Март е вече, бързичко расте Юнското човече - тема 17

  • 20 233
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 111
 Чин, ако си много заета, мога да пусна темата утре Simple SmileСамо да ми кажете  дали има нещо ново да се слага на първата страница Peace

# 646
  • Мнения: 2 456
Чин, ако си много заета, мога да пусна темата утре Simple SmileСамо да ми кажете  дали има нещо ново да се слага на първата страница Peace
То има общ акаунт и всеки може да я пусне по принцип. На мен не ми представлява никакъв проблем, а и аз искам всеки път да е различна, затова е цялата работа. Просто няма да успея тази вечер, може би утре сутринта.

# 647
  • Varna, München
  • Мнения: 57
Здравейте мили мамчета  Hug

Чин леко четене   за изпитите  Peace

Роси, радвам се че резултати от теста за захар са добри, моят лекар не  ми се обади, означава че и аз мога да се успокоя,  Simple Smile

Орнела мн съжалявам за котенцето   Sad

Болничките дечица да оздравяват бързичко, че слънчо почва да топли малко по малко , време за разходки наближава  Hug  Grinning

Марчелино, и ние си имаме една малка тигрица на годинка  Crazy и мн си я заобичах, момичета ме успокоиха и казаха че няма проблем , не искам да я давам,  Confused заначало няма да я пускам в спалнята, така или иначе не спи и сега при нас, и малко повечко внимание ще трябва къде и какво прави... Надявам се да се справя и тя да ми се кротне малко, че е доста игрива  Peace

Мн хубаво че се запознавате и си организирате срещи  Simple Smile И аз намерих няколко бъдещи летни мамчета в Мюнхен..  Simple Smile надявам се да се сприятелим и заедно да бутаме количките  Simple Smile

Лека вечер , спокойни сънища   bouquet Аз ще попиша още малко и после се отправям към кухнята   chef ще се пробвам руло Стефани да направя  Crazy


Ооо сега видях че днес удрям 100 дена  Flutter

# 648
  • София
  • Мнения: 13 206
Аз съм ок със срещичките - ще се познаем. Като гледах снимките, аз съм с очила като на Ваче.  Laughing Може и телефон да пусна, като наближи, да не се загубим. А може и да си сложим по едни заешки ушички, едва ли ще има объркване тогава.  Mr. Green

Е две очиларки ще трябва да се познаем... хахаххаха
Детенце ще се оправи!!! И да вдига Т тя е здравословна така да се каже.

Цветич, аз излизам в отпуска от 28-ми за две седмици. После пак малко на работа. А съклета ме хваща, щото главата ми е пълна с нещата, които мога да правя ако не съм на работа. Но не е задължително ако не съм на работа да ги правя де...  Crazy Crazy Crazy


Ана2, на мен ми се отбелязват пръстите при натиск по краката  Rolling Eyes Абе задтржам си водя яко. Ще видим в петък какво ще стане. Не знам... кръвно не вдигам. Да взема един неоренал да попия.. това се чудя  newsm78  Аз и със Саша така бях. Чиста урина, малко вдигах накрая кръвно, ама то от килата.

Чакам Вещи да се включи. Hug

# 649
  • Мнения: 2 456
Идея за заглавие :

"Пролет пукна, ние НЕ,  защото чака ред Юнското дете" - провокирано от контракции, мисли за преждевременно раждане и т.н

Ще помоля някоя да влезе и да направи анкета за заглавие, а аз спрях да уча за тази вечер, така че може още днес да успея, че утре сутрин да е прясна, прясна Simple Smile

# 650
  • Мнения: 26
Здравейте, успявам най-накрая да се включа. Страшнж много работа имаме тия дни, а вечер съм скапана и не успявам да ви изчета, а пък за писане - съвсем не остава време. Да не говорим, че забравям почти всичко, което съм прочела. Едвам ще изтрая да края на другата седмица, след която имам 2 седмици отпуск  newsm44 После ище 2 седмици на работа и това ще е.

За бирата да си кажа, аз съм от тия случаи дето бира не близвах преди - не ми харесваше вкуса, на една вечер, като готвех пиле с бира и като отворих бутилката, така ми се припи, че чак се разтреперах. От тогава на няколко пъти си пийвам по малко, а мъжо ми е купил безалкохолна бира.  Grinning

Съжалявам за изгубилите домашни любимци, аз изгубих своя когато бях доста далече от него (по същото време изгубих и баба си, та трагедията беше пълна).  Hug дано да се почувствате по-добре скоро. На болните дечица - бързо оздравяване  Hug Точно коментирахме днес с колегите, че тоя грипен сезон е отвратителен - толкова хора се разболяха, вкл. и моят син 3 пъти за 2 месеца, като преди никога не е боледувал така.  Close

Присъединявам се за групата за 29   thumbsup, аз Ваче я помня от срещата в Хепи, а иначе мисля, че няма да има проблеми да се познаем - представих си ни с тия заешки уши  hahaha А пък аз нося лещи, но ако ще стане по-лесно - да ги сваля и да дойда с очилата  Joy

# 651
  • Мнения: 4 414
Чин, пуснах анкетата. И аз сега ще гласувам, давайте и вие момичета.
Ей с тия заешки уши, моля Ви сложете си ги и се снимайте, ще е много интересно. Как ви завиждам за срещите ако знаете. Аз дори и да можех, май друга русенска мама няма.
Аз сега ви оставям, че малко ме болят очите. По цял ден на компа, въпреки че слагам очила, явно се умарям.
Лека вечер мами.

# 652
  • София
  • Мнения: 13 206
MammaAneliaN и аз те помня!  Hug

Отивам да гласувам  Grinning

# 653
  • Мнения: 199
Аз съм ЗА заешки опашчици. LaughingАма не е толкова топло още. Joy
Хайде пък после може и по едно слабичко кафенце да пиинем... Sunglasses
Теди,Силвър,ами ще си лягате мръсни май. Mr. GreenПоне се намажете обилно за да е щастието пълно. ooooh!

# 654
  • Мнения: 21
Иси 83, благодаря ти, и аз мисля, че щом не се е обадил, няма проблем, но ти все пак му звънни да питаш, че те понякога докторите .....Simple Smile
 Чин, сега се сетих, че исках да ти кажа за цигарката, абсолютно подкрепям негативното ти отношение към пушещите майки, имам предвид редовно пушещите такива.  Аз веднъж запалих, пак от нерви и точно като теб ми се зави свят и я загасих веднага, но някакси си "начесах крастата"  Confused
 Биричка обаче така ми се пие, а мойто мъжленце е пълен въздържател и можете да си представите какво му е отношението към алкохола  Close
 Но имам една бутилка домашно червено вино от свеки и отвреме навреме си сипвам по една мини чашка, обаче във високо столче, харесва ми как ме сгрява, едно учтно е. Разбирасе, всяка чаша след първата би ме напила, така че не си позволявам
 Малките изкушения, не са забранени за една бременна  Party

# 655
  • Мнения: 274
Рових се из нета и вижте едно стихче на което попаднах:

Бебе проплаква

Бебе проплаква, протяга ръце
търси прегръдка от нежно сърце,
в очите му слънчеви  светят звезди,
Свойта любов на света ще дари.

Бебе проплаква, протяга ръце
в сламено кошче, в малко селце,
запява в небето ангелски хор
надежда роди се и в нашия двор.

Бебе проплаква, протяга ръце,
с мисия родено е всяко дете.
Щом поеме от въздуха земен
Бог му прошепва: Ти си потребен.

# 656
  • Мнения: 49
ВАЧЕ, и на мен вече ми е много трудно- по цял ден седнала (и таз, и кръст, и корем ме болят), гледам да ставам отвреме навреме и да стоя изправена на стола...

ШУНЧЕ, дано кактп казва ВАЧЕ това е една оздравителна температура за малката!

ОРНЕЛА, не тъжи, мисли за малкото съкровище, което скоро ще те радва, както казва ЕЛДРА!

Извинявайте, но напоследък едвам смогвам, че в офиса има много работа- вчера от 9 до 20.15 без да мръдна, днес се събудих в 4.40 и повече не можах да заспя...със сигурност пропускам нещо, въпреки че дяволски се мъча да съм в крак...

А такива хубави неща сте накупили, страхотни!

# 657
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Kitikat, почивай бре, човек, работата край няма!
То не, че аз досега не се занимавах също, но поне мърдам през деня. Сега имам да довърша нещо за 1 приятел, обещах му за тая вечер, че го моткам 3 месеца  Embarassed, но вече ми се спиии.

Температурата и аз се надявам да е оздравителна, обаче не можах да се въздържа от Панадола, че я болеше глава.  Confused

# 658
  • Мнения: 2 456
Готова съм, готова съм Simple Smile Орикс, благодаря за инициативата, но се справих за сега и нямам търпение утре да ви я покажа.  Hug
Отнема време, но пък ми носи удоволствие. Като гледам има булшинство за заглавие вече, така че и без заглавие няма да останем Simple Smile

Кити, по-леко го давай, момиче....  Hug

Чакайте, че аз май нещо изтървах. Софийска среща или отворени врати на Тина Киркова?  newsm78
За софийска среща съм съгласна, самоооо време да имам, Тина Киркова ще я прескоча... Simple Smile

# 659
  • Мнения: 9
Привет, момичета!  bouquet
Орнела, Hug
Да се отчета - днес на ЖК доки ми направи комплимент - каза, че съм му била най-фината бременна, която е имал...А бебока се развива с почти две седмици напред...Учуди се как в "тоя корем" се развива по-голямо за седмиците си бебе hahahaАма на мен 6 кг отгоре хич не ми се виждат малко...Както и да е...важното е бебо да е ОК...а той мъника вече се е обърнал с главЪта надолу...и по време на прегледа така ми изкриви корема, че доки се стресна JoyОбщо взето това е - добре сме /пу-пу/...
РаО, дано и твоята среща с бебо мине добре Peaceкакто и на всички останали момичета, де...но нали  с теб се "виждаме" с бебоците на едно и също място Joy
FIRE GIRL , много сладко стихче!
Спирам да пиша, за да се съобразя с молбата на Чин Laughing
Лека и спокойна вечер, тумбачета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт