах при серия от измивания и в комбинация с различни продукти  Peace

минават няколко месеца, докато се "освестиш"  Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 75
a.l.e.n.a , аз я взимам от Рибката , комбинирала съм я и с различни маски абсолют рипеър, интенс ...  веднъж и с маска на Вела.
  Agent Provocateur  , като направиш няколко комбинации и по метода на изключването много бързо "влизам в час ". Simple Smile... че даже вече си имам любими комбинации- кое с кое да съчетая , за да постигна даден ефект.  Laughing

# 11
  • Мнения: 3 214
Аз понеже още се чудя на Чи Силк Инфюжън, все пак да питам дали е подходяща за моята коса - чуплива, напоследък по-скоро къдрава. Не ползвам сешоар или преса, а май останах с впечатление, че основно я ползвате при изправяне на косата...Най-общо казано търся плътност и оформяне на къдриците. В този ред на мисли продължавам да очаквам положителни мнения за продукти за къдрави/чупливи коси   bouquet

# 12
  • Мнения: 372
Аз понеже още се чудя на Чи Силк Инфюжън, все пак да питам дали е подходяща за моята коса

Май пасва на всички коси. Колко момичета с различни коси я пробвахме, май недоволни нямаше.  Crazy

Аз ще се запиша с този балсам, който поръчах заедно с коприната, но до сега умишлено не споменавах, за да мине повече време и да дам реална преценка: http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=215&products_id=1821
Понеже е от серията Екстрийм и съдържа протеини, очаквах втвърдяване. Такова обаче нямам. Балсам е, а ми действа като маска. Когато го измивам, няма лигаво усещане. Изобщо, имах чувството, че не съм ползвала нищо след шампоана. Когато косата ми се изцеди и започна да съхне обаче, усетих колко по мека е станала. Бих сравнила усещането с маската Абсолют Рипер, но без утежняването на косъма. Накратко, останах приятно очарована от балсама.

Алена, благодаря за чудесната нова тема!
   bouquet

# 13
  • Мнения: 3 675
След Deep fuel и Cat се препоръчва използването на точно този балсам. Аз не си го взех и може би за това не успяха да ме впечатлят чак толкова много тези протеинови бомби.  newsm78   Rolling Eyes
Някой ползвал ли е Anti Snap и маската от тази серия?

Feeling, какъв шампоан използва преди балсама?
 

# 14
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
... изживявам се като Баба Ванга тази вечер и предричам, че това непроизносимо масло ще е новият хит след мароканското (арган) маслото  Crazy
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P282930&categ … ouldPaginate=true

http://www.naturalbeautyworkshop.com/my_weblog/2009/07/pequi-oil.html

Общи условия

Активация на акаунт