Март е вече, бързичко расте Юнското човече - тема 17

  • 20 247
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 158
Привет!
Орикс честит розов щъркел!  Hug
Честит рожден ден на Алек!Много да ви радва!  Hug
Орнела  Hug Знам как се чувстваш,след всяка загуба на мое коте или куче,което съм обичала съм като парцал.Сега моите котараци стоят навън и дори не ми е разрешено да ги къпя или гушкам,но както каза една от колежките най-голямата радост ще дойде скоро и ще запълни всяка празнина.

Цял ден пак скитосвах и събирах витамин Д.Сега съм се излегнала и не мога да мръдна,но ще се оправя.Утре пак ще има ходене насам-натам и трябва да съм добре.
За биричката и аз си пийвам от време на време по малко,даже и по малко вино пиех,но почнаха да ми излизат киселини и от него и спрях.
За цигарите ги спрях преди година и от там качих 10кг,но като забременях отслабнах и сега пак качих,но това както се казва се оправя-важното е детето ми да е живо и здраво.  Heart Eyes

# 661
  • София
  • Мнения: 13 217
Шунка, разбира се, че няма да прескочиш Панадола  Grinning Аз свалям над 38. Изобщо не съм привърженик детето да се мъчи, щото след една възраст наистина се мъчи. Аз на и над 38 мога да пукна  Confused

Кити, по-спокойно го давай. Награди за тия геройства едва ли ще ти дадат.
За работата, аз уж ставам, раздвижа се, ама не е в това проблема. Днес сутринта времето беше супер и направо ми се искаше да си вдигна шапката и да ида навън да се разхождам. Абе да релаксирам.

# 662
  • Мнения: 2 456
Ааа няма проблем, Инсайд, темата е готова, а и едва ли тази вечер ще изпишете 5 страници.

Шунка, бързо да се оправя твоята мома. Изпитано средство за сваляне на температура при мен е компот или сладко от малини.

Лека вечер от мен... толкова съм изморена, сякаш съм копала до сега...

# 663
  • Варна
  • Мнения: 58
Лелеееее, Силвър, Теди, ние сме си съседки май. Току що обновиха сайта на ВиК, че няма да има вода до 24ч.  #Cussing out #2gunfire #Cussing out  Теди, може ли .... таковата ..... щом имаш аквариум ....  Mr. Green  

Орнела, много съжалявам за котето ти. Много е гадно. Всъщност аз точно днес тъжа за едно от уличните. Така и не знам какво точно го сполетя тоя рошльо, добре че малката не го видя точно зад колата ми. А снощи искаше да го гушка Sad  А твоето си е домашно. Поплачи си  Hug

Аз пия Прегнакеър и сега си взех с Омега киселините, на своя глава. Не знам защо не ми ги е препоръчала доки.

# 664
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добър вечер!
Напоследък не успявам да ви следя и да пиша.  Crazy
Вещи, стискам палци да се наредят нещата по най-добрия възможен начин!   bouquet
Орнела, разбирам загубата ти и ти съчувствам!  Hug
Орикс, ха, честит розов щъркел и от мен!  Wink
Много се радвам, че пак ще се събирате. Браво на вас!  Hug
Шунче, бързо да се оправя детенцето!  Peace
За алкохола и цигарите гледам говорите. Аз съм пълен въздържател и нямам никакви проблеми с изкушения от този сорт.  Mr. Green
Ани, и аз започнах да хапвам повечко, че не знам къде ще му излезе края.  Joy
Чин, неуморна си с тези теми!   bouquet
Вчера бях на преглед, но не успях да пиша. Бебо си расте. Отговаря на седмиците си. Седалищно е разположен за сега. Вече и аз видях топките и чурката /даже ги документирахме със снимка/ , та по повод пола: няма съмнения.  Joy Дано и занапред всичко да е ок!  Peace
Сега ви желая лека нощ и приятни сънища.   bouquet

# 665
  • Мнения: 26
Чакайте, че аз май нещо изтървах. Софийска среща или отворени врати на Тина Киркова?  newsm78
За софийска среща съм съгласна, самоооо време да имам, Тина Киркова ще я прескоча... Simple Smile

За отворените врати в Т.Киркова става въпрос, ама аз викам, че в началото на април може още една софийска среща да спретнем... някъде на открито... какво ще кажете?  Thinking

# 666
  • София
  • Мнения: 13 217
Чакайте, че аз май нещо изтървах. Софийска среща или отворени врати на Тина Киркова?  newsm78
За софийска среща съм съгласна, самоооо време да имам, Тина Киркова ще я прескоча... Simple Smile

За отворените врати в Т.Киркова става въпрос, ама аз викам, че в началото на април може още една софийска среща да спретнем... някъде на открито... какво ще кажете?  Thinking

Аз съгласна!  Flutter

# 667
  • Мнения: 9
Ето ме и мен мами последна за тази вечер Mr. Green ама като немога да ви изчета Crazy Crazy Crazy .От следобяд съм седнала Laughing
И моите изследвания излязоха за "захарта".Всичко е наред Praynig слава богу, но доста се поизплаших.Първият, път нивата бяха  леко завишени,но след повторението на изследването 4- кратният тест е добре Simple Smile. Вагиналният секрет и той е чист,няма гадни гъби Simple Smile , но пък си имам бактерийки в урината и сега си пия антибиотиче 8 дни.После пак на пробичка дали се е изчистило. Laughing На консултация вече 2 пъти месечно ще ходя до деветият месец, напредваме момичетааааааа Grinning 
За цигарите и аз съм  т.е. бях пушач, но от мига ,в който видях 2 чертички -край!Нито кафе ,нито цигари!Инъче доста пъти преди това съм опитвала да ги спра, но все не се получаваше Rolling Eyes .Сега е различно ,сама се очудвам от себе си .Изобщо не изпитвам желание да запаля. Дано не се връщам  към тях след появата на бебка през юни Praynig
Витамини,аз пия от началото още комбиниран витамин ФОЛИЕВА КИСЕЛА+ЙОД+Б12.  Според доктора ми е напълно достатъчно и задължително,след като изследванията са добре и ще ги пия докрая на бременноста.Между другото един месец на своя глава  Embarassed си пих комбинирани, но дотам.С килограмите засега съм +10 Wink ДОбре си хапвам Embarassed Simple Smile

ЦВЕТА ВЕЩИ - стискам палци момичета и ще се моля Praynig , всичко да се нареди при вас  Hug Hug ,както и при всички мами, които имат нужда!
Орнела- съжалявам за котенцето Sad  Hug
 ГАЧОНИ- много хубава  ТЕДИ Hug
 Стискам палци и на всички мами,на които им предстоят изследвания и срещи с малките съкровища Peace
По една голяма гушка за всички тумбачета Hug Hug Hug

# 668
  • Мнения: 199
Нещо сън не ме лови(и как ли ще ме хване с този следобеден сън с детето  Mr. Green)..Гледах албумчетата-е много сладки бременни сте бе,моми! Hug
За срещата-това с Т.Киркова-ясно,но Ани 2 каза,че на 26,27 е в София и ако сме се организирали щяла да се включи.Затова питах.Може по кафенце да спретнем или... Laughing
Отивам да лягам.Лека и на вас!  bouquet

# 669
  • Мнения: 274
Добро утро!
Да се похваля,моето момченце вече спи с мен цяла нощ и сутрин се събужда с мен,щади майка си,дано и след това ми е кротичък!  ylinfant

# 670
  • Мнения: 38

Добро утро, дами.
МНОГО СЛъНЧЕВ ДЕН ви пожелавам.

Ние днес имаме среща с бебо, но вечерна. Към 19.00.,
 Ще се отчитам довечера, как е минала Wink.
P.S.Опс, чак сега видях закуската. Две сладички нещица е по-добре от едно. Laughing
Шунче, как е детенце?
За днес менюто е бобчорба+баничка със спанак.  chef

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 09:09 от eldra

# 671
  • Мнения: 26
За срещата-това с Т.Киркова-ясно,но Ани 2 каза,че на 26,27 е в София и ако сме се организирали щяла да се включи.Затова питах.Може по кафенце да спретнем или... Laughing
Аз съм с две ръце "за". Само Ани да каже за нея как е най-удобно   bouquet

# 672
  • Мнения: 2 197
Добро утро и благодарско за закуската на неуморните мами  bouquet
Успех на всички,които днес са на среща с бебоците baby_neutral
Аз уж тая седмица щях да съм по-честичко при вас,но баба малко ни гостува и трябва да и правя компания.Ще се мъча с четенето,няма как.Дооооооста сте изписали Naughty
Лек и спорен ден от мен Hug

# 673
  • Мнения: 0
Добро утро слънчеви мамчета !  Hug
Бъзрзо оздравяване на болните дечица, че това хубаво време си е за игри не за лежане  Wink
Успех на всички за прегледите и благодаря за закуската  bowuu
Орикс, честити розови гащички  stork-girl
За алкохол и кафе говорите. Аз си пия по едно кафе на ден, както и по чаша вино или бира от време навреме. Доки каза, че няма проблем, а и аз се чувствам ОК. Мисля, че като не се прекалява няма да навреди на бебо  Peace


Успешен ден на всички!  bouquet

# 674
  • Мнения: 158
Добро утро!  Hug
Дано денят е ползотворен за всички и нека само хубави неща се случват вече   bouquet

Това за 2 прегледа месечно не го знаех,но ще попитам доки като отида на 4.04,тогава чак ще ни е срещата с бебето.Не сме се срещали от два месеца.Успешни срещи и само хубави новини на всички,които са на срещи днес Wink

Общи условия

Активация на акаунт